Żółtą kartkę otrzymał Mikkel Damsgaard za przewinienie na Aaronie Ramseyu.

Mikkel Damsgaard #38
Sampdoria Genua
86'

Ostatnie szanse Sampdorii na zapunktowanie kosztem mistrza Włoch. Blucerchiati prezentują się na tle faworyta lepiej niż na inaugurację sezonu, ale dużo wskazuje na to, że ponownie nie znajdą sposobu na pokonanie Wojciecha Szczęsnego. Pozostało zaledwie kilka minut.

2
83'

Juventus FC. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Aaron Ramsey.

80'

Po przerwie pojawiły się celne uderzenia na bramkę Wojciecha Szczęsnego, ale nie można powiedzieć, że powstrzymanie któregokolwiek z nich było spektakularnym wyczynem bramkarza Juventusu. Na pewno były zawodnik Arsenalu FC cz AS Romy liczy, że tak pozostanie do ostatniego gwizdka i zachowa czyste konto w trzecim występie z rzędu.

1
72'

Coraz mniej czasu na poprawienie wyniku. Ruszają jedni i drudzy.

1
1
1
1
2
70'

Nerwowo w obu obozach na 20 minut przed zakończeniem podstawowego czasu. Przyjacielskie gesty to wyłącznie dobra mina do pełnej napięcia gry. Sampdoria od dawna nie może znaleźć sposobu na oddanie strzału do bramki Wojciecha Szczęsnego. Juventus nie zadbał o podwojenie prowadzenia, dlatego każdy fałszywy ruch może kosztować przyjezdnych punkty.

1
68'

Sampdoria. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Ernesto Torregrossa.

wchodzi Wchodzi
Ernesto Torregrossa #9
schodzi Schodzi
62'

Sampdoria. Schodzi: Adrien Silva. Wchodzi: Mikkel Damsgaard.

60'

Sampdoria jest żwawsza na połowie Juventusu. W kwadransie po przerwie kilkakrotnie otworzyła się przed gospodarzami szansa na odrobienie strat do Bianconerich. Tymczasem podopieczni Andrei Pirlo, podobnie jak w poprzednim meczu ligowym z Bologną FC, oddają inicjatywę przeciwnikom. Zobaczymy, czy będzie to mieć poważne konsekwencje.

1
58'

Giorgio Chiellini uchronił Juventus rewelacyjnym blokiem.

1
56'

To już znamy. Anulowane trafienie Alvaro Moraty z powodu spalonego. Reprezentant Hiszpanii nie przypilnował obrońców Sampdorii w momencie podania Arthura Melo. Sędzia asystent nie pozwolił napastnikowi Bianconerich na świętowanie trafienia. Nadal musi zadowolić się w tym meczu asystą przy golu Federico Chiesy.

1
2
1
55'

Akcja napastników Sampdorii i zapachniało problemami Wojciecha Szczęsnego. Keita Balde Diao uruchomił podaniem Fabio Quagliarellę, a uderzenie byłego reprezentanta Włoch zostało zablokowane z ogromnym wyczuciem przez Giorgio Chielliniego. Świetna interwencja weterana w obronie Juventusu. Polak ma mu czego gratulować.

1
2
53'

Dwaj piłkarze tak skoncentrowali się na walce fizycznej ze sobą, że jednocześnie wylądowali poza boiskiem. Przyjacielskie gesty, ale już za moment, po wznowieniu rywalizacji, obaj będą ponownie konkurentami. Nikt nie odpuszcza ani centymetra boiska, ponieważ wynik pozostaje na styku.

1
49'

Dobre ustawienie Albina Ekdala. Pomocnik Sampdorii znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i powstrzymał Federico Chiesę. Autor nadal jedynego gola w meczu próbował dynamicznie przedrzeć się w pole karne strzeżone przez Emila Audero.

48'

Cristiano Ronaldo został uruchomiony podaniem przez Federico Chiesę. Portugalczyk nie zastanawiał się długo i starał się dostarczyć futbolówkę Alvaro Moracie. W akcję budowaną przez liderów ofensywy Juventusu wmieszał się Emil Audero. Skuteczna interwencja na przedpolu bramkarza Blucerchiatich.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa rywalizacji. Juventus przystąpił do niej ze skromną, ale zasłużoną zaliczką, którą zapewnił strzałem z bliska Federico Chiesa. Reprezentant Włoch wykorzystał dogranie w odpowiednim tempie od Alvaro Moraty. Sampdoria nie zagrażała często Wojciechowi Szczęsnemu w pierwszej połowie i musi podkręcić tempo po przerwie.