1
90+4'

Rzut rożny, ostatnia akcja meczu. Znowu Alisson w polu karnym!

90+2'

Walczą gospodarze o tego gola, nawet Alisson wbiega na główkę. Pojedynek przegrywa, strzał Minamino potem zablokowany.

2
4
1
1
2
90'

Doliczono 4 minuty.

2
89'

Zamieszanie w polu karnym, Firmino strzela z 6 metrów i nie trafia, niewiarygodne! Ale Liverpool ma szczęście, że jest korner.

3
1
1
1
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Matip.

1
2
1
1
83'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Pewny strzał, mimo że Alisson go wyczuł!

18
13
6
2
6
83'

RZUT KARNY DLA BURNLEY! Alisson fauluje Barnesa!

14
11
1
2
80'

Liverpool okupuje okolice pola karnego rywala, ale nie ma patentu na pokonanie tej zwartej defensywy.

77'

22 strzały Liverpoolu, tylko 6 celnych. Kiepsko to wygląda...

72'

Dwójkowa akcja Shaqiri-Firmino, Brazylijczyk strzela z kilku metrów i pudłuje! Nie trafił czysto w piłkę.

1
2
71'

McNeil mocno w pole karne, nabiega Gudmundson na piłkę i strzela tuż obok słupka!

70'

Cały czas bez goli, choć te wiszą w powietrzu. Jeśli Liverpool nie zdobędzie bramki, będzie to czwarty ligowy mecz z rzędu "The Reds" bez gola.

1
67'

Dośrodkowanie, Barnes niepilnowany przyjmuje, strzela i cudownie broni Alisson! Ale sędziowie odgwizdują spalonego...

2
64'

Salah płasko w pole karne, Mane strzela, ale nad bramką. Rywale starali się go zakleszczyć.

1
60'

Kontra gospodarzy, Salaaah i fantastyczną paradą popisuje się Pope! Piłka nagle ścięta do bliższego słupka, a mimo to bramkarz to wyciąga!

54'

Szansa gości. Wrzutka z rzutu wolnego, ale za głęboka, piłka opuszcza boisko.

1
1
51'

Sprytny strzał Alexandra-Arnolda i broni to Pope mimo tego, że był zasłonięty!

2
49'

Burnley FC. Schodzi: Charlie Taylor. Wchodzi: Erik Pieters. Uraz eliminuje z gry obrońcę Burnley.

czas Druga połowa
45'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

2
1
1
3
1
43'

Uwaga, Origi sam na sam, Origi mocno i... poprzeczka ratuje gości! Ależ rozregulowany celownik ma Belg!

40'

Wrzutka na głowę Mane pod bramkę, ten chce jeszcze dograć głową, do kolegi, ale robi to za lekko. Senegalczyk w dodatku pali akcję.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes.

1
36'

Burnley stara się wyłączyć środek pola. Liverpool wymienia sporo podań daleko od pola karnego.

32'

Gra cios za cios, ale teraz groźna kontra LFC. Origi szuka strzałi, uderza i znowu w bramkarza. Zbyt długo zwlekał.

29'

Liverpool stara się grać ofensywnie. Teraz Origi płasko uderza, ale prosto w bramkarza.

23'

Oxlade-Chamberlain teraz, ale prosto do rąk Pope'a.

1
2
21'

Chwila spokojnej gry, a tu nagle Shaqiri z dystansu tuż obok bramki!

1
1
16'

Burnley teraz więcej jest przy piłce, posyła sporo zagrań górą.

1
1
12'

Poważny błąd w obronie Liverpoolu, Alisson wypuszcza piłkę. Barnes ma pustą bramkę, strzela i... trafia w asekurującego defensora!

1
1
7'

Napiera Liverpool, mocno defensywne Burnley. Ale tego należało się spodziewać.

2
1
5'

Origi teraz z dystansu, ale się nie popisał...

Małe wyjaśnienie - na środku obrony Burnley jest też Ben Mee, ale przez drobne problemy techniczne nie widać go na grafice naszej ze składem.

1
2
2'

Liverpool od razu oskrzydla swoje akcje. Wrzutka Robertsona zablokowana, potem poprawka Shaqiriego, ale nieczysto głową uderzył Fabinho.