(0:0)
Zakończony

Chelsea FC

90+2'

Podopieczni Pepa Guardioli czekają już tylko na końcowy gwizdek. Gospodarze nie spieszą się ze wznowieniem gry.

90'

Arbiter przedłużył drugą połowę o cztery minuty.

90'

Nieprawdopodobne zamieszanie w polu karnym. Christian Pulisić skierował piłkę do siatki, ale... Sędzia kolejny raz dopatrzył się spalonego.

89'
89'
88'

Mason Mount strzelił minimalnie niecelnie. Stefan Ortega nie ruszył się z miejsca i odprowadził piłkę wzrokiem.

86'

Rozpaczliwe próby przyjezdnych. Christian Pulisić znowu zanotował stratę tuż przed polem karnym Manchesteru City.

84'

Zupełnie nieudana akcja piłkarzy Chelsea, którzy podnieśli się z ławki. Kai Havertz nie odnalazł w polu karnym Raheema Sterlinga.

82'

Czas ucieka, a piłkarze Chelsea FC nie są w stanie opuścić własnej połowy. Manchester City jest coraz bliżej awansu.

1
80'
78'

Kai Havertz kompletnie zmarnował swoją okazję. Środkowy pomocnik Chelsea fatalnie skiksował przed polem karnym rywali.

1
1
1
1
1
77'

Julian Alvarez wychodził na wolną pozycję. Nic z tego, Argentyńczyk dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

1
1
2
1
1
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lewis Hall #67
73'

Na piłkarza meczu wyrasta Stefan Ortega. Niemiec fantastycznie obronił strzał Christiana Pulisicia z pięciu metrów. Amerykanin był na spalonym.

1
3
1
1
2
70'

Po raz pierwszy Raheem Sterling gra przeciwko Manchesterowi City jako piłkarz Chelsea. Skrzydłowy spędził wiele lat na Etihad Stadium.

1
1
1
1
1
68'
67'

I znowu Jack Grealish. Anglik poradził sobie z dwoma obrońcami Chelsea i w ostatniej chwili został powstrzymany.

65'

Niezmiennie stroną przeważającą jest Manchester City. "The Blues" mają poważne problemy ze skutecznością.

1
63'

Hakim Ziyech stworzył zagrożenie pod bramką Manchesteru City. Po jego wrzutce uderzył Lewis Hall, a Stefan Ortega popisał się kapitalną paradą.

61'

Cole Palmer przedostał się w pole karne, a następnie oddał strzał. Edouard Mendy nie dał się zaskoczyć.

60'

Zespół Grahama Pottera ma 30 minut na odrabianie strat. Raheem Sterling i Pierre-Emerick Aubameyang wciąż nie podnoszą się z ławki rezerwowych.

1
58'

Gol! Strzelił Julian Alvarez.

Pierwszy gol podłamał drużynę gości. Teraz Manchester City wyprowadził szybki kontratak. Edouard Mendy obronił strzał Riyada Mahreza, lecz nie miał nic do powiedzenia przy dobitce Juliana Alvareza.

3
2
1
56'

Hakim Ziyech był ustawiony przed polem karnym i uderzył zbyt mocno. Piłka wylądowała na trybunach.

55'

Riyad Mahrez poprawił swoje statystyki. Jego dorobek na wszystkich frontach to cztery trafienia oraz jedna asysta.

53'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

Riyad Mahrez ustawił sobie piłkę tuż przed polem karnym i bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Kapitalny strzał algierskiego pomocnika, który zapewnił prowadzenie Manchesterowi City.

3
1
1
52'
52'

Nie ma szczęścia Jack Grealish w dzisiejszym meczu. Edouard Mendy wykazał się refleksem po kolejnym jego strzale.

51'

Najpierw Jack Grealish, a potem Riyad Mahrez. Ich uderzenia zostały zablokowane.

50'
48'

Riyad Mahrez przewrócił się w polu karnym po interwencji Marca Cucurelli. Nie było mowy o faulu, gramy dalej.

47'

Bez zmian w składach obu drużyn. Gospodarze rozgrywają piłkę w środku pola.

czas Druga połowa
Która drużyna awansuje do następnej rundy?
Chelsea FC
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

44'

18-letni Lewis Hall miał stuprocentową okazję! Młody gracz Chelsea ograł defensorów Manchesteru City i przegrał pojedynek sam na sam ze Stefanem Ortegą.

