6
8
18
88'

Gol! Strzelił Tyler Adams. Asystował mu Angelino. Czyżby jednak RB Lipsk w półfinale? Po strzale Adamsa z ok. 16 metrów piłka odbiła się jeszcze od nóg Gimeneza i znalazła się w bramce strzeżonej przez Oblaka. Zamiast płaskiego strzału, po rykoszecie wyszło uderzenie pod poprzeczkę. Golkiper nie miał szans. 2:1!

48
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Amadou Haidara.

10
5
6
3
8
86'

Coraz bliżej końca regulaminowego czasu meczu. Coraz więcej wskazuje na to, że w spotkaniu konieczna będzie dogrywka.

9
6
4
11
12
83'

RB Lipsk. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Patrik Schick.

83'

RB Lipsk. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Amadou Haidara.

5
5
6
5
10
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Kampl.

10
6
3
8
8
81'

Do uderzenia doszedł Yannick Ferreira Carrasco, gola jednak nie ma.

5
7
5
7
15
80'

W ostatnich minutach więcej z gry ma Atletico. Czy jednak hiszpański zespół zdobędzie gola i uniknie dogrywki?

7
6
1
7
77'

Żadna z drużyn nie zamierza zbytnio ryzykować. Dość wolne tempo gry.

5
8
11
10
9
74'

Akcja RB Lipsk zakończona niecelnym uderzeniem, wprowadzonego przed chwilą na boisko, Adamsa.

6
7
5
6
6
72'

RB Lipsk. Schodzi: Konrad Laimer. Wchodzi: Tyler Adams.

9
10
4
4
7
72'

Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Alvaro Morata.

17
5
4
8
9
71'

Gol! Strzelił Joao Felix. Zabawa rozpoczyna się od nowa. Gulacsi wyczuł intencje strzelca, ale obronić uderzenia nie miał szans. 1:1!

80
33
16
28
55
70'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Klostermann.

10
4
2
9
23
70'

Rzut karny dla Atletico! Faulowany był Felix!

19
5
4
9
22
67'

Strzelał Yussuf Poulsen, daleko od celu. Mamy wrażenie, że gdzieś, kiedyś podobne uderzenia widzieliśmy.

1
5
3
6
3
64'

Seria rzutów rożnych dla Atletico, ale niewiele one przyniosły pożytku hiszpańskiej drużynie.

5
8
10
7
6
62'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Renan Lodi.

7
6
7
2
3
60'

Uderzał Dani Olmo. I może więcej do tematu nie wracajmy.

5
10
1
2
5
60'

Dwa kwadranse pozostały piłkarzom Atletico na doprowadzenie do rozgrywki. Rywale nie zamierzają tylko się bronić.

2
12
2
1
2
58'

Atletico. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Joao Felix.

8
1
1
3
4
57'

Uderzenie z dystansu jednego z najlepszych na murawie Dayot Upamecano, Oblak bez problemów obronił.

5
3
2
4
8
56'

Atletico nie potrafi zepchnąć rywala pod jego pole karne. W zespole Diego Simeone wkrótce dojdzie do zmiany.

5
1
2
2
5
53'

Mogło być groźnie pod bramką RB Lipsk, piłka ostatecznie padła łupem bramkarza.

8
5
2
1
7
51'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Marcel Sabitzer. RB Lipsk na prowadzeniu! Niemiecki zespół dobrze rozegrał piłkę, Sabitzer dośrodkował, a Olmo uderzeniem głową nie dał szans Oblakowi. 1:0!

121
64
35
20
33
48'

Spokojny początek 2. połowy. Jak na razie niewiele się dzieje. To martwi.

5
3
4
9
9
46'

4
45+4'

Odpowiedź Atletico. Strzał Savicia był jednak niecelny.

5
8
4
7
5
45+2'

Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Dayot Upamecano, ale uderzył wprost w Oblaka.

4
1
3
2
8
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

15
4
9
3
6
43'

Zagranie do Nkunku, ale gra przerwana. Powodem spalony.

9
3
6
8
13
41'

Mogło być groźnie pod bramką Atletico. W polu karnym doszło do zamieszania, jednak zabrakło uderzenia.

13
7
7
4
6
38'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Sędzia do premierowej odsłony zapewne kilka minut doliczy.

15
10
8
1
5
35'

Problemy ma też Marcel Halstenberg. Obaj piłkarze jednak powinno wrócić na boisko.

7
2
5
14
13
35'

Przerwa w grze. Stefan Savić rozbił głowę w starciu z rywalem. Pojawiła się krew. Zawodnik Atletico musi zostać opatrzony.

10
3
8
17
7
32'

Olmo ostro potraktował rywala, ale obyło się bez kartki.

10
7
7
4
7
30'

Dwa kwadranse za nami. Cały czas czekamy na gole.

14
2
3
6
6
27'

Na uderzenie zdecydował się Saul Niguez, niecelnie i bardzo anemicznie.

6
4
9
14
16
25'

Lodi zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie podyktował "jedenastki", a VAR milczał.

13
9
19
11
27
23'

Zagranie w pole karne do Poulsena, ten jednak popychał rywala i sędzia przerwał grę.

20
7
13
5
12
20'

Po dobrym początku RB Lipsk teraz to gracze Atletico lepiej się prezentują. Czekamy na gole.

22
8
8
8
11
17'

Odpowiedź RB Lipsk. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kevin Kampl, ale piłka poszybowała daleko od celu.

9
5
9
5
4
15'

Saul po indywidualnej akcji padł w polu karnym. Sędzia ponownie nakazał grać dalej, zawodnik z Madrytu "przyaktorzył".

10
7
7
6
16
13'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Gimenez, ale został zablokowany. Gracze Ateltico w tej sytuacj domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia Marciniak nakazał grać dalej.

15
7
7
8
9
13'

To powinien być gol dla Atletico. Po szybkiej akcji pięknie uderzył Yannick Ferreira Carrasco, ale doskonale między słupkami zachował się Peter Gulacsi!

38
13
15
14
13
10'

Lodi dośrodkował z rzutu wolnego, Savić zdołał uderzyć, jednak Peter Gulacsi spokojnie interweniował.

18
7
9
12
8
7'

Na początku spotkania więcej z gry mają gracze RB Lipsk. Atletico póki co nie zagroziło niemieckiej drużynie.

16
6
7
7
12
4'

Po dograniu do piłki doszedł Marcel Halstenberg, ale w dobrej sytuacji przestrzelił. Wszystko zaczęło się od niepewnego wybicia piłki przez Gimeneza.

14
6
7
3
7
2'

Zagranie do Diego Costy, ten jednak znalazł się na spalonym.

10
6
7
5
3
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?