1
1
90+1'

Gol! Strzelił Ricardo Nunes. Asystował mu Paweł Cibicki.

Zmiana wyniku w doliczonym czasie i to trafienie numer jeden Pogoni Szczecin w grupie mistrzowskiej PKO Ekstraklasy. Ricardo Nunes zakończył strzałem do bramki kontratak, którego przedostatnim elementem było podanie Pawła Cibickiego.

25
14
5
13
19
90'

Doliczony czas. Tomasz Musiał dorzucił sześć minut.

7
2
2
2
6
89'
84'

Przerwa w grze spowodowana zderzeniem Ołeksija Dytiatjewa z Benediktem Zechem. Nie ma kumulacji pecha w przypadku austriackiego obrońcy Pogoni Szczecin. Jego uraz nie wygląda na poważny.

2
78'

Pelle van Amersfoort główkował i jest 2:0 dla Cracovii.

6
4
1
2
2
76'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Cracovia jest skuteczniejsza i wszystko wskazuje już na to, że zejdzie do szatni z kompletem punktów. Pelle van Amersfoort wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka. Powinien to obronić Dante Stipica, ale tylko powinien, ponieważ wleciał z piłką do własnej bramki.

75'

Od czasu do czasu ataki, ale spotkanie nie przejdzie do historii PKO Ekstraklasy. Generalnie zestawienie Cracovia kontra Pogoń Szczecin wiele ciekawego nie zapowiadało, ale lepiej było nie zapeszać.

3
4
3
3
1
71'
7
3
5
3
3
69'

Efektownie, ale nieskutecznie. Adam Frączczak strzelał z powietrza. Piłka zanim opuściła boisko, otarła się jeszcze o defensora Cracovii. Kapitanowi Pogoni Szczecin marzyła się bramka, ale na pocieszenie pozostał korner.

4
2
3
4
2
67'

Trener Kosta Runjaić stara się wzmocnić ofensywę Pawłem Cibickim. Cracovia pozostaje w bazowym ustawieniu, ponieważ mecz układa się korzystnie dla niej.

3
2
3
2
2
65'
64'

Kolejne starcie Cornela Rapy, ex-Portowca, z Sebastianem Kowalczykiem. Rumun nie patyczkuje się ze swoim dawnym znajomym z szatni. Temu drugiemu trzeba oddać, że jest aktywny w trwającym meczu.

3
2
3
1
1
60'

Konkurs na najgorsze zagranie meczu, choć trudno będzie rywalizować z golem samobójczym Benedikta Zecha. Fatalnym podaniem crossowym nie popisał się Pelle van Amersfoort, a po przeciwnej stronie boiska Kamil Drygas strzelił na wiwat. Godzina za zawodnikami.

3
2
3
4
3
58'

Konfrontacja Cornela Rapy z Sebastianem Kowalczykiem w polu karnym Cracovii. Tomasz Musiał nie podyktował jedenastki dla Pogoni Szczecin, a młodzieżowiec awanturuje się z tego powodu.

5
53'

Była poprzeczka, jest słupek! Nieskuteczna, aż w przerażającej skali, Pogoń Szczecin prowadzi bombardowanie, ale cały czas czegoś brakuje jej do szczęścia. Sebastian Kowalczyk ładnie oswobodził się, wbiegł między czterech przeciwników i spudłował minimalnie z ostrego kąta.

4
3
3
3
5
52'

Kolejne faule. Tomasz Musiał musi często używać gwizdka, ale po przerwaniu gry decyduje się głównie na wychowywanie słowami, a nie napominanie kartkami. Szczególnie naraziło się na razie dwóch zawodników.

2
1
2
1
2
49'

Po faulu na Sebastianie Kowalczyku szansa na pokonanie Lukasa Hrosso strzałem z rzutu wolnego. Pieczołowicie ustawiona piłka, krótka konsultacja, po czym uderzenie Adama Frączczaka. Kapitan Pogoni Szczecin nie przymierzył pod poprzeczkę, a posłał futbolówkę nad nią.

3
3
3
2
2
46'

Gra w Krakowie wznowiona. Gospodarze z zaliczką, której nie zamierzają zmarnować w drugiej połowie rywalizacji.