1
1
43'

Kibice Manchesteru City próbują utrudniać życie przyjezdnym. Głośne gwizdy na Etihad Stadium.

1
41'

Jack Grealish podjął kolejną już próbę. Reprezentant Anglii uderzył w kierunku dalszego słupka, a Edouard Mendy zachował się bezbłędnie.

40'

Zawodnicy Chelsea szukają sobie miejsca na połowie mistrzów Anglii. Defensywa Manchesteru City nie pozwala gościom na wiele.

1
38'

Od kilkudziesięciu sekund gra toczy się w środku pola. Zespół Pepa Guardioli nie ma pomysłu na atak.

36'

Mamy wyrównaną konfrontację na Etihad Stadium. Manchester City idzie prawie łeb w łeb z Chelsea.

2
33'

Hakim Ziyech ruszył w kierunku bramki Manchesteru City. Ostatecznie sędzia zasygnalizował spalonego.

1
31'

Nikt nie przeciął toru lotu piłki po płaskim dośrodkowaniu Rico Lewisa. Londyńczycy odetchnęli z ulgą.

1
1
1
1
1
29'

Fantastycznie obrócił się z piłką Julian Alvarez. Uderzenie argentyńskiego snajpera było minimalnie niecelne.

1
2
2
3
1
27'

Przewaga ekipy Grahama Pottera rośnie z minuty na minutę. Goście wypracowali sobie już dwie klarowne sytuacje bramkowe.

3
3
2
2
2
25'

Cole Palmer nieczysto trafił w piłkę po zagraniu z lewego skrzydła. Nic z tego nie wyszło.

23'

Christian Pulisić przeprowadził indywidualną akcję i strzałem z dużej odległości przetestował Stefana Ortegę. Bramkarz gospodarzy sparował piłkę do boku.

21'

Ilkay Gundogan kolejny raz przymierzył z dystansu. Na linii strzału stanął jednak Kalidou Koulibaly.

19'

Z kilkunastu metrów bezpośrednio uderzył Ilkay Gundogan. Rykoszet i piłka przeleciała nad poprzeczką.

18'
16'

Cole Palmer uderzeniem z dystansu chciał zaskoczyć Edouarda Mendy'ego. Pewny chwyt senegalskiego golkipera.

15'

Zgodnie z przewidywaniami, "The Citizens" mają przewagę w posiadaniu piłki. Londyńczycy czekają na kontrataki.

1
1
13'

Ależ było blisko! Hakim Ziyech wyłożył piłkę Christianowi Pulisiciowi, ale ten uderzył zbyt lekko. Stefan Ortega ugasił pożar.

2
10'

Jak dotąd to była najlepsza sytuacja gospodarzy. Jack Grealish przełożył sobie piłkę na prawą nogę i strzelił minimalnie obok słupka.

9'

Teraz przed szansą stanął Julian Alvarez. Argentyńczyk oddał strzał, a Kalidou Koulibaly skutecznie interweniował.

8'

Potężne uderzenie Armando Broji zza pola karnego. Napastnik Chelsea FC przed kolejną próbą powinien nastawić celownik.

1
6'

Sergio Gomez odnalazł się po świetnym podaniu Jacka Grealisha. Akcja miejscowych zakończyła się niecelnym dośrodkowaniem.

4'

Podopieczni Pepa Guardioli zbliżają się do bramki strzeżonej przez Senegalczyka. Gospodarze wywalczyli stały fragment gry.

2'

Zaczynamy spotkanie w Manchesterze. Julian Alvarez mocno naciskał Edouarda Mendy'ego, bramkarz Chelsea wznowi grę z piątego metra.

czas Start meczu
20:56

W angielskim szlagierze głównym rozjemcą będzie 40-letni Simon Hooper.

20:54

Albańczyk Armando Broja w ataku Chelsea:

20:50

Julian Alvarez zastępuje Erlinga Haalanda:

20:47

Po raz ostatni obie drużyny spotkały się w połowie stycznia bieżącego roku. Manchester City wygrał wówczas 1:0 z Chelsea po trafieniu Kevina De Bruyne.

20:45

Przed nami hit trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Na Etihad Stadium gospodarze powalczą o awans z londyńską Chelsea. Manchester City jest uznawany za faworyta rywalizacji. Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia!