(0:1)
Zakończony

Chelsea FC

komentarz

Kończy mecz Szymon Marciniak! Szalone 120 minut w Madrycie i ostatecznie Real awansuje do półfinału Ligi Mistrzów!

38
18
5
11
8
120+3'

Rozpaczliwe uderzenie Jamesa zza pola karnego. Blokują gospodarze.

50
25
6
5
13
120+2'

Fatalne dośrodkowanie Saula. Łapie piłkę Courtois ku uciesze kibiców.

45
30
5
10
17
120+1'

Ceballos wywalczył rzut wolny na połowie Chelsea. To cenne sekundy dla gospodarzy.

54
27
6
6
15
120'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

33
17
9
11
25
120'

Real przez moment w osłabieniu.

14
7
8
17
21
120'

Problemy Benzemy. Wygląda to na jakiś uraz.

13
5
7
25
18
119'

To była piłka meczowa! Po nieudanym strzale Ziyecha z dwudziestu metrów piłka trafiła pod nogi Jorginho, ale ten uderzył obok bramki!

14
28
7
11
9
118'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Błąd Hiszpana, musiał ratować się taktycznym faulem.

Real Madryt
7
8
5
3
10
117'

Centra z prawej strony, zgubił krycie Havertz, ale strzelił minimalnie obok bramki!

11
7
4
3
10
117'

Ależ radość Alaby, który ofiarnie zablokował strzał Thiago Silvy z kilku metrów!

16
13
7
3
8
116'

Dośrodkowanie Alonso z rzutu rożnego i Benzema wybija piłkę.

6
4
3
2
2
116'

Real już tylko broni. Nawet nie próbuje udawać, że chce wyprowadzać kontry.

8
1
2
7
115'
115'

Problemy Viniciusa. Będzie zmiana.

2
4
8
8
5
114'

Courtois broni potężny strzał Ziyecha z ostrego kąta! Przypilnował bliższego słupka Belg i nie dał się zaskoczyć.

12
8
5
4
113'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta. Protesty z ławki gości. Kartki dla Tuchela i Azpilicuety.

7
9
1
1
2
113'

Dalekie podanie w stronę Rodrygo. Powalczył z Ruedigerem przy linii bocznej i zdaniem arbitra wygrał ten pojedynek.

4
112'

Praktycznie cały zespół Chelsea na połowie Realu. Tylko Mendy nie bierze udziału w akcjach ofensywnych.

7
1
1
5
110'

Sporo ryzykował teraz Courtois po podaniu Carvajala! Agresywnie atakował go Havertz, ale Belg zaimponował spokojem i minął swojego rywala dryblingiem.

6
6
2
1
109'

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz. Trafiony w twarz Alaba.

9
3
2
2
3
108'

Nieporozumienie Ziyecha z Havertzem. Piłka poza boiskiem. To cenne sekundy, które uciekają przyjezdnym.

10
8
2
2
3
107'

Tymczasem w ataku Chelsea. Oni nie mają już nic do stracenia.

13
4
1
2
5
107'

Jeden hiszpański zespół awansował już dziś do półfinału, sensacyjnie eliminując Bayern!

11
8
2
4
5
106'
106'

Chelsea FC. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Jorginho.

106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki w Madrycie!

komentarz

Skupienie na twarzach zawodników obu drużyn. Ostatnie wskazówki od trenerów.

3
1
komentarz

Koniec pierwszej części dogrywki. Szybka zmiana stron i za moment ostatni kwadrans tego szalonego meczu!

2
2
1
1
105'

Trochę chaosu w polu karnym. Camavinga był najprzytomniejszy i wybił piłkę jak najdalej.

13
6
3
3
105'

Kolejny rzut rożny dla Chelsea, a to oznacza kłopoty dla Realu.

6
2
6
103'

Popracował w odbiorze Benzema, zagrał do Camavingi, ten od razu strzelał zza pola karnego, jednak trochę się pomylił.

1
3
4
2
2
103'

Po strzelonym golu na 2:3 Real odzyskał równowagę w tym meczu i ma więcej momentów, w których potrafi utrzymać się przy piłce.

16
4
1
1
2
102'

Żółtą kartkę otrzymał Hakim Ziyech. Faul taktyczny, przewinienie na Vazquezie.

