(2:1)
Zakończony

RB Lipsk

90+3'

Leroy Sane mógł podwyższyć wynik na 4:2. Niemiec wpadł w pole karne i fatalnie uderzył. Bayern utrzymuje się przy pilce.

9
7
19
3
17
90+2'

I kolejny spalony. Yussuf Poulsen został złapany w pułapkę ofsajdową, ale i tak Dayot Upamecano wybił piłkę spod jego nóg.

13
2
6
1
4
90+1'

Błąd Serge'a Gnabry'ego mógł być niezwykle kosztowny. Christopher Nkunku dopadł do piłki i przeniósł ją nad poprzeczką.

6
6
13
5
13
90'

Sven Jablonski doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry!

13
6
7
2
10
88'

"Byki" mają bardzo mało czasu. Christopher Nkunku zatańczył z obrońcami Bayernu Monachium przed polem karnym. Francuski pomocnik przeliczył się i stracił piłkę.

15
12
4
5
8
86'

Robert Lewandowski podał do lepiej ustawionego Leroya Sane. Niemiec oddał strzał, ale nie zdołał zaskoczyć Petera Gulacsiego.

5
5
20
9
9
85'
84'
82'

Emil Forsberg był bliski szczęścia! Szwed najpierw trafił w Niklasa Suele i po chwili Manuel Neuer wykazał się refleksem.

17
3
3
4
7
80'

RB Lipsk. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

2
3
4
5
5
79'

8
77'

Nieporozumienie na linii Dayot Upamecano - Andre Silva. Sędzia Sven Jablonski przywołał obu zawodników, nie będzie żółtej kartki.

5
2
9
3
75'

Joshua Kimmich bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego i trafił w mur. Bayern nie ustaje w atakach.

12
7
11
4
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs.

13
3
3
3
2
73'
72'

Dominik Szoboszlai huknął z dystansu i zmusił do interwencji Manuela Neuera. Kapitan Bayernu nie dał się zaskoczyć!

10
4
4
2
3
72'
71'

Kolejna okazja Roberta Lewandowskiego. Serge Gnabry dograł na głowę kadrowicza, ale ten miał trudną pozycję do strzału i spudłował.

4
5
9
10
24
70'

Krótka przerwa w grze. Joshua Kimmich i Dominik Szoboszlai nie podnoszą się z boiska.

2
8
3
2
69'

Tym rasem Kingsley Coman uderzył sprzed pola karnego. Piłka wylądowała na trybunach Allianz Arena.

5
2
8
4
7
68'

Ostatnie minuty należały do Bayernu Monachium. Zawodnicy RB Lipsk praktycznie nie opuszczali własnego pola karnego.

11
5
10
3
1
66'

Gospodarze chcą postawić kropkę nad "i". Kingsley Coman przekazał piłkę Leroyowi Sane, reprezentant Niemiec uderzył nad bramką.

8
7
2
3
4
63'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Nkunku.

15
5
5
2
7
62'

Aż trudno w to uwierzyć! Serge Gnabry idealnie obsłużył Roberta Lewandowskiego. Polski snajper z kilku metrów nie trafił w światło bramki, wciąż 3:2.

4
8
19
23
34
61'
61'

RB Lipsk. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Emil Forsberg.

1
6
3
6
60'

Godzina gry za nami. Bayern Monachium miał więcej klarownych sytuacji i zasłużenie prowadzi. RB Lipsk musi gonić wynik.

9
1
1
5
58'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Josko Gvardiol.

Błyskawiczna odpowiedź monachijczyków. Serge Gnabry dośrodkował z prawego skrzydła, Josko Gvardiol przeciął tor lotu piłki i zmylił własnego bramkarza. Obrońca mógł mieć pretensje do samego siebie.

54
39
11
5
2
57'

1
55'

To wymarzony początek drugiej połowy dla piłkarzy RB Lipsk. Goście po raz drugi doprowadzili do wyrównania w dzisiejszym meczu.

1
2
6
3
14
53'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Konrad Laimer.

Konrad Laimer fantastycznie zagrał z głębi pola do Christophera Nkunku, który wyszedł sam na sam z Manuelem Neuerem. Francuz doskonale wykończył całą akcję i strzelił 10. gola w tym sezonie.

11
7
7
12
41
51'

Manuel Neuer pewnie chwycił piłkę po strzale Daniego Olmo, a następnie rozpoczął kontratak. Thomas Mueller płasko dośrodkował do Roberta Lewandowskiego, jednak Polak nie sięgnął piłki.

2
4
10
10
9
50'

RB Lipsk w natarciu. Angelino zdecydował się na strzał z ostrego kąta i Manuel Neuer tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Akcja za akcją.

3
7
1
1
48'

Podopieczni Domenico Tedesco ruszyli do ofensywy. Dani Olmo jednak nie potrafił opanować piłki w polu karnym gospodarzy.

3
7
6
3
1
46'
46'

6
45+2'

Efektowna próba Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski chciał uderzyć nożycami, lecz nieczysto trafił w piłkę. Nic z tego.

14
9
9
26
6
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Laimer.

14
5
2
6
7
45'

Sven Jablonski przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

6
4
3
1
4
44'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman.

Tak jest! Kingsley Coman ruszył lewym skrzydłem i po chwili wrzucił piłkę w pole karne. Robert Lewandowski strzałem głową pokonał Petera Gulacsiego. Węgier był bezradny. To 24. trafienie Polaka w tym sezonie Bundesligi.

328
141
21
3
8
43'

Monachijczycy próbują przedostać się w pole karne gości, natomiast rywale czekają na kontrataki. Dużo niedokładności w grze obu zespołów.

