Kalvin Phillips uderzył z kilku metrów, ale piłkę pewnie złapał Stole Dimitrievski.

1
85'

Darko Velkovski ma problemy zdrowotne i potrzebował pomocy medycznej.

83'

Od pewnego czasu gospodarze długo utrzymują się przy piłce, ale już praktycznie nie atakują.

80'

Synowie Albionu wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

77'

Macedończycy mają już dość, a do końca regulaminowego czasu gry pozostało 13 minut.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kalvin Phillips.

1
73'

Gol! Strzelił Harry Kane.

7:0!!! Harry Kane pewnie wykorzystał rzut karny, Stole Dimitrievski rzucił się w drugą stronę.

1
2
1
72'

Żółtą kartkę za faul na Stonesie otrzymał Egzon Bejtulai.

1
72'

Faulowany był John Stones i będzie rzut karny dla Anglii!

1
67'
64'

Gol! Strzelił Kalvin Phillips.

6:0 dla Anglików, co za deklasacja! Nikola Serafimov próbując blokować Harry'ego Kane'a zagrał piłkę do Kalvina Phillipsa, a ten z łatwością trafił do pustej bramki.

#0
Anglia
2
1
1
2
64'

Tempo gry jakby spadło. Anglicy starają się przede wszystkim kontrolować boiskowe wydarzenia.

62'

Aktualna tabela grupy C el. Euro 2024:

Standings provided by Sofascore
1
59'

Macedonia Płn.. Schodzi: Arijan Ademi. Wchodzi: Nikola Serafimov.

wchodzi Wchodzi
Nikola Serafimov #6
schodzi Schodzi
1
59'

Macedonia Płn.. Schodzi: Gjoko Zajkov. Wchodzi: Dorian Babunski.

Dorian Babunski #20
1
59'

Anglia. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Phil Foden.

57'

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jack Grealish.

57'
57'

Macedonia Płn.. Schodzi: A. Trajkovski. Wchodzi: Jani Atanasov.

A. Trajkovski #9
1
54'

Anglicy zamierzają walczyć o kolejne gole, zaś Macedończycy oczywiście wyglądają już na pogodzonych z losem.

1
51'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Harry Kane.

Anglia prowadzi już 5:0! Genialne, prostopadłe podanie zagrał Harry Kane, zaś Bukayo Saka w sytuacji sam na sam pokonał Stole Dimitrievskiego. Saka tym samym skompletował hat-tricka w tym meczu.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
2
47'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Koncert Anglii trwa, 4:0! Trent Alexander-Arnold zagrał długie podanie do Bukayo Saki, który znakomicie opanował piłkę i potężnie uderzył z 16 metrów! Co za gol!

46'

Początek drugiej odsłony spotkania Anglia - Macedonia Północna.

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
45'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Jordan Henderson.

Co się odwlecze, to nie uciecze - 3:0 dla Anglików! Harry Kane odebrał piłkę rywalowi i zagrał do Jordana Hendersona, który wyłożył futbolówkę Marcusowi Rashfordowi na pustą bramkę.

44'

Świetna, szybka akcja gospodarzy, zakończona celnym strzałem Marcusa Rashforda. Jednakże znakomicie interweniował Stole Dimitrievski.

41'

Żółtą kartkę za faul (stempel) otrzymał Declan Rice.

38'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Kyle Walker.

Anglia wygrywa już 2:0! Kyle Walker obsłużył dobrym podaniem Bukayo Sakę, który huknął z dość z ostrego kąta pod poprzeczkę.

37'

Angielska ekipa chwilowo cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

34'

Anglicy nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojej kolejnej bramki w tym meczu.

29'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Luke Shaw.

Reprezentacja Anglii wyszła na prowadzenie 1:0! Luke Shaw zagrał dobre podanie spod linii końcowej boiska, a Harry Kane z około 6 metrów tylko dopełnił formalności, pewnie trafiając do siatki.

27'

Bukayo Saka był nieprzepisowo powstrzymywany przed polem karnym kadry Macedonii Północnej.

1
25'

Synowie Albionu spokojnie konstruują swój kolejny atak pozycyjny.

1
1
23'

Anglicy atakowali lewą flanką i wywalczyli tylko rzut rożny.

1
20'

Nieźle z ostrego kąta przymierzył Marcus Rashford, jednak piłkę bez problemów chwycił Stole Dimitrievski.

19'

Darko Velkovski i Harry Kane już wrócili do gry. Przy futbolówce znajdują się gospodarze.

17'

Darko Velkovski w walce o górną piłkę zderzył się głową z Harry'm Kane'm. Obydwaj zawodnicy potrzebują pomocy medycznej.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
12'

Na lewym skrzydle szarżował Marcus Rashford i ostatecznie wywalczył rzut z autu.

10'

Niecelnie po dośrodkowaniu z lewej flanki główkował John Stones i grę od własnej bramki wznowi Stole Dimitrievski.

8'

Angielscy piłkarze wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

6'

Faulował Trent Alexander-Arnold i będzie rzut wolny dla gości.

3'

Marcus Rashford znalazł się na pozycji spalonej.

2'

Mocny, płaski strzał z kilku metrów oddał Bukayo Saka, ale piłkę pewnie złapał Stole Dimitrievski.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
Czy Anglia pokona Macedonię Północną?
Tak
Nie
20:21

Konfrontację poprowadzi rumuński sędzia Istvan Kovacs.

20:21

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki grupy C eliminacji Euro 2024 Anglia - Macedonia Północna. Początek poniedziałkowego starcia zaplanowano na godzinę 20:45.