(0:0)
Zakończony

Liverpool FC

komentarz

Koniec! Znakomite derby Liverpoolu, choć nie obejrzeliśmy ani jednego (uznanego) gola. To było popołudnie bramkarzy!

3
1
90+6'
90+5'

Salah strzela w słupek! Ależ radość kibiców Evertonu, bo to była fantastyczna szansa dla gości!

2
2
3
1
90+4'

Salah sugeruje sędziemu, że rywal odbił piłkę ręką po technicznym strzale z narożnika pola karnego. Gramy jednak dalej.

1
1
2
90+2'

Dośrodkowanie Robertsona na dalszy słupek, ale Diogo Jota źle trafił w piłkę i trudno to nawet nazwać strzałem.

1
1
1
90+2'
2
90+1'

Strzelał Gray zza pola karnego, ale w środek bramki. Pewnie łapie piłkę Alisson.

1
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut.

2
87'

Salah w pole karne do Firmino, uderzenie z woleja z jedenastu metrów, ale kolejny raz fantastycznie w bramce Pickford!

5
1
1
85'

Mogła być świetna kontra Liverpoolu, ale pospieszył się trochę Robertson i podawał niecelnie w kierunku niepilnowanego na drugim skrzydle Salaha.

1
84'

Co to mogło być za wejście McNeila! Kapitalny strzał z szesnastu metrów, był spory rykoszet i fenomenalnie broni Alisson!

3
3
2
82'

Everton. Schodzi: Anthony Gordon. Wchodzi: Dwight McNeil.

79'
80'
79'

Gray z rzutu rożnego, ale najwyżej w polu karnym skacze Fabinho i oddala zagrożenie.

1
78'

Onana mocno odczuł to wejście, ale raczej da radę kontynuować grę.

76'

Brutalne wejście van Dijka. Nawet na pograniczu czerwonej kartki. Wyprostowaną nogą w okolice śródstopia.

1
76'
74'

Iwobi w pole karne do Gordona, ale w ostatniej chwili zapobiegł groźnej sytuacji Gomez.

73'

Podanie w kierunku Salaha, ale ten jakby był kompletnie wyłączony z tego meczu. Nie opanował piłki, wręcz cofnął nogę i uprzedził go rywal.

71'

Jeden z kibiców Evertonu wbiegł na murawę. Przerwa w grze.

2
71'

Sytuacja została sprawdzona przez VAR i mamy złe wiadomości kibiców Evertonu. Był minimalny spalony.

1
3
1
70'

Coady strzela gola z kilku centymetrów po mocnym wstrzeleniu piłki przez Maupaya, ale chyba był tam spalony.

1
69'

Gol! Strzelił Conor Coady. Asystował mu Neal Maupay.

1
1
1
68'

Liverpool miał rzut rożny, ale po chwili z kontrą ruszył Everton. Maupay podawał jednak źle do Gordona. Popsuli tę sytuację gospodarze i mają tylko korner.

1
65'

Popisowa kontra Evertonu! Jak to nie wpadło! Maupay przyjął piłkę w polu karnym, ale w sytuacji sam na sam strzelił wprost w Alissona!

1
1
1
1
64'

Niemożliwy jest golkiper Evertonu! Z woleja strzela Fabinho i ponownie Pickford nie daje się pokonać. Ależ kapitalna seria interwencji!

1
64'

Centra z rzutu rożnego, urwał się na piątym metrze Firmino, ale uderzył w sam środek bramki! Ponownie broni Pickford!

1
63'

W odpowiedzi mieliśmy uderzenie Firmino z narożnika pola karnego. Pięknie broni Pickford!

3
2
63'

Gray z rzutu rożnego, ale nie sięgnął piłki Onana.

63'

Patterson włączył się do akcji ofensywnej, dostał dobre podanie, ale na linii strzału stanął van Dijk! Tylko rzut rożny.

62'

Był okres przewagi Liverpoolu i paru niezłych szans, ale ponownie wracamy do punktu wyjścia, gdzie króluje walka na boisku.

82'
59'
58'

Tsimikas z rzutu rożnego, ale trudną sytuację miał van Dijk i główkował nad bramką.

56'

Efektowna próba Iwobiego. Uderzenie z woleja z ponad trzydziestu metrów... ale piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

54'

Poklepali podopieczni Kloppa. Tsimikas miał hektary wolnej przestrzeni, zagrał mocno w pole karne, ale wybija piłkę Coady.

54'

Kolejna okazja dla gości! Doskonałe wycofanie piłki na szesnasty metr, uderzał bez przyjęcia Darwin Nunez, jednak kolejny raz czujny Pickford!

1
53'

Tsimikas z rzutu rożnego, ale wybijają piłkę gospodarze. A po chwili pewnie na przedpolu Pickford.

52'

Świetny zwód Diaza, dzięki któremu wypracował pozycje do dośrodkowania Tsimikasowi, ale ten nie przyłożył się do centry. Korner.

49'

Miał kapitalną okazję Tsimikas, jednak skiksował przed praktycznie pustą bramką.