1
1
10
4
7
41'

Robert Lewandowski przed szansą! Kadrowicz oddał strzał głową po centrze Kingsleya Comana i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
2
24
10
19
40'

Bayern Monachium jest podrażniony i buduje kolejną akcję. Miejscowi mają przewagę w posiadaniu piłki.

11
3
3
2
1
38'

A jednak, nie ma gola! Przed akcją bramkową Robert Lewandowski zderzył się z defensorem RB Lipsk.

4
4
6
10
40
37'

Wydawało się, że Robert Lewandowski sfaulował Josko Gvardiola. Arbiter pobiegł do monitora.

5
1
6
5
21
36'

Bayern znowu na prowadzeniu. Serge Gnabry idealnie dośrodkował na głowę Thomasa Muellera, a ten po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Sędziowie VAR przyglądają się tej sytuacji.

31
11
10
5
5
35'

Peter Gulacsi ma ręce pełne roboty. Tym razem Leroy Sane uderzył z dystansu i golkiper był na posterunku.

7
3
1
4
2
34'

Niesamowite! Kingsley Coman chciał dośrodkować w pole karne, ale piłka wpadła za kołnierz bramkarza RB Lipsk i odbiła się od słupka. Centrostrzał piłkarza Bayernu.

8
1
6
9
4
32'

Dobra odpowiedź Bayernu Monachium. Thomas Mueller miał trochę miejsca przed polem karnym i przetestował Petera Gulacsiego. Węgier odbił piłkę do boku.

5
1
4
2
3
31'

RB Lipsk idzie za ciosem i poluje na kolejnego gola. Akcja wciąż toczy się na połowie Bayernu Monachium.

4
4
8
1
7
29'

Bayern Monachium oddał pole rywalom po pierwszej bramce i znowu mamy remis. Drużyna gości próbuje uspokoić grę.

4
1
5
5
7
27'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Konrad Laimer.

Szybki atak RB Lipsk. Christopher Nkunku ruszył środkiem boiska i dograł do Konrada Laimera. Pomocnik minimalnie spudłował, ale świetnie ustawiony był Andre Silva. Portugalczyk wbił piłkę do bramki.

16
10
12
17
43
25'

Joshua Kimmich chciał uruchomić podaniem Roberta Lewandowskiego. Peter Gulacsi jednak uprzedził Polaka i zażegnał niebezpieczeństwo.

4
1
1
5
16
24'

Goście są częściej przy głosie po trafieniu Thomasa Muellera. Zawodnicy Bayernu Monachium zbyt łatwo tracą piłkę.

2
2
3
8
22'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

3
3
1
10
20'

Leroy Sane wypatrzył w polu karnym Kingsleya Comana. Francuz poradził sobie z obrońcami, później poślizgnął się przy strzale i nie trafił w światło bramki.

2
2
2
6
4
18'

To nie jest dzień Daniego Olmo. Hiszpański pomocnik miał trzecią szansę i kolejny raz Manuel Neuer uratował swoją drużynę.

8
2
3
5
18'

Mistrzowie Niemiec biją kolejne rekordy. Piłkarze Bayernu strzelili przynajmniej jednego gola w 68. spotkaniu z rzędu.

10
4
4
16'

Jest celny strzał przyjezdnych. Dani Olmo odnalazł się pod bramką Bawarczyków i trafił prosto w Manuela Neuera.

1
1
2
1
3
15'

Serge Gnabry zabawił się z rywalami i strzelił w kierunku bramki. Robert Lewandowski nie trafił w piłkę, ale Thomas Mueller i tak był na spalonym.

3
5
3
5
13
14'

Z minuty na minutę rośnie przewaga Bayernu Monachium. Pierwsza bramka była tylko kwestią czasu.

13
5
5
5
4
12'

Gol! Strzelił Thomas Mueller.

Karygodny błąd defensywy RB Lipsk! Robert Lewandowski miał przed sobą tylko bramkarza i przegrał pojedynek z Peterem Gulacsim. Piłka trafiła pod nogi Thomasa Muellera, który bez trudu umieścił ją w siatce.

106
42
18
17
15
10'

Kontratak "Byków"! Angelino wyłożył piłkę Daniemu Olmo, a Hiszpan przymierzył zza pola karnego. Manuel Neuer miał sporo szczęścia, piłka przeleciała obok lewego słupka.

6
3
12
5
8
9'

Niewielkie zamieszanie pod polem karnym gości. Do piłki dopadł Corentin Tolisso, który zdecydował się na strzał z powietrza, jednak fatalnie spudłował.

7
5
4
5
3
7'

Bawarczycy w ataku pozycyjnym. Podopieczni Juliana Nagelsmanna mają bardzo dużo miejsca w środku pola, Joshua Kimmich spokojnie rozdziela podania.

10
7
2
2
4
5'

I znowu Serge Gnabry. Skrzydłowy przedostał się w pole karne RB Lipsk i Peter Gulacsi nie miał żadnych problemów z jego strzałem.

6
2
2
3
5'

Pierwsza akcja Bayernu Monachium. Serge Gnabry zszedł do lewej nogi i mocno uderzył. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

6
1
1
4
3
4'

Goście wywalczyli rzut wolny przed polem karnym. Angelino zagrał w kierunku Andre Silvy, lecz portugalski napastnik nie zdążył do piłki.

3
1
2
1
1
2'

Bayern Monachium od samego początku chce narzucić swój styl gry. Do pewnego momentu Leroy Sane świetnie panował nad piłką, ale przekombinował i zanotował stratę.