8
2
1
1
2
102'

Zbyt lekki strzał głową oddał Havertz. Broni bardzo pewnie Courtois.

3
4
1
1
101'

Dośrodkowanie Loftusa-Cheeka z prawej strony, Ziyech przyjął piłkę, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny!

2
2
1
100'

Dobrze ustawiony James, nie pozwolił by piłka od Camavingi dotarła do pokazującego się na wolne pole Viniciusa.

3
1
1
1
99'

Chelsea FC. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Hakim Ziyech.

99'

Vazquez wymusił rzut wolny przy linii bocznej. Im się nie spieszy. Mają dobry wynik w dwumeczu.

4
4
3
2
98'

Niezwykła jest ta huśtawka nastrojów na trybunach. Ponownie rozśpiewani kibice Realu, którzy przy wyniku 0:3 w zasadzie ucichli.

14
8
5
2
6
96'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

To jest niemożliwe, ależ Real się podnosi w tym meczu! Prosty błąd Chelsea na własnej połowie, przechwyt Camavingi, podanie na wolne pole do Viniciusa, ten zacentrował na głowę Benzemy, który w takich sytuacjach na siódmym metrze się nie myli!

51
30
6
8
21
95'

Jakieś przepychanki przy linii bocznej z udziałem Vazqueza i Havertza. Musiał interweniować Marciniak.

4
1
1
94'

Teraz dla odmiany indywidualnie poszedł James. Miał trochę miejsca przed polem karnym, więc postanowił strzelać, jednak nie trafił w bramkę.

1
92'

Ładna akcja Realu. Wszystko zaczęło się od świetnego wyjścia spod pressingu. Wreszcie Vazquez zagrywał na dalszy słupek spod linii końcowej, jednak nie miał z czego uderzyć Benzema.

8
1
91'

1
90+4'

Kolejny raz było groźnie po rzucie wolnym. Dośrodkowanie na dalszy słupek, odegranie Havertza i z kilku metrów minimalnie myli się Pulisić. Ależ to by była historia!

5
2
1
1
90+2'

Wrzutka z rzutu wolnego z połowy boiska, wygrał walkę w powietrzu Ruediger, przedłużył zagranie na piąty metr, ale tam w trudnej pozycji pomylił się Pulisić.

4
1
3
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga. Faul taktyczny po prostym błędzie Carvajala.

3
2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

7
2
1
3
90'

Korner dla Chelsea, ale Modrić był faulowany przez Ruedigera. Rzut wolny dla gospodarzy.

2
2
2
1
88'

Real Madryt. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Lucas Vazquez.

87'

Problemy zdrowotne Nacho. Chyba konieczna będzie zmiana.

2
1
2
2
86'

Camavinga blokuje strzał Mounta z narożnika pola karnego. Dużo swobody miał Anglik.

5
3
2
1
3
84'

Vinicius w polu karnym Chelsea, był lekki kontakt po interwencji Jamesa, co wytrąciło z równowagi Brazylijczyka. Nie odgwizdał jednak faulu sędzia Marciniak. Nie miał ku temu podstaw.

11
5
2
1
5
83'
83'

Ale Chelsea nie zamierza odpuszczać! Werner na jeden kontakt, Mount z ostrego kąta strzela jednak obok bramki!

6
1
3
1
82'

Chcą iść za ciosem gospodarze! Modrić strzelał z dwudziestu metrów, ale broni Mendy!

10
3
1
3
80'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Luka Modrić.

Wreszcie ożyły trybuny na Bernabeu! Fenomenalna asysta fałszem Modricia, Rodrygo strzela tuż przy słupku i Real już remisuje w dwumeczu!

39
30
4
7
35
78'

Mogło być 4:0, ale Courtois znakomicie broni strzał głową Havertza!

2
7
3
1
5
78'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Rodrygo Goes.

4
2
2
1
1
78'

Real Madryt. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

2
2
2
1
1
77'

Obraz gry się nie zmienia. Chelsea w dalszym ciągu atakuje!

5
5
1
1
2
75'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Mateo Kovacić.

