1
1
1
90+7'

Jeszcze szansa dla Łódzkiego Klubu Sportowego na wyrównanie z rzutu rożnego po szarży Pirulo. Wykonanie stałego fragmentu gry było jednak katastrofalne i piłka uciekła gospodarzom poza boisko. Pozostało zaledwie kilka minut w derbach.

3
90+6'

Siwo od dymu.

4
2
1
1
90+5'

Widzew Łódź spróbował potrzymać piłkę na połowie przeciwnika. Akcja zespołu, będącego na prowadzeniu, z wykorzystaniem prawego skrzydła. Dośrodkowanie zakończyło lot w rękawicach Marka Kozioła.

2
1
1
90+3'

Fabio Nunes upadł na boisko po kolizji z Michałem Trąbką oraz Pirulo. Denerwują się gospodarze.

2
90+1'

ŁKS Łódź. Schodzi: Mateusz Bąkowicz. Wchodzi: Mateusz Kowalczyk.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Kowalczyk #7
schodzi Schodzi
Mateusz Bąkowicz #27
90+1'
90'

Doliczone 10 minut.

2
2
1
1
89'

Kolejna przerwa spowodowana urazem. To jeszcze sporo potrwa.

1
88'

A nie, to kartka dla Janusza Niedźwiedzia. Próbował uspokoić samego siebie.

2
2
87'

Kartonik dla sztabowca Widzewa. Janusz Niedźwiedź próbuje uspokajać.

3
86'

Przerwa spowodowana urazem, zdążycie obejrzeć gola.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Samu Corral za ostre przewinienie.

ŁKS Łódź
1
1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Nunes za przewinienie w kole środkowym.

Widzew Łódź
1
1
82'

Widzew Łódź. Schodzi: Kristoffer Hansen. Wchodzi: Dani Villa.

Kristoffer Hansen #77
81'

Widzew prowadzi w derbach!

2
2
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Pawłowski za skakanie po ogrodzeniu po golu.

2
2
80'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Kristoffer Hansen.

Późno, bo późno, ale rozpoczęło się show w Łodzi. W telewizji trwały jeszcze powtórki przegranego pojedynku Samu Corrala z bramkarzem, a tymczasem była sytuacja sam na sam z Markiem Koziołem. Widzew Łódź na prowadzeniu! Bartłomiej Pawłowski poradził sobie z doświadczonym golkiperem i po wymanewrowaniu go, oddał uderzenie do odsłoniętej bramki.

Widzew Łódź
Asysta:
6
8
2
2
78'

Jeszcze jedna zmarnowana świetna szansa na gola przez gospodarzy. Pogubiła się defensywa Widzewa Łódź, ale nie udało się za to jej ukarać Samu Corralowi. Przegrał pojedynek z bramkarzem!

3
1
77'

Dwie zmiany ofensywne przeprowadzone przez trenera Marcina Pogorzałę. Kompani próbują uruchomić wprowadzonych z ławki rezerwowych Samu Corrala oraz Ricardinho, jednak próbują to odpowiednie słowo w tych okolicznościach.

1
1
73'

Od rzutu wolnego na połowie przeciwnika Widzew Łódź. Dogranie Bartłomieja Pawłowskiego nie trafiło do żadnego zawodnika zainteresowanego oddaniem strzału. Podręcznikowe piąstkowanie Marka Kozioła.

2
2
70'

Po prostu nie do wiary, co zrobił Maciej Dąbrowski. To, że jest obrońcą, nie jest dostatecznym usprawiedliwieniem. ŁKS wybiegł trzech na dwóch, tymczasem doświadczony piłkarz totalnie zepsuł kontratak zbyt głębokim podaniem do Samu Corrala.

1
69'

Gra wznowiona po sześciu minutach.

1
1
67'

Gra zostaje przerwana z powodu skandalicznego zachowania w sektorach. Trzeba to będzie wszystko doliczać.

1
1
66'

Tymczasem na trybunach.

63'

Sędzia zarządził przerwę w grze - to reakcja na zachowania na trybunach.

1
63'

Riposta Widzewa Łódź na ostatnie ataki przeciwnika. Przekombinowali Bartłomiej Pawłowski oraz Kristoffer Hansen. Dlatego piłka znalazła się w rękawicach Marka Kozioła.

1
60'

Jeszcze bez zmian w obu zespołach.

58'

Nieporozumienie Fabio Nunesa z własnym bramkarzem. Przez moment zanosiło się na uderzenie do bramki Macieja Dąbrowskiego. Skończyło się jednak lądowaniem piłki poza boiskiem. Podniosła się wrzawa na trybunach.

57'

Szansa dla ŁKS-u na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego. Stały fragment gry został przyznany gospodarzom po niebezpiecznym strzale odbitym przez bramkarza. Gospodarze przechodzą do ataku, podobnie jak w pierwszej połowie, po odparciu początkowego natarcia Widzewa.

komentarz

55'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski za ostre przewinienie.

ŁKS Łódź
1
52'

Marek Hanousek zbiegł na skrzydło i dzięki jego interwencji w konfrontacji z Maciejem Radaszkiewiczem, gospodarze nie mieli możliwości przeprowadzenia niebezpiecznego kontrataku.

51'

Wznowienie wrzutem z autu z niewłaściwego miejsca.

49'

Ponownie Widzew Łódź. Piłka po wrzutce Martina Kreuzrieglera spadła na głowie ustawionego w centrum pola karnego Dominika Kuna, a jego uderzenie zakończyło się szybowaniem futbolówki nad poprzeczką.

1
47'

Bardzo mocne uderzenie na początek drugiej połowy meczu! Ernest Terpiłowski oddał uderzenie z kilkunastu metrów w słupek. Niebezpieczna akcja Widzewa Łódź była konsekwencją straty Pirulo blisko własnego pola karnego.

1
1
46'

Druga połowa.

1
komentarz

Piłkarze powracają na boisko.

komentarz

komentarz

45 minut derbów Łodzi na zero. Dobre fragmenty w grze obu drużyn, ale to tylko fragmenty. Ponadto dużo nerwowości, niedokładności. Widzew niby atakował częściej, ale wypady Łódzkiego Klubu Sportowego kończyły się nieco groźniejszymi strzałami. Oby po przerwie widowisko było bardziej ekscytujące.

44'

W poniedziałek również skuteczność nie była wielkim atutem pierwszoligowców.

43'

Nikt nie zamierza odsłonić się i zaryzykować.

41'

Piotr Janczukowicz tym razem pokazał się na połowie przeciwnika. Jego uderzenie zza pola karnego okazało się niedokładne i futbolówka przeleciała po nim obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
39'

Piotr Janczukowicz powstrzymał dryblującego w pobliżu narożnika pola karnego Karola Danielaka. Po chwili jednak ponownie futbolówka znalazła się w posiadaniu Widzewa Łódź.