Liga Mistrzów: 1/8 finału, rewanże
07 sie 2020 21:00
90+2'

Real już nie wierzy w możliwość odmiany swojego losu. Manchester City kilkadziesiąt sekund od ćwierćfinału.

75
46
8
12
9
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

17
7
7
5
10
89'

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Nicolas Otamendi.

9
1
4
2
86'

Do uderzenia doszedł David Silva, piłka po raz kolejny minęła bramkę.

7
2
2
7
10
83'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Luka Jović.

9
7
4
5
1
83'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

83'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Lucas Vazquez.

7
4
3
1
1
81'

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: David Silva.

6
2
1
4
4
81'

7
79'

Spokojniejszy fragment meczu. Wszystko może jeszcze zmienić ewentualny gol dla Realu. Królewscy jednak nie potrafią zagrozić gospodarzom.

5
9
1
4
8
76'

Na uderzenie zdecydował się Gabriel Jesus, piłka minęła bramkę Realu w bezpiecznej odległości.

4
3
3
3
12
75'

Zagranie do Jesusa, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

5
1
1
4
3
73'

City w natarciu, uderzał Walker, Courtois zdołał odbić piłkę. Gospodarze chcą zdobyć trzecią bramkę i zamknąć mecz.

6
4
1
6
2
70'

Dogranie do Modricia, strzał Chorwata został jednak przyblokowany przez obrońcę.

9
5
1
5
3
69'

Wiemy, że dogrywki w meczu nie będzie. Real do awansu ponownie potrzebuje dwóch bramek!

11
9
1
5
20
68'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Varane chciał głową podać piłkę bramkarzowi. Uczynił to jednak zbyt anemicznie. Futbolówkę przejął Jesus i pokonał Thibaut Courtois! 2:1!

Manchester City
115
57
16
33
60
67'
9
4
2
1
2
66'

Gundogan do Jesusa, kapitalnie w bramce zachował się Thibaut Courtois, który przeniósł piłkę ponad bramkę!

25
12
4
8
18
64'

Składna akcja Realu, dogranie do Benzemy. Francuz uderzyć powinