(0:0)
Zakończony

Atletico Madryt

komentarz

Do końca ważyły się losy meczu w derbach Madrytu. Grające w osłabieniu Atletico do 85. minuty prowadziło z Realem. Królewscy wówczas wyrównali, na więcej zabrakło czasu.

13
6
2
3
4
90+3'

Real cały czas w ataku, ale gospodarze nie są w stanie zagrozić Oblakowi.

32
13
5
4
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
5
3
7
14
90'
Real Madryt
12
9
2
5
88'

Real szturmuje bramkę Atletico, gospodarze szukają zwycięskiej bramki.

6
7
3
4
8
85'

Gol! Strzelił Alvaro Rodriguez. Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Alvaro Rodriguez i uderzeniem głową pokonał Oblaka! 1:1!

26
85'

Z pola karnego przymierzył Camavinga, Oblak ponownie na posterunku.

3
2
3
1
2
84'

Groźny strzał oddał Aurelien Tchouameni, Oblak zdołał odbić piłkę. Real w końcu ruszył.

2
2
2
4
83'
2
2
1
1
2
80'

Real musi rzucić się do ataku. Problem w tym, że Królewskim niewiele wychodzi w tym meczu.

6
11
1
2
78'

Gol! Strzelił Jose Gimenez. Asystował mu Antoine Griezmann. Atletico w osłabieniu zdobyło gola! Z rzutu wolnego dogrywał, do piłki doszedł Gimenez i uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki! 0:1!

Jose Gimenez #2
43
30
8
19
17
77'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
76'
76'
5
2
75'

Kwadrans do końca. Real lubi końcówki, ale to Atletico w ostatnich minutach jest w ostatnich minutach aktywniejsze.

4
3
2
1
1
72'

Groźnie pod bramką Królewskich. Uderzał Griezmann, gospodarze w ostatnim momencie przyblokowali uderzenie Francuza.

3
2
2
3
2
70'

Coraz mniej czasu ma Real, podostrzyli grę goście.

7
6
2
2
71'
7
7
4
4
4
67'

Real Madryt gra w przewadze, jednak jak na razie nie widać tego. Atletico dobrze się broni.

4
3
1
1
1
64'
CZERWONA KARTKA

Correa bez piłki uderzył łokciem w żebra Ruedigera. Niemiec padł na murawę, a sędzia wyrzucił gracza Atletico z boiska. Geniuszem trzeba się urodzić.

16
13
19
22
21
63'
63'
64'
63'

Mocny strzał Valverde, piłka po raz kolejny minęła bramkę Oblaka.

4
2
2
1
3
61'

Próba Atletico, Griezmann uderzył płasko z pola karnego, metr obok słupka.

3
1
1
2
1
60'

Dwa kwadranse pozostały Realowi na zadanie ciosu. Atletico coraz więcej uwagi poświęca defensywie.

8
8
10
8
4
57'
57'
Real Madryt
3
3
3
2
55'

Real w ataku. Valverde do Asensio, który był jednak na spalonym.

1
1
1
2
1
52'

Akcję Realu sfinalizował uderzeniem Valverde. Piłka minęła bramkę Oblaka w bezpiecznej odległości. Królewscy rozpędzają się.

3
3
1
50'

Vinicius w polu karnym do Benezmy. Francuzowi trochę zabrakło, aby trafić w piłkę i skierować ją do bramki.

3
2
2
1
1
50'

Po zmianie stron żadna z drużyn nie rzuciła się do ataku. Gra po przerwie wygląda podobnie jak w 1. połowie.