Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

4
1
90'

Gol! Strzelił Luka Modrić.

3:1 dla Realu Madryt! Luka Modrić zabawił się z defensywą FC Barcelona i trafił do siatki z około 15 metrów.

Real Madryt
93
45
17
8
16
89'

Niecelnie z ostrego kąta strzelał Ousmane Dembele i futbolówkę do gry wprowadzi Thibaut Courtois.

7
1
2
2
4
87'
86'

Neto dwukrotnie uchronił Barcelonę przed stratą gola! Obronił trudne strzały Toniego Kroosa i Sergio Ramosa.

11
4
4
6
15
84'

Źle zagrywał Philippe Coutinho i grę od własnej bramki rozpocznie Thibaut Courtois.

8
1
2
4
4
82'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Ousmane Dembele.

8
6
1
3
5
82'
82'
3
2
3
3
1
81'
79'

Vinicius Junior nieprzepisowo powstrzymywał rywala przed polem karnym gości.

6
2
4
2
7
76'

Raphael Varane sfaulował Philippe Coutinho na własnej połowie boiska.

5
3
5
3
6
74'

Królewscy cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

4
4
2
1
5
70'

Zagotowało się pod bramką przyjezdnych, którzy zdołali wyjść z opresji i wybić piłkę z własnego pola karnego.

7
4
2
3
69'
69'

4
67'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Jordi Alba.

8
1
1
6
65'

Królewscy nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego trzeciego trafienia w tym meczu.

16
8
1
5
8
63'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Real Madryt wygrywa 2:1! Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Sergio Ramos.

Real Madryt
60
29
8
18
35
62'

Rzut karny dla Realu Madryt! Sergio Ramos został sfaulowany przez Lengleta, co wykazał VAR.

43
19
10
5
30
62'

Żółtą kartkę za faul na Ramosie otrzymał Clement Lenglet.

17
5
3
4
6
61'

Sędzia weryfikuje, czy Sergio Ramos był faulowany w polu karnym Barcelony przez Clementa Lengleta.

12
2
6
3
8
59'

W końcu przebudził się Real, który starał się zaatakować lewą flanką, lecz bezskutecznie.

10
2
2
2
3
57'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Karim Benzema.

5
2
2
3
54'

Philippe Coutinho główkował w boczną siatkę po wrzutce z prawego skrzydła. Gospodarze atakują coraz odważniej i są bliżej zdobycia bramki.

3
2
1
3
52'

Minimalnie niecelny strzał oddał Ansu Fati i grę od własnej bramki rozpocznie Thibaut Courtois.

2
3
1
1
1
50'

Lionel Messi próbował dryblować w polu karnym Realu, jednak został zastopowany przez rywala.

9
1
1
2
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
46'

Początek drugiej odsłony batalii w Barcelonie.

8
6
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
2
1
3
43'

Real Madryt. Schodzi kontuzjowany: Nacho. Wchodzi: Lucas Vazquez.

6
2
2
4
7
41'

Jordi Alba dośrodkował z lewej strony pola karnego, a piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois.

4
3
3
2
4
37'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho, który faulował Philippe Coutinho.

Real Madryt
13
2
2
1
8
36'

Casemiro próbował uderzać z około 14 metrów, jednakże został zablokowany przez jednego z rywali.

8
1
1
3
2
35'

Piłkarze z Katalonii starają się dłużej utrzymać przy piłce w środkowej strefie boiska.

12
4
3
33'

Strzały (celne):

FC Barcelona - 4 (4)

Real Madryt - 3 (3)

11
3
3
31'

Vinicius Junior został sfaulowany pod polem karnym gości.

7
4
4
2
6
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

10
7
1
4
10
29'

Casemiro w świetnym stylu odebrał piłkę Lionelowi Messiemu. Ryzykował rzutem karnym i drugą żółtą kartką.

13
7
3
3
13
27'

1
24'

Tym razem Karim Benzema zmarnował znakomitą okazję do zdobycia bramki. Lepszy od Francuza okazał się Neto. Dzieje się na Camp Nou!

23
9
3
9
8
24'

Lionel Messi przegrał pojedynek sam na sam z Thibaut Courtois!

20
7
14
13
21
23'

Zagotowało się pod bramką FC Barcelona po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sytuację ostatecznie wybiciem na korner wyjaśnił Gerard Pique.

10
2
2
1
3
22'

Faulował Clement Lenglet i będzie rzut wolny dla zespołu z Madrytu.

8
2
2
1
11
20'

Żółtą kartkę za faul na Messim otrzymał Casemiro.

Real Madryt
11
3
5
1
6
19'

Tym razem sprzed pola karnego strzelił i znów zdecydowanie futbolówkę chwycił Thibaut Courtois.

6
5
1
7
18'

Przyjezdni bez pośpiechu konstruują swój atak pozycyjny.

5
1
5
16'

Lionel Messi sfaulował Kroosa na połowie Królewskich.

12
4
1
5
4
15'

Nieźle z dystansu przymierzył Philippe Coutinho, zaś piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois.

2
1
2
4
5
14'

Aktywny jest Ansu Fati, który stara się napędzać grę drużyny z Barcelony.

9
2
2
1
1
11'

5
8'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Jordi Alba.

Błyskawiczna odpowiedź ze strony FC Barcelona - 1:1! Jordi Alba płasko dośrodkował z lewej strony pola karnego, a Ansu Fati świetnie nabiegł na piłkę i z bliskiej odległości pokonał Thibaut Courtois.

57
25
6
16
24
8'

Vinicius Junior znalazł się na pozycji spalonej.

8
1
2
3
6
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
3
5'

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Karim Benzema.

Real Madryt szybko wyszedł na prowadzenie 1:0! Karim Benzema zagrał znakomite, prostopadłe podanie, a po długim rogu huknął Fede Valverde.

47
26
6
9
35
4'

Raphael Varane uprzedził Lionela Messiego i przerwał szybką akcję Barcelony.

3
2
2
4
3'

Spokojnie kolejne podania w środkowej strefie boiska wymieniają gospodarze.

2
2
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

3
1
3
1
czas Start meczu
15:32

Ostatnie starcie (18 grudnia 2019 r.) na Camp Nou pomiędzy FC Barcelona a Realem Madryt zakończyło się bezbramkowym remisem. Natomiast 1 marca 2020 r. Królewscy pokonali u siebie Barcę 2:0.