Koniec! Liverpool z pierwszym trofeum w tym sezonie! Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na rozpoczynający się sezon Premier League.

3
1
96'

Co za pudło Haalanda. Norweg z ośmiu metrów na wprost bramki trafił w poprzeczkę.

3
3
90+5'
1
2
6
90+4'

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Andrew Robertson. Mamy nokaut na King Power Stadium! Darwin Nunez głową pokonuje Ederson z pięciu metrów. Doskonale zgrywał mu Andrew Robertson.

92'

Strzelił gola Erling Haaland, ale Foden wygarnął tę piłkę zza lini bramkowej.

2
90'

Liverpool FC. Schodzi: Luis Diaz. Wchodzi: Fabio Carvalho. Kolejny debiut. Młodziutki Fabio Carvalho zmienia Luisa Diaza.

85'
83'

Pewny strzał po ziemi Salaha! Ederson wyczuł intencje, ale był bez szans.

1
2
1
83'

Upomniany Ake za dyskusje.

1
1
82'

Nie mogło być inaczej. Będzie rzut karny!

2
1
1
81'

Będzię VAR!

1
1
2
80'

Teraz rzutu karnego domaga się Darwin Nunez. Słusznie. Ruben Diaz zablokował piłkę ręką lecącą wprost do bramki.

78'

Wszystko zdaje się zmierzać do remisu. Powiedzmy więc, że dogrywki nie będzie. Przy rezultacie remisowym od razu przechodzimy do rzutów karnych.

1
74'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
72'

Jest 1:1! Julian Alvarez odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym. Mamy remis, a debiutanckiego gola zdobywa Argentyńczyk.

1
73'
68'

Gracze City domagają się rzutu karnego za zagranie ręką Matipa. Sędzia pokazuje, że gramy dalej.

1
1
2
1
1
70'

Sędzia odgwizdał spalonego Phila Fodena. Wydaje się jednak, że jest to błąd i za chwilkę będziemy mieli weryfikację na korzyść City.

4
3
1
64'

Ależ zepsuł Darwin Nunez! Urugwajczyk był sam na sam z Edersonem i uderzył prosto w twarz bramkarza.

1
1
1
62'

City jak na razie gra trochę w zwolnionym tempie. Liverpool nie ma problemu z odczytaniem ich intencji.

1
60'

Domaga się karnego Nunez, ale był na spalony,

59'

Swoje pół godziny dostaje także Darwin Nunez. Latynoamerykańska krew na boisku.

58'

Będzie debiut. Julian Alvarez wchodzi na boisko!

58'
56'

Zdenerwowany jest na Haalanda Kevin de Bruyne. Wyraźnie to po sobie pokazuje. Norweg nie ruszył do piłki.

54'

Starają się przejąć kontrolę nad meczem podopieczni Jurgena Kloppa. Lepszy moment "The Reds".