Wrzutka Varane'a z głębi pola, ale nie dotarł do tego podania Cristiano Ronaldo.

90+4'

Manchester United próbuje w końcówce przechylić szalę na swoją stronę.

1
90+3'

Maguire znów uderzył głową po dośrodkowaniu, ale Forster instynktownie to obronił!

2
1
90+1'

Arbiter doliczył pięć minut.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard.

1
1
88'

Maguire ograny przez Broję poza polem karnym, ale już w obrębie Anglik powstrzymał gracza Southapmton, który sygnalizował faul. Nic takiego nie miało miejsca. Broja stracił równowagę już wcześniej. Po wszystkim doszło do nadepnięcia, ale przypadkowego.

86'

Bez zagrożenia po stałym fragmencie gry.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

Zderzenie trzech zawodników. Dwóch graczy Southampton FC i Paula Pogby. Winny wszystkiemu Francuz, który podciął rywala. Coraz bardziej nerwowo na boisku.

1
83'

Fernandez trafił w Adamsa i kontra Southampton! Obrońcy zatrzymali rozpędzonych Świętych.

81'

Dwójkowo grali Shaw i Sancho, dołączył Rashford, ale on podanie otrzymał już ze spalonego.

81'

Za mocne dośrodkowanie Dalota, ale dotknął Livramento i będzie wrzut z autu na wysokości pola karnego dla Man United.

1
80'

Słabe uderzenie Rashforda po dograniu Fernandeza.

78'

Bardzo dobrze zaczął tę akcję Jadon Sancho, lecz koledzy z przodu nie potrafili tego przełożyć na okazję bramkową.

1
1
73'

Nie ma bramki. Arbiter się nie pomylił.

2
1
1
72'

Ronaldo świetnie wyszedł do piłki zagrywanej z rzutu wolnego i trafił do siatki. Sędzia boczny wskazał jednak na pozycję spaloną. Gracze z Manchesteru chcą sprawdzenia VAR.

3
70'

Kolejny faul. Piłkarze Manchesteru United upominają się o żółtą kartkę, ale sędzia takiej nie pokazuje.

70'

Pogba faulowany przy linii środkowej boiska.

69'

Maguire zablokował strzał Broji zza pola kanrego.

69'

Przewinienie Scotta McTominaya, który wskoczył przeciwnikowi na plecy. Wszystko działo się blisko środka boiska.

1
67'

Tym razem bliski szczęścia Armando Broja, ale dobrze wyszedł David de Gea, a obrońca wybił piłkę, którą próbował zagrywać do kolegi gracz Southampton FC.

65'

Wysoko nad bramką uderzył Stuart Armstrong.

1
64'

Nieudana próba odbioru piłki przez gospodarzy na połowie rywala.

61'

Przewrotki próbował Pogba, ale bezskutecznie.

61'

Uderzenie Cristiano Ronaldo obronione przez Frasera Forstera. Chwilę później powstrzymany również Diogo Dalota.

1
59'

Luke Shaw powstrzymany w sposób przepisowy. W kolejnej akcji Sancho na pozycji spalonej.

1
58'

Starcie słowne Bruno Fernandesa z rywalem. Sędzia musiał wyhamować zapędy piłkarzy.

1
1
57'

Rzut wolny z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu spore zamieszanie, w którym strzał oddał Maguire, ale obronił to Forster.

1
55'

Atak Czerwonych Diabłów przerwany w polu karnym. Ronaldo próbował wycofać do wolnego gracza, bo sam był tyłem do bramki. Przejęli to jednak obrońcy.

3
1
1
55'

Kolejne dośrodkowanie z narożnika zostało wybite.

1
1
54'

Bruno Fernandes wybił piłkę za linię końcową.

1
54'

Luke Shaw ciągnął za koszulkę rywala, ale sędzia nie przerwał akcji, co pozwoliło na oddanie strzału. David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

1
52'

Mało zdecydowania w poczynaniach Manchesteru United. Po stracie piłki okazję do kontry miało Southampton FC, ale strzał Stuarta Armstronga przeleciał obok bramki.

1
48'

Gol! Strzelił Che Adams. Asystował mu Mohamed Elyounoussi.

To Southampton FC bardziej naciskało i to się opłaciło. Doskonałe prostopadłe podanie świetnie wykorzystał Che Adams, choć kąt strzału był ostry, to on i tak zmieścił piłkę w siatce!

