48
48
48
90+2'

Jeszcze jedna indywidualna szarża Kyliana Mbappe, ale osaczony przez reprezentantów Maroka nie znalazł miejsca ani do oddania uderzenia, ani do wykonania podania.

30
30
30
30
30
90'

Doliczone sześć minut.

12
12
12
12
12
89'

Jeszcze sprawdzian dla Hugo Llorisa, ale nie dość, że płaskie uderzenie nie zaskoczyło bramkarza, to na dodatek strzelec znalazł się na spalonym.

9
9
9
9
9
85'

Wszyscy reprezentanci Francji byli zaangażowani w rozprawienie się z wrzutką z rzutu wolnego. Wspólnymi siłami zapobiegli niebezpieczeństwu.

22
21
21
21
21
83'

Odrobienie dwubramkowych strat - to wydaje się misja niemożliwa do wykonania. Reprezentanci Francji zbliżają się wielkimi krokami do finału mundialu.

40
40
40
40
40
79'

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani.

2:0 w półfinale mundialu! Wszystko jasne? Lekcja skuteczności udzielona przez Francuzów reprezentantom Maroka. Rewelacyjnie przeprowadzona akcja bramkowa, a najbardziej efektowny był slalom Kyliana Mbappe. Gwiazdor Paris Saint-Germain poradził sobie z grupką rywali, a jeszcze zachował trzeźwość i umysłu i wyłożył piłkę dopiero co wprowadzonemu z ławki rezerwowych Randalowi Kolo Muaniemu.

229
220
124
134
154
78'
252
108
104
106
156
78'

Maroko. Schodzi: Selim Amallah . Wchodzi: Abde Ezzalzouli.

14
76'

Zabrakło zdecydowania! Azzedine Ounahi przebijał się kilkanaście metrów od bramki Hugo Llorisa i w pewnym momencie otworzyła się droga do oddania skutecznego uderzenia. Nie zrobił tego Marokańczyk, przekombinował i został osaczony przez przeciwników.

5
5
5
5
5
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i Francja niezmiennie na prowadzeniu. Jeżeli nic nie wywróci się diametralnie, to drużyna Didiera Deschampsa może awansować dzięki jednemu strzałowi celnemu.

14
14
14
14
14
73'

Sofyan Amrabat bije rekordy katarskiego turnieju.

11
11
11
11
11
71'

Po raz drugi w krótkim fragmencie meczu wznowienie od rzutu wolnego Antoine'a Griezmanna. Tym razem było uderzenie po wrzutce, ale poza lustro bramki Bono.

14
14
14
14
14
71'

Coraz mniej czasu ma Maroko.

29
29
29
29
29
70'

Francja od rzutu wolnego na lewej stronie boiska. Za jego wykonanie zabrał się Antoine Griezmann, a możliwość zakończenia ataku strzałem miał Jules Kounde. Trójkolorowi nie podwoili jednak swojego prowadzenia.

15
15
15
15
15
68'

Tym razem Olivier Giroud nie poprawi swoich statystyk strzeleckich. Doświadczony reprezentant Francji zmarnował jedną bardzo dobrą sytuację podbramkową. Kilkakrotnie też nie podłączał się w tempo do ataków Trójkolorowych.

18
18
18
18
18
67'

Maroko. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Abderrazak Hamdallah.

Abderrazak Hamdallah #9
7
7
7
7
7
67'
65'

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Marcus Thuram.

63'

Sofiane Boufal zakręcił przeciwnikami na skraju pola karnego, ale zakończył rajd płaskim dograniem pod nogi Francuzów. Zabrakło kompana zdolnego do podsumowania tego rajdu strzałem.

17
60'

Godzina półfinału za nami i niezmiennie bliżej rzucenia wyzwania Argentynie jest Francja. Przez moment zanosiło się na drugiego gola Trójkolorowych, ale uderzenie było blokowane, a ponadto jeden z nich znalazł się na spalonym.

11
11
11
11
11
58'

Kylian Mbappe ma kłopot ze zdrowiem i po raz drugi po przerwie przysiadł na boisku. Na razie nie ma zmiany zawodnika, ale jest zmiana obuwia.

17
17
17
17
17
57'

Jedna z sytuacji w pierwszej połowie była dyskusyjna.

13
13
13
13
13
56'

Selekcjoner reprezentacji Maroka chce natchnąć swoich podopiecznych do zdecydowanego ataku. Na pewno afrykańskiemu zespołowi nie brakuje ambicji.

17
17
17
17
17
53'

Dwóch zawodników starało się oddać uderzenie na bramkę Hugo Llorisa po dośrodkowaniu z prawej strony. Pierwszy nie zdążył do piłki, a drugi został zablokowany. Podniosła się temperatura pod bramką reprezentacji Francji!

21
21
21
21
21
50'

Przyspieszenie Hakima Ziyecha, ale nie została uśpiona czujność w obronie Theo Hernandeza. Będzie się coraz bardziej spieszyć zawodnikom z Afryki, a Francja czeka na możliwość przeprowadzenia niszczycielskiego szybkiego ataku.