(0:0)
Zakończony

Piast Gliwice

komentarz

Kosta Runjaić nieco zamieszał w składzie. W obronie debiutuje Steve Kapuadi, a w ataku biegać będą Blaż Kramer i Ernest Muci. Odpoczywają m.in. Tomas Pekhart i Marc Gual.

komentarz

Koniec meczu! Piast stworzył mnóstwo okazji, ale bez napastnika ciężko o wygraną. Gliwiczanie notują tym samym piąty remis w sezonie. Radomiak może bardziej cieszyć się z podziału punktów. Dla gospodarzy jest to pierwszy remis w obecnych rozgrywkach.

1
1
1
3
1
90+7'

Nic się już raczej nie zmieni. Piast szanuje piłkę.

2
3
4
3
5
90+5'

Kirejczyk wyłożył piłkę jak na tacy do Felixa, ale Hiszpan nawet nie próbował strzelać. Wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie młodzieżowca Piasta.

2
1
1
2
5
90+2'

Mogą pluć sobie w brodę goście. To oni z przebiegu meczu byli bliżsi zwycięstwa.

1
1
3
2
5
90'

Doliczone minimum 7 minut.

6
3
2
12
12
85'
85'

Semedo do Rochy, ale posłał nieco za wysokie dośrodkowanie i napastnik Radomiaka nie zdołał trafić do siatki.

1
1
3
2
84'
84'

Kolejna szansa Kirejczyka, ale uderzył zbyt lekko.

3
3
1
1
3
82'
3
3
1
1
82'

Kirejczyk napastnikiem jest, ale młodzianowi brakuje jeszcze instynktu. W świetnej sytuacji zachował się bardzo źle.

2
81'
80'
79'

Ruszył do przodu Semedo, ale został zablokowany przez Mosóra.

2
2
1
78'

Do końca meczu około kwadrans. To zwiastuje emocje, bo obie drużyny liczą na pełną pulę.

3
2
2
74'
5
3
1
5
5
73'

Pewny strzał Chrapka w środek bramki i mamy remis!

9
9
4
7
10
72'
1
1
1
3
3
72'
2
2
3
5
6
72'

Rzut karny dla Piasta!

2
2
1
5
6
71'

Sędzia biegnie do monitora. Możliwy rzut karny dla Piasta.

1
1
5
6
69'

Piast próbuje, Piast atakuje.

4
2
1
5
4
65'
64'

Ależ kiks Semedo. W świetniej okazji fatalnie trafił w piłkę.

2
2
2
4
63'
63'

Bardzo mocno i bardzo niecelnie sprzed pola karnego strzelił Castaneda.

1
2
61'

Grę Piasta naprawdę dobrze się ogląda. Jeśli gliwiczanie dołożą skuteczność, to mogą namieszać w tym sezonie.

2
1
3
2
59'

Z dystansu w środek bramki uderzył Dziczek.

1
1
3
2
56'

Próbuje odpowiedzieć Piast, ale brak napastnika razi w oczy i nie zmienią tego słowa Aleksandara Vukovicia, który jest zadowolony ze stanu posiadania.

2
1
1
3
54'

Gol! Strzelił Pedro Henrique. Asystował mu Dawid Abramowicz. Doigrali się goście. Abramowicz świetnie dośrodkował, Czerwiński z Holubkiem zgubili Henrique, a ten pewnym strzałem głową trafił do siatki! Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Piaście.

10
8
1
2
5
51'

Miękka wrzutka do do Ameyawa, ale uprzedził go Posiadała.

2
2
1
50'

Wielopodaniowa akcja Piasta, którą niecelnym strzałem zakończył Chrapek. Chybił nieznacznie.

1
1
1
1
1
48'

Szybka kontra Radomiaka po upadku Krykuna w polu karnym gospodarzy. W ostatniej chwili Czerwiński zatrzymał Semedo.

2
1
46'

I od razu pierwszy strzał Piasta. Płasko przymierzył Krykun, na posterunku Posiadała.