8
4
4
90+6'

W odpowiedzi po uderzeniu z dystansu znakomicie obronił Sergio Rochet. Ogromne emocje w końcówce meczu.

8
14
12
6
6
90+5'

Z dystansu strzelał Maximiliano Gomez. Obronił to uderzenie Lawrence Ati-Zigi.

13
12
10
8
4
90+5'

Urugwajczycy ofiarnie blokowali strzał Mohammeda Kudusa we własnym polu karnym.

5
12
4
5
6
90+4'

Urugwaj atakuje całym zespołem. Tylko bramkarz został na swojej połowie.

15
10
6
7
8
90+3'

W polu karnym Ghany padł Edinson Cavani. Sędzia nakazał grać dalej.

13
17
2
6
8
90+2'

Szybka akcja Ghany, lecz jednak sędzia odgwizdał spalonego.

4
5
2
5
6
90+1'

Urugwaj zdecydowanie ruszył do ataku i szuka gola.

8
6
1
4
6
90'

Doliczone osiem minut.

1
3
2
2
3
89'

Ładny strzał głową oddał Edinson Cavani. Znakomicie obronił bramkarz Ghany. I tak jednak był spalony.

1
1
1
3
2
88'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Urugwaju.

1
1
1
2
1
87'

Rzut wolny dla Ghany. Będzie dobra okazja na dogranie przed bramkę Urugwaju.

1
1
1
1
1
87'
3
3
1
2
3
86'
2
86'

Korea Południowa prowadzi 2:1 z Portugalią!

1
1
83'

Urugwaj zamknięty na własnej połowie. Ghana szuka okazji na gola.

4
3
1
1
81'

Dośrodkowanie w pole karne Urugwaju - piłka wybita. Po chwili uderzenie z dystansu Mohammeda Kudusa. Znakomicie ten strzał obronił Sergio Rochet.

3
1
80'
G. de Arrascaeta #10
1
80'
Agustin Canobbio #24
1
78'

Federico Valverde chciał przelobować bramkarza Ghany. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

2
1
1
1
76'

Przed polem karnym Urugwaju dryblował Kamaldeen Sulemana. Rzut rożny dla Ghany.

3
72'
Daniel-Kofi Kyereh #8
Salis Abdul Samed #21
2
2
72'
Antoine Semenyo #25
3
2
70'

Z około 30 metrów zaskakujący strzał oddał Federico Valverde. Z problemami obronił bramkarz Ghany.

2
1
1
67'

Portugalia jest już pewna awansu do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze, a o jedno wolne miejsce w fazie pucharowej walczą Ghana, Korea Południowa i Urugwaj. Śledź z WP SprortoweFakty tabelę grupy H NA ŻYWO.

2
2
1
66'

Po zespołowej akcji w polu karnym w znakomitej sytuacji znalazł się Facundo Pellistri. Oddał jednak niecelne uderzenie.

2
2
1
66'
65'
Nicolas De La Cruz #7
1
1
63'

Ghana szuka okazji na gola. Urugwaj pewnie jednak rozbija ataki rywala.

5
2
3
3
60'
8
7
1
2
59'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

5
6
2
3
5
58'

Sędzia ogląda sytuację. Udział w niej mieli Darwin Nunez i Daniel Amartey.

1
2
57'

W polu karnym Ghany padł Darwin Nunez. Trwa analiza VAR czy przyznać Urugwajowi rzut karny.

1
2
56'

Ciekawe zagranie w pole karne Urugwaju. Sergio Rochet wyszedł na jedenasty metr i zapobiegł stracie gola. To nie była jednak pewna interwencja.

1
3
1
55'

Zagranie w pole karne Ghany, ale na spalonym był jeden z zawodników z Urugwaju.

3
2
Czy Ghana strzeli w tym meczu przynajmniej jednego gola?
Tak
Nie
1
2
50'

Piłkarze z Ghany rozgrywają piłkę na połowie Urugwaju, ale to wszystko daleko od bramki Celestes.

3
2
1
1
2
47'

Z pola karnego strzelał jeden z zawodników reprezentacji Ghany. Uderzenie niecelne, a chwilę później arbiter odgwizdał spalonego.

4
2
1
1
1
czas Druga połowa
46'
1
1
46'
45+6'

W polu karnym Ghany padł Facundo Pellistri. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

6
4
5
5
6
45+5'

Uderzenie głową na bramkę Ghany. Tym razem jednak niecelne.

6
5
4
3
3
45+3'

Urugwajczycy spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

4
3
2
2
1
45'

3
1
2
1
1
43'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
42'

Przerwa w grze. Ucierpieli zawodnicy obu drużyn.

1
1
41'

Urugwaj cofnął się do defensywy, ale kontroluje wydarzenia na boisku.

4
3
1
37'

Uderzenie z dystansu oddał Mohammed Kudus. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
2
1
36'

Piłkarze z Ghany starają się zaatakować, lecz Urugwaj teraz pewnie prezentuje się w defensywie.

4
2
1
2
34'
32'

Gol! Strzelił G. de Arrascaeta. Asystował mu Luis Suarez.

Piękna, zespołowa akcja Urugwaju! Znów spory udział w tym golu miał Suarez, który dograł do G. de Arrascaety, a ten w polu karnym znakomicie wykończył akcję! 2:0 dla Urugwaju!

Urugwaj
10
7
3
4
5
31'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Luis Suarez.

3
4
1
1
28'

Urugwaj znów zaatakował! Zamieszanie w polu karnym Ghany, ale tym razem bez gola.

1
1
2
26'

Co za mecz! Urugwaj prowadzi 1:0! Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Suareza, który oddał strzał na bramkę. Piłkę odbił jeszcze Lawrence Ati-Zigi, ale z najbliższej odległości do siatki skierował ją G. de Arrascaeta! Źle w całej tej sytuacji zachowali się obrońcy reprezentacji Ghany.

Urugwaj
9
6
2
5
7
25'

Bardzo ciekawy fragment spotkania. Praktycznie akcja za akcję!

2
2
1
1
23'

Blisko o gola dla Urugwaju! Po błędzie w defensywie Ghany Darwin Nunez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, podciął piłkę nad nim, a zmierzająca do siatki futbolówkę w ostatniej chwili wybił Mohammed Salisu.

2
1
1
21'
NIESTRZELONY KARNY

Andre Ayew mocno kombinował przy strzale. Oddał słabe uderzenie, które obronił Sergio Rochet! Nie ma gola dla Ghany, gramy dalej!

13
11
11
11
12
20'
7
5
1
2
2
18'

Sędzia podjął decyzję! Rzut karny dla Ghany! Mohammed Kudus był faulowany przez bramkarza.

10
9
2
4
5
18'

Trwa analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację, w której na ziemię padł Mohammed Kudus.

11
6
2
4
4
18'
3
2
16'

Strzał z linii pola karnego na bramkę Urugwaju, po którym bramkarz wybił piłkę do boku. Jeden z zawodników reprezentacji Ghany biegł do dobitki i padł na ziemię po interwencji Sergio Rocheta. Piłkarze z Ghany domagają się rzutu karnego.

2
2
2
13'

Zanosiło się na groźną akcję Urugwaju. W polu karnym w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońców został jednak Darwin Nunez.

1
1
1
11'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
7'

Rzut wolny dla Ghany. Dośrodkowanie w pole karne Urugwaju, skąd jednak piłka wybita przez obrońców Celestes.

2
2
5'

Urugwajczycy domagali się odgwizdania faulu na linii pola karnego. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

2
1
1
3'

Pierwsze minuty to sporo walki w środkowej strefie boiska.