Prosili się o tego gola zawodnicy Realu Madryt i go dostali. Szereg błędów w defensywie. Doskonałe prostopadłe podanie Kovacicia, Werner położył Casemiro, ograł też Alabę i Carvajala i dał prowadzenie Chelsea w dwumeczu!

36
12
4
10
8
74'

A Królewscy wciąż są bezradni na połowie Chelsea. Benzema odcięty od podań, Vinicius odbija się od obrońców. Mendy w bramce Chelsea jest w zasadzie bezrobotny.

1
1
1
3
3
73'
71'

Real zamknięty na własnej połowie. Chelsea atakuje coraz większą liczbą zawodników.

4
6
1
9
68'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Valverde.

4
2
3
68'

Podanie Kroosa w kierunku Viniciusa, jednak świetną interwencją popisał się Ruediger. Gdyby nie on, Vinicius byłby w sytuacji sam na sam z Mendym!

6
2
1
1
1
0:2'

Chelsea ma ten mecz, a raczej dwumecz pod totalną kontrolą. Real tylko okazjonalnie stwarza zagrożenie, jak przed momentem.

2
3
2
66'

Co tu się dzieje?! Benzema strzela w poprzeczkę! Centymetry od szczęścia!

9
13
3
4
10
65'

Co za emocje. Sędziowie dostrzegli minimalną pomoc ręką Alonso przy przyjęciu piłki.

4
2
3
3
5
64'

Nie ma gola! Było zagranie ręką Alonso!

9
8
3
7
22
63'

Sędziowie sprawdzają jeszcze na VAR prawidłowość tego gola.

3
2
1
2
5
62'

Gol! Strzelił Marcos Alonso.

Mendy stracił piłkę na własnej połowie i momentalnie do ataku ruszyli przyjezdni. Kante do Alonso, ten najpierw został zablokowany przez Carvajala, ale piłka szczęśliwie wróciła do niego. Nie zastanawiał się długo, huknął z całej siły prawą nogą czym prawie rozerwał siatkę. Chelsea prowadzi w dwumeczu 4:3!

15
5
5
8
7
61'

Ależ odpuszczony teraz Valverde na szesnastym metrze. Doskonale wszedł w wolną przestrzeń po podaniu Carvajala, jednak uderzył minimalnie nad poprzeczką!

1
1
59'

Nie mogą uwierzyć gospodarze! Świetnie płasko zagrał w pole karne Mendy, ale Benzema nie zamknął tej akcji strzałem z piątego metra.

2
2
57'

Ależ kontra Chelsea! Mount zagrywał prostopadle do Havertza, ten przyjął piłkę w polu karnym, lecz uderzył tylko w boczną siatkę.

1
2
56'

Precyzyjny strzał Kroosa z rzutu wolnego, ale trochę zbyt lekki. Mendy wyciągnął się jak struna i broni.

2
1
55'

Kante faulował Casemiro i będzie rzut wolny dla Realu 30 metrów od bramki gości.

1
1
3
53'

Jeszcze jedna centra Carvajala, tym razem opanował piłkę w polu karnym Benzema, ale uderzył w Thiago Silvę. Był chyba jeszcze minimalny kontakt z blokującym go Jamesem.

52'

Dośrodkowanie Carvajala z prawej strony, ale Vinicius nie zdołał powalczyć o piłkę w polu karnym.

3
51'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Mason Mount.

Nieprawdopodobne, Real dalej śpi, a Chelsea doprowadza do remisu w dwumeczu! Dobre dośrodkowanie Mounta z rzutu rożnego, wygrał walkę w powietrzu niemiecki stoper i strzałem głową pokonał Courtois!

24
11
2
7
7
50'

Chelsea blisko gola! Minimalnie obok słupka uderzał James!

5
1
1
1
48'

Początek drugiej połowy pokazuje, że Chelsea nie zamierza zmieniać strategii. W dalszym ciągu goście są zespołem dużo groźniejszym.

5
1
1
47'

Strzał Wernera, Courtois robił wszystko, żeby nie było rzutu rożnego i mógł się przeliczyć. Wypuścił piłkę z rąk Belg, ale na jego szczęście Casemiro zablokował rozpędzonego Havertza.

1
1
2
46'

Początek drugiej połowy! Dla której z drużyn jest to ostatnie 45 minut w Lidze Mistrzów w tym sezonie?