Puszcza Niepołomice
90+7'
66'
komentarz

Koniec! Śląsk po bardzo dobrej drugiej połowie wygrywa z Puszczą Niepołomice 3:1!

9
9
90+8'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Siemaszko.

5
5
1
1
90+6'
90+5'

Exposito pewnie po raz drugi! Śląsk prowadzi już 3:1!

Śląsk Wrocław
33
22
1
2
3
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
19
12
1
1
1
90+4'

Rzut karny dla Śląska! Fatalne zachowanie Stępnia, który uderzył Exposito!

18
12
1
2
4
90+3'

Jeszcze kartka dla kogoś z ławki Puszczy. Chyba trener Tułacz ukarany.

8
3
4
1
3
90+3'

Exposito poszedł pod faul. Śląsk kradnie cenne sekundy.

9
4
1
1
90+1'

Była jeszcze niepewność, sędziowie analizowali ewentualnego spalonego, ale bramka jest zdobywa prawidłowo!

6
4
2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

3
1
8
9
89'

Gol! Strzelił Burak Ince.

Śląsk prowadzi! Burak Ince! Najpierw wywalczył rzut karny, a teraz okazał się najprzytomniejszy w "szesnastce". Strzał Rzuchowskiego obronił Zych, ale wobec dobitki Turka z kilku metrów był już bezradny!

21
14
3
20
21
87'

Wreszcie ruszyli do przodu gospodarze. Siemaszko strzelał zza pola karnego, był rykoszet i rzut rożny.

1
1
87'

Exposito zagrywał w pole karne, ale nie opanowali piłki zawodnicy Śląska. Zych nie spieszy się z wykopem.

1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Hajda.

7
1
1
1
3
86'

Hajda faulował taktycznie.

1
3
85'

Długie podanie w kierunku Mesanovicia. Przez moment wydawało się, że będzie sytuacja sam na sam z bramkarzem, ale znakomicie zachował się Petkow.

6
2
82'

Exposito bardzo pewnie trafia na 1:1!

32
23
2
4
17
81'

Burak Ince leży na murawie przed polem karnym. Goście sugerują, że doszło tam do uderzenia łokciem.

4
1
2
80'

Rzut karny dla Śląska! Ince faulowany!

30
20
2
78'

Oficjalna frekwencja to 1992 widzów.

3
9
1
78'

Schwarz centrował z rzutu wolnego, wygrał walkę w powietrzu Exposito, ale strzelił za lekko. Zych był dobrze ustawiony i kolejny raz pewnie interweniował.

1
1
75'

Mesanović strzela z bliska gola na 2:0, ale... spalony! Był wysunięty o kilka metrów.

4
2
3
73'

Nahuel Leiva miał sporo miejsca przed polem karnym, uderzył technicznie, ale nad poprzeczką.

1
1
70'

Gospodarze nawet nie udają, że zależy im na podwyższeniu wyniku. Cholewiak wychodził do kontry, ale był osamotniony. Oddał piłkę za darmo po przekroczeniu linii środkowej.

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin.

5
1
1
1
2
66'

Exposito zablokowany po rzucie rożnym. Piłka trafiłą jeszcze do Konczkowskiego, ten pokusił się o uderzenie przewrotką. Za lekko. Zych pewnie broni.

1
1
2
63'

Zawodnicy Puszczy faulują za każdym razem, gdy przeciwnik obróci się z piłką w kierunku bramki.

2
1
1
3
62'
4
3
61'

Protestują goście, bo jeden z piłkarzy Śląska przewrócił się na linii pola karnego. Sędzia nie użył gwizdka. Gra toczy się dalej.

2
4
58'

Petkow bez problemu powstrzymał Mesanovicia, który zbierał się sprintem do podania na wolne pole.

1
57'

Wrocławianie przy piłce praktycznie cały czas, jednak nie przekłada się to na sytuacje.

1
1
1
54'

Śląsk próbuje atakować, ale nie potrafi przebić się przez defensywę Puszczy. Niewiele dzieje się na boisku.

1
1
50'

Złe przyjęcie piłki przez Exposito, gospodarze ruszali z kontrą i Hiszpan ratował się faulem taktycznym.

1
1
3
50'
1
1
2
48'

Szybka akcja Śląska, ale w polu karnym pogubił się Żukowski. Za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.