Premier League: 5. kolejka
18 paź 2020 17:30
90+4'

Gol! Strzelił Manuel Lanzini. Cóż tam się wydarzyło! Po rzucie wolnym piłka wybita przed pole karne, a tam Lanzini posłał petardę! Piłka odbiła się od poprzeczki i słupka i znalazła się w bramce. 3:3!

West Ham United
44
20
10
1
1
90+2'

Bale uderzał z pola karnego, jednak spudłował! To była piękna akcja.

6
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
90'
89'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku.

1
1
2
1
1
89'

Bowen uderzał z pola karnego, został jednak zablokowany!

2
2
87'

Bale dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę pewnie złapał Fabiański.

7
3
1
85'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Davinson Sanchez. Cóż się dzieje! Jarmolenko do Coufala, ten dograł na piąty metr, a Sanchez głową pokonał własnego bramkarza. Już tylko 3:2!

Tottenham Hotspur
19
14
4
1
82'

Gol! Strzelił Fabian Balbuena. Asystował mu Aaron Cresswell. Cresswell dośrodkował z rzutu wolnego, Balbuena głową z sześciu metrów uderzył nie do obrony. 3:1!

18
12
4
1
3
80'
79'

Kane uderzył technicznie sprzed pola karnego. Fabiański nawet się nie rzucił. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

2
1
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Soucek.

Tomas Soucek #28
1
73'

Z rzutu wolnego uderzył Bale. Słabo i wprost w Fabiańskiego.

1
1
3
72'
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angelo Ogbonna.

1
70'

Za moment na boisko wejdzie Gareth Bale!

7
3
1
68'

Tak było przed momentem, dogranie z prawej strony złapał jednak Fabiański.

1
67'

Tottenham czeka na rywala pod własnym polem karnym, po przejęciu piłki gospodarze wyprowadzają kontrę.

64'

Tottenham nie pozwala na wiele rywalom. West Ham atakuje, ale cały czas goście bez dobrej okazji na gola.

1
61'

Płaski strzał oddał Kane, Fabiański zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

2
1
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Niewiele wskazuje na to, aby w meczu coś się miało zmienić.

2
komentarz

58'

Tottenham mecz ma pod kontrolą. Goście prowadzą 3:0 i nie kwapią się do ataku. Oddają pole rywalowi, który jednak ma problemy ze skutecznością.

2
55'

Do dogrania w polu karnym doszedł Soucek, strzał został jednak zablokowany!

2
54'

Piłkarze West Hamu chcą sobie jeszcze dać nadzieję na remis. Goście atakują. Jeśli coś wpadnie to może być jeszcze ciekawie.

2
52'

Sprzed pola karnego uderzył Kane. Piłka przeleciała daleko od bramki Fabiańskiego.

3
50'

Michail Antonio na drugi metr do Fornalsa, a ten... spudłował głową z metra. Niebywałe!

5
2
2
48'

West Ham w ataku, brakuje jednak klarownych okazji. Przed momentem w końcu goście oddali strzał. Próba Arthura Masuaku była jednak niecelna.

2
46'

1
42'

Akcja Tottenhamu zakończona bardzo niecelną próbą Stevena Bergwijna.

2
1
40'

Zbliżamy się do przerwy. Wszystko co najciekawsze wydarzyło się w pierwszym kwadransie. Teraz o honor walczą goście.

3
37'

Sona do Kane'a, ten w sytuacji sam na sam trafił w Fabiańskiego. Wcześniej był jednak spalony.

1
1
3
35'

Aurier dograł na piąty metr, strzał z bliska Sona zdołał złapać Fabiański. Polak w końcu miał szansę na skuteczną interwencję!

7
1
32'

Starają się dać sobie nadzieję goście. Jednak wszystko co dobre kończy się co najwyżej przed polem karnym Tottenhamu.

2
1
17:08

29'

Optyczna przewaga należy do Tottenhamu. West Ham już wie, że punktów nie zdobędzie, ale musi walczyć o uniknięcie kompromitacji.

2
1
1
26'

Fornals z piłką w polu karnym, strzał Hiszpana padł łupem Francuza w bramce Kogutów.

1
26'

Próba ataku gości. Uderzać zapragnął Antonio, ale na tym się skończyło.

1
23'

Rzut wolny dla Tottenhamu. Tym razem po dośrodkowaniu zabrakło uderzenia. Odetchnął Fabiański.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Michail Antonio.

1
1
19'

West Ham cały czas stara się atakować, ale w defensywie odprawia mały kryminał.

4
1
2
16'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Sergio Reguilon. Jak po sznurku szła piłka. W końcowej fazie akcji z lewej strony na głowę Kane'a dośrodkował Reguilon, Fabiański ponownie mógł tylko podziwiać kunszt Anglika. 3:0!

12
5
1
4
7
13'

Rzut rożny dla Młotów, jednak Soucek nie był w stanie oddać uderzenia na bramkę Llorisa.

1
1
11'

West Ham nie gra źle, to jednak Tottenham w ofensywie jest bezwzględny.

1
1
8'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Heung-Min Son. Zapowiada się na zmielenie gości. Son przed polem karnym do Kane'a, ten założył "siatkę" obrońcy i uderzył z ok. 17 metrów w kierunku bliższego słupka. Zasłonięty Fabiański nawet się nie ruszył. 2:0!

16
6
4
5
5
7'

Po rzucie rożnym Davinson Sanchez omal nie wpakował piłki do własnej bramki. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

1
1
1
5'

Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów pół metra ponad bramką uderzył Aaron Cresswell.

1
1
3'

Cały plan gości rozsypał się już po niespełna minucie. Jak zareagują goście.

1
1
1
1'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. 45. sekunda i Fabiański pokonany. Daleki zagranie do Sona, ten wpadł z piłką w pole karne, znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia i mierzonym strzałem pokonał bezradnego Fabiańskiego. 1:0!