4
3
5
70'

Katastrofalne wycofanie Gryszkiewicza, ale Kuzimski nie mija Chudego! To powinno być 3:1 dla Warty!

5
4
1
16
11
69'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Erik Janza. Janza odebrał piłkę, a Jimenez przymierzył z dystansu. Jeszcze rykoszet od nóg Kupczaka sprawił, że piłka spadła za kołnierz Lisowi. Górnik jeszcze jest w grze1

18
8
5
15
41
67'

Janza na pole karne, ale mija się z piłką Kubica. Gryszkiewicz też jej nie sięga.

2
1
1
1
63'

Brak płynności w grze, choć Górnik jest częściej przy piłce. Obie strony rozgrywają dość wolno.

1
1
57'

Znowu trochę walki w środku pola, Warta nie chce dopuścić, by Górnik złapał flow.

12
6
4
4
3
52'

Uwaga, Żurawki kręci rywalami, Żurawki strzela płasko i słupek ratuje Górnika! To mogło zabić już mecz!

17
10
2
3
4
50'

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Wrzutka Baku, źle wybija Kubica i Kupczak strzela bez zbędnego zastanawiania się tuż przy słupku. Warta odjeżdża!

Warta Poznań
68
34
5
3
11
49'

Niezłą centra Trałki, ale Kuzimski uprzedzony w ostatniej chwili. Warta jednak dalej naciera.

1
45+2'

Jeszcze kontra Warty, 4 na 2, ale Żurawski bardzo źle rozciąga do Trałki, piłka opuszcza boisko...

2
2
3
5
9
45'

Doliczono 2 minuty.

1
2
2
5
43'

Górnik teraz próbuje przebić się pod bramkę, ale popełnia faule w ataku...

7
11
2
1
1
39'

Trałka na pole karne, Ławniczak głową i tuż sprzed linii bramkowej wybija piłkę Gryszkiewicz! Jeszcze Kuzimski poprawia, ale strzela prosto w ręce Chudego.

9
8
3
5
2
37'

Górnik ma problem, by wyjść z własnego pola karnego. Warta gra dużo szybciej, szczególnie dobrze pracują skrzydła.

6
8
1
1
6
35'

Fantastyczne podanie Baku do Żurawskiego, szybki strzał i broni to wychodzący Chudy instynktownie!

7
4
3
4
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Alasana Manneh.

Górnik Zabrze
9
4
3
7
30'

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Mateusz Kuzimski. Asystent wygrał wyścig o piłkę z Paluszkiem i zmusił go do błędu. Gryszkiewicz popędził na asekurację, zostawiając Grzesika. Kuzimski go wypatrzył, dał mu piłkę na sam na sam, a strzelec gola się nie pomylił. Warta prowadzi!

67
36
8
6
12
29'

Wciąż brak konkretnego zagrożenia z obu stron. Gra jest dość wolna, jakby wszyscy byli na świątecznym kacu.

1
2
1
4
27'

Teraz szybsza akcja Górnika, Boakye próbuje zza pola karnego, ale posłał piłkę w trybuny...

1
3
3
2
4
26'

Cały czas Warta okupuje okilice pola karnego Górnika, ale brakuje dobrego podania pod bramkę. Wszystko jest zbyt czytelne.

1
3
22'

Uwaga, Ławniczak skacze do główki, ale strzela obok bramki.

1
2
1
3
19'

Jimenez szuka Boakyego, ale prostopadłe podanie do kolegi z ataku za mocne.

4
2
1
2
18'

Górnikowi udało się dłużej utrzymać przy piłce, tym samym znacznie zwolnił tempo gry.

4
3
3
1
1
14'

Górnik na razie stłamszony, daje się zaskoczyć szybkim rozciągnięciem gry i zagraniami do przodu.

2
2
1
2
7
10'

Niezłe wypuszczenie Kuzimskiego, ale dał się zamknąć na lewej flance. Wywalczył jednak korner dla Warty.

7
1
5
7'

Trochę teraz próbuje poszarpać Górnik, ale nie ma pomysłu na wstrzelenie piłki w pole karne. Tymczasem przerwa w grze, Kiełb potrzebuje pomocy medycznej po przypadkowym zderzeniu z Ivanovem.

3
3
2
5
2
4'

Mocny wyrzut z autu na pole karne, Ivanov trąci piłkę głową i Kuzimski pudłuje z trzech metrów! Kąt ostry, ale to powinien być przynajmniej celny strzał, a smak piłki poznała tylko boczna siatka.

2
4
2
4
3
2'

Na razie sporo walki w środku pola. Warta chce z niej uciekać na skrzydła.