Widzew Łódź. Schodzi: Bartłomiej Poczobut. Wchodzi: Karol Czubak.

1
1
3
89'

Płaski strzał Poczobuta. Z próbą gracza Widzewa Lenarcik nie miał żadnych problemów.

1
1
1
84'

Atakować stara się w ostatnich minutach Widzew. Miedź cofnęła się.

1
1
1
1
81'

Jeden z łodzian padł w polu karnym, sędzia jednak nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

79'

Mogło być groźnie pod bramką Miedzi. Przed szansą Robak, ale gola nie ma. Strzał głową minął bramkę po interwencji bramkarza. Będzie korner.

2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Hanousek.

Widzew Łódź
1
1
76'

Niespełna kwadrans do końca. Zawodnicy starają się atakować, ale brakuje im dokładności.

73'

Do dogrania doszedł Nowak, strzał był jednak niecelny. Coraz mniej czasu do końca.

1
71'

Po raz kolejny w prostej sytuacji pomylił się Kosakiewicz. Nie jest to dobry występ zawodnika Widzewa.

1
1
68'

Widzew Łódź. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Piotr Samiec-Talar.

Piotr Samiec-Talar #97
68'

Akcja Miedzi, piłka dotarła do Zielińskiego. Ten huknął prawą nogą, ale w bramkę nie trafił.

1
65'

Piłkarze Miedzi starają się grać szybciej. Jednak na razie nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

1
62'

Drzazga znalazł się z piłką kilka metrów przed bramką. Vjaceslavs Kudrjavcevs dobrze interweniował.