6
3
1
1
2
46'

Southampton FC. Schodzi: Jan Bednarek. Wchodzi: Jack Stephens.

Więcej w tym meczu nie zobaczymy reprezentanta Polski.

45+2'

Paul Pogba umieścił piłkę w siatce po podaniu Cristiano Ronaldo, ale Portugalczyk był na spalonym przed otrzymaniem podania.

2
1
45+1'

Akcja Manchesteru United zatrzymana.

1
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

43'

Długo zwlekał ze strzałem Romain Perraud, ale zdołał uderzyć. Na posterunku jednak David de Gea.

1
42'

W odpowiedzi gospodarze, ale strzał zablokowany przez Jana Bednarka.

2
1
41'

Pierwsza interwencja Davida de Gei i od razu cudowna obrona ekwilibrystycznego uderzenia Stuarta Armstronga.

39'

Po dośrodkowaniu piłka wybita przed pole karne, ale z dalszej odległości uderzał Oriol Romeu. Było to jednak mocno niecelne uderzenie.

38'

Po interwencji Harry'ego Maguire'a będzie rzut rożny.

1
1
36'

Święci powalczyli teraz kilka metrów od pola karnego Manchesteru United i odzyskali piłkę. Kyle Walker-Peters dośrodkowywał, ale nikt nie dopadł do tej piłki. Goście nadal bez strzału w światło bramki.

1
35'

Nieudane podanie Fernandesa do Ronaldo i z atakiem próbowali wyjść przyjezdni, ale faulował Pogba.

34'

Cristiano Ronaldo za mocno odpychał rywala.

33'

Zawodnik Świętych zszedł z boiska, lekko utykając, ale zaraz powinien wrócić do gry.

1
32'

Mocno ucierpiał w tym starciu ze Szkotem Mohamed Elyounoussi i jeszcze jest opatrywany przez służby medyczne.

1
1
1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

27'

Bez zagrożenia pod bramką Fraser Forstera.

26'

Kolejny atak prawą stroną, ale tym razem z dalszej odległości dośrodkowywał Rashford i to dogranie zostało wybite przez obrońców.

1
25'

Zagranie ręka w środku boiska i od rzutu wolnego Czerwone Diabły.

1
1
1
1
1
21'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Marcus Rashford.

Doczekał się Sancho! Kolejna kontra Manchesteru United i znakomicie wyszedł do niej Rashford, atakując prawym skrzydłem, po czym wbił piłkę w pole karne i nawet obrońca pod nogami nie przeszkodził Sancho w strzeleniu bramki!

3
1
1
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

Anglik równo z trawą wyciął rywala.

3
1
16'

Wysokie dośrodkowanie Pogby, za wysokie.

1
15'

Z narożnika Stuart Armstrong i po krótkim rozegraniu Święci omal nie stracili piłki. Ostatecznie nie było strzału na bramkę.

13'

Strata Rashforda przy linii końcowej. Od bramki Fraser Forster.

1
1
12'

Manchester United wydaje się rozkręcać, lecz w niezłych ofensywnych akcjach brakuje jakości przy ich wykończeniu.

2
1
1
9'

Najpierw goście mieli sytuację bramkową, ale jej nie wykorzystali i natychmiast gospodarze ruszyli z kontrą. Nadal bez goli na Old Trafford w Manchesterze.

1
7'

Kolejne świetne wyjście Jadona Sancho, który wyłożył piłkę Cristiano Ronaldo. Portugalczyk minął bramkarza i uderzył na pustą bramkę, lecz Romain Perraud uratował całą sytuację dla Southampton FC.

2
1
6'

Uderzenie Che Adamsa z dalszej odległości, ale wysoko nad poprzeczką.

5'

Ładne wyprowadzenie piłki przez Paula Pogbę do Jadona Sancho, ale nie ma strzału.

4'

Centrostrzał Marcusa Rashforda przeleciał obok bramki. Nikt nie zdążył zmienić toru lotu piłki.

1
3'

Dośrodkowanie gości, ale przed Davidem de Geą był tylko Diogo Dalot, który nie spanikował i przepuścił piłkę.

2'

Gospodarze zbliżyli się do pola karnego rywali, ale stracili piłkę na lewym skrzydle.