Strzał głową oddał Luuk de Jong, ale słabo i tam gdzie stał bramkarz.

3
3
10
90+4'

Barcelona cały czas w ataku, goście dogrywają piłki w pole karne, ale Sevilla dobrze się broni.

3
1
2
3
6
90+2'

Sevilla FC. Schodzi: Lucas Ocampos. Wchodzi: Valentino Fattore.

wchodzi Wchodzi
Valentino Fattore #42
schodzi Schodzi
1
1
1
90+1'

Zamieszanie na przedpolu gospodarzy, Bounou złapał piłkę.

3
1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

7
7
1
1
5
90'

Ocampos chciał wymusić rzut karny, ale w dość nieudolny sposób.

1
1
2
1
89'

Rzut rożny dla Barcelony, jednak zabrakło uderzenia. Goście w natarciu.

6
4
2
1
1
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juanlu.

Juanlu #32
Sevilla FC
2
1
1
86'
86'

Sevilla FC. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Juanlu.

Juanlu #32
85'
84'

Do uderzenia doszedł Dembele, piłka trafiła w słupek!

4
3
6
7
4
81'

Piękne dogranie do Gaviego, ale ten z sześciu metrów spudłował!

4
5
5
13
7
78'

Barcelona nie potrafi skutecznie wykorzystać gry w liczebnej przewadze, a czas zaczyna gościom uciekać.

4
2
1
1
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Gavi.

1
1
1
2
2
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abde Ezzalzouli.

1
1
1
3
1
72'
72'
72'

Z ok. 16 metrów uderzył Dembele, pomylił się nieznacznie.

2
1
2
2
1
70'

Sevilla FC. Schodzi: Rafa Mir. Wchodzi: Nemanja Gudelj.

2
2
2
1
1
69'

Sevilla FC. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Youssef En-Nesyri.

Youssef En-Nesyri #15
3
2
2
1
1
68'

Ostro zrobiło się na boisku. Gracze Sevilli grają w osłabieniu i muszą nadrabiać.

4
1
1
2
1
67'

Ciekawa sytuacja. Gavi gra w rozwiązanych sznurowadłach. Może nie potrafi ich zawiązać?

5
6
1
1
2
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jules Kounde. Zawodnik Sevilli oszalał. Alba popchnął rywala, a ten rzucił w niego piłką. Sędzia nie miał wątpliwości. Sevilla będzie grała w dziesiątkę.

10
8
5
4
3
62'

Dobre wyjście Barcelony, Abde Ezzalzouli znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale huknął metr ponad bramką!

1
1
1
2
4
58'

W końcu goście przedostali się pod bramkę Sevilli. Po dograniu z rogu Yassine Bounou omal nie wrzucił sobie piłki do bramki.

3
1
2
1
1
57'

Dominuje Sevilla, Barcelona po przerwie gra dużo słabiej niż w 1. połowie.

1
1
1
2
1
54'

Ucierpiał Rakitić. Chwilowa przerwa w meczu.

4
1
53'

Aktywniejsza w 2. połowie jest Sevilla. Po dograniu z rogu metr ponad bramką uderzył Rakitić.

1
2
53'

Indywidualną akcję przeprowadził Mir, ale zabrakło miejsca do oddania strzału. Ostatecznie piłka trafiła w boczną siatkę.

1
51'

Gomez dośrodkował z lewej strony, Thomas Delaney uderzył z woleja, ale obok bramki. Strzał efektowny, do szczęścia zabrakło.

1
49'

Gavi podcięty w środku pola. Sędzia nic nie widział. Zaskoczeni zawodnicy Barcelony, którzy po przerwie nie są na razie w stanie zdominować rywala.

1
2
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Gol! Strzelił Ronald Araujo. Asystował mu Ousmane Dembele. Dembele dośrodkował z rogu a Araujo strzałem głową z siedmiu metrów pokonał bramkarza! 1:1!

32
19
3
2
4
42'

Ocampos wpadł z piłką w pole karne, ale ta mu uciekła.

2
4
1
40'

Sevilla sporadycznie zagraża Barcelonie, ale gospodarze są bardzo konkretni.

3
37'

Zamieszanie pod bramką ter Stegena, po chwili odpowiedź Barcelony, ale efektem tylko rzut rożny.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Delaney.

1
1
1
1
34'

Ruszyła Barcelona, w pole karne wpadł Abde Ezzalzouli, jednak szybszy bramkarz.

3
2
1
2
32'

Gol! Strzelił Alejandro Gomez. Asystował mu Lucas Ocampos. Płaskie dogranie z rzutu rożnego na dziesiąty metr, a nadbiegający Gomez płaskim strzałem pokonał bramkarza. 1:0!

6
6
13
22
30'

Dembele uderzył sprzed pola karnego, bramkarz odbił piłkę, ale obrońca nie pozwolił na dobitkę!

3
2
3
2
2
28'

Druga okazja gospodarzy. Rafa Mir uderzył sprzed pola karnego. Tuż ponad poprzeczką!

2
1
1
25'

Cały czas obraz gry nie zmienia się. Barcelona na połowie Sevilli, ale gospodarze pokazali, że czekają na swój moment.

3
1
22'

Jedno wyjście Sevilli, Mir w sytuacji sam na sam do bramki, ale był na metrowym spalonym. Wciąż 0:0.

1
3
1
1
1
21'

Wydawało się, że to Sevilla będzie dyktowała warunki gry. Tymczasem to Barcelona szuka gola i całkiem ciekawie to wszystko dla gości wygląda.

2
1
1
1
1
18'

Zamieszanie na przedpolu Sevilli, Ferran Jutgla źle dołożył nogę i w piłkę dobrze nie trafił. A do bramki miał już tylko dwa metry!

3
17'

Cały czas w natarciu Barcelona. Ferran Jutgla ponownie uderzył z ok. 20 metrów. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
1
1
1
2
15'

A teraz Gavi uderzył sprzed pola karnego, dość daleko od bramki Sevilli.

1
2
2
1
14'

Z drugiej linii wszedł Frenkie de Jong, ale strzał głową był zbyt słaby. Barcelona w natarciu.

1
2
1
13'

Nad Sewillą mocno pada. Ferran Jutgla chciał to wykorzystać. Uderzył mocno z dystansu, ale płaski strzał o metr minął bramkę.

3
1
2
1
2
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
1
2
2
4
8'

Ferran Jutgla doszedł do piłki kilka metrów przed bramką. Wydawało się, że będzie gol. Napastnik jednak przestrzelił!

2
2
4
3
4
7'

Sporo fauli w początkowej fazie gry. Mecz na razie jest rwany. Czekamy na pierwsze okazje.

2
5'

Spokojne pierwsze minuty meczu. Nikt nie chce ryzykować. Trwa klasyczne badanie sił.

1
2'

Barcelona wywalczyła rzut rożny, ale niewiele z niego wyszło. Może następnym razem.