Koniec meczu! Barcelona wymęczyła zwycięstwo z Osasuną. 1:0!

16
15
21
90+3'

Niewiarygodny jest Fati. Barca ruszyła z kontrą w przewadze liczebnej, ale Fati strzelił obok słupka z szesnastu metrów.

15
17
10
18
50
90+2'

Barcelona kontroluje mecz w tych dodatkowych minutach.

62
29
12
9
14
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

56
30
13
10
22
90'

Pedri strzela niecelnie z dystansu! Zaczęło się od płaskiego zagrania Alby oraz faktu, że poślizgnął się Ferran Torres. To otworzyło drogę do strzału młodszemu koledze.

14
9
10
12
17
88'

Osasuna teoretycznie musi teraz bardziej zaatakować, natomiast raczej na to się nie zanosi.

37
26
15
15
18
87'

Nie gra Barcelona wielkiego spotkania, ale wcisnęła tego gola. Na Camp Nou zaczęło się już świętowanie tytułu, choć matematycznie jeszcze nie będzie to zapewnione po dzisiejszym meczu, nawet w przypadku wygranej.

66
35
8
11
20
85'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Frenkie de Jong.

Barcelona biła głową w mur, ale w końcu dopięła swego! Lewandowski wrzucił piłkę w pole karne, de Jong strącił ją głową do Alby, a ten z ostrego kąta uderzył od słupka i zaskoczył Fernandeza!

406
152
34
31
40
82'

Marnują sytuację na potęgę gospodarze. Alba kolejny raz ruszył skrzydłem (świetna zmiana), wycofał piłkę na szesnasty metr, ale Fati po raz kolejny strzela bardzo źle i trafia prosto w obrońcę.

21
20
16
32
57
81'

Zaczarował w polu karnym Dembele, mijał kolejnych rywali, jednak na koniec podjął złą decyzję i strzelił obok słupka.

20
22
19
38
65
80'

Po dośrodkowaniu Alby na minimalnym spalonym był Ferran Torres. Sytuacja sprawdzona przez VAR. Nie ma gola!

19
19
12
45
111
79'

Lewandowski z bliska strzelił gola po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym, ale sędzia sygnalizuje spalonego!

55
50
27
60
154
78'

Ależ huknął z woleja Pablo Ibanez. Efektownie złożył się do strzału na linii pola karnego, jednak trafił piłką w Araujo.

10
16
11
6
7
76'

Pedri ruszył indywidualnie środkiem, ale podawał za mocno do Lewandowskiego, który wychodził sam na sam. Fernandez wybił piłkę na oślep, trafił w Ferrana Torresa, po czym futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

16
15
22
19
23
76'
34
24
9
84
2
75'
29
12
12
6
5
75'

Wrzutka w pole karne z dalszej odległości, strzelał głową Kike Garcia, choć to bardziej było podanie do ter Stegena.

5
8
5
4
3
74'

Busquets podciął piłkę do Lewandowskiego, ten odegrał ją do Fatiego, który strzelił niecelnie z kilkunastu metrów.

10
9
12
33
33
72'

Długo buduje akcje Barcelona, ale nie ma tu żadnego elementu zaskoczenia. Więcej podań w poprzek boiska niż do przodu.

5
7
12
16
31
70'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Iker Benito. Wchodzi: Aridane Hernandez.

8
68'

Busquets genialne wypatrzył niepilnowanego Lewandowskiego w polu karnym. Polak opanował piłkę, później wziął rywala na zamach, ale jego strzał broni Fernandez!

52
30
27
46
54
66'

Osasuna atakuje bardzo rzadko, ale teraz było groźnie. Iker Munoz oddał dobry strzał z dystansu, ale broni ter Stegen!

32
14
12
14
19
65'

Drużyna gości nie spieszy się, gdy musi wykonać rzut wolny lub jakiś aut. To irytuje kibiców.

18
18
11
7
23
63'

Pedri podawał za mocno w pole karne. Dembele nie miał szans opanować piłki. Tylko jęk zawodu na trybunach.

16
13
19
33
39
62'

Powinno być 1:0! Fati zacentrował z lewej strony do kompletnie niepilnowanego Dembele. Francuz mógł zrobić wszystko na siódmym metrze, uderzył z powietrza... obok bramki!

20
23
16
35
46
61'

Fati! Płaski strzał zza pola karnego. Zbyt lekko. Broni Fernandez.

15
13
14
26
19
60'

Osasuna może dwa razy przedostała się na połowę Barcelony po przerwie.

10
12
12
7
5
59'
8
189
8
9
199
59'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Ezequiel Avila. Wchodzi: Kike Garcia.

4
57'

Protestują gospodarze. Domagają się rzutu karnego za ewentualne zagranie piłki ręką przez Pablo Ibaneza.

62
26
15
7
9
56'

Znakomita szansa Barcelony! Świetne podanie Pedriego w pole karne. Wbiegający w "szesnastkę" de Jong uniknął spalonego, był sam na piątym metrze, jednak strzelił w sam środek bramki! Dobra interwencja Fernandeza.

20
9
9
14
19
55'

Tym razem centrował de Jong, a Lewandowski pozostał bierny w polu karnym i kolejny raz nie oddał czystego strzału. Nie jest to wybitny mecz Polaka, ale to można powiedzieć o każdym zawodniku na boisku.

13
19
14
15
32
54'

Niecelny strzał głową Lewandowskiego z kilku metrów po podaniu Fatiego spod linii końcowej.

17
26
18
22
37
52'
42
12
9
9
7
52'
52'

Wrzutka Balde z lewej strony, walczył w powietrzu Lewandowski, musnął piłkę, ale trudno tu mówić o strzale. Przy okazji poturbowany został jeszcze jeden z obrońców Osasuny.

13
8
6
4
5
49'

Gospodarze mocno "usiedli" na rywali od początku drugiej połowy.

39
10
6
6
9
48'

Okazja dla Barcelony! Lewandowski podał w tempo do Fatiego, ten zagrywał mocno wzdłuż linii piątego metra, jednak zabrakło kogoś, kto zamknąłby akcję. Broni Fernandez ten kiepski strzał Hiszpana. Wybroniła się Osasuna, a wszystko zaczęło się od prostej straty na własnej połowie.