Puchar Anglii: 1/16 finału
26 sty 2020 14:00
90+2'

Sędzia doliczył 2 minuty, więc jeszcze trochę pogramy, bo póki co mecz jest przerwany.

1
90+2'

Przerwa w grze. Problemy ma Cancelo.

2
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Bryan.

Fulham FC
90'

Foden uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

86'

Gospodarze grają na dużym luzie i szukają piątego trafienia.

1
1
1
1
1
83'

Fulham. Schodzi: Terence Kongolo. Wchodzi: Sylvester Jasper.

1
82'

Do uderzenia w polu karnym doszedł Sterling, uderzył ponad bramką.

1
1
1
1
1
79'

Fulham. Schodzi: Bobby Reid. Wchodzi: Dennis Odoi.

77'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kongolo.

1
75'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Strzał Fodena odbił bramkarz, piłkę z bliska do siatki głową wbił Jesus. 4:0!

Manchester City
9
3
75'

City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Rodri.

74'

City. Schodzi: Nicolas Otamendi. Wchodzi: John Stones.

72'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Joao Cancelo. Cancelo do Jesusa, ten głową do bramki na 3:0! Jeszcze VAR przez chwilę potwierdzał, czy wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.

9
5
70'

City szuka trzeciego trafienia. Rywale w głębokiej defensywie.

67'

Fulham. Schodzi: Ivan Cavaleiro. Wchodzi: Tom Cairney.

66'

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzył Otamendi.

65'

Goście kilka razy wyszli na połowę City, raz nawet przebywali w polu karnym. Jednak bez zagrożenia.

komentarz

1
62'

Sunie akcja za akcją na bramkę Fulham. Przed momentem strzał głową Gundogana był niecelny.

1
1
59'

Sterling wpadł z piłką w pole karne, mocny strzał odbil się od górnej części poprzeczki. Piłka wyszła na aut bramkowy.

1
56'

Atak pozycyjny City. Fulham ustawiony przed własnym polem karnym stara się tylko przeszkadzać rywalom.

53'

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Raheem Sterling.

50'

Joao Cancelo otrzymał piłkę przed polem karnym, strzał odbił się od obrońcy i przeleciał obok bramki.

49'

Od początku 2. połowy w ataku gospodarze. Fulham skupione na własnej połowie.

47'

David Silva do Mahreza, ten miał sporo czasu i miejsca, ale spudłował z ok. 12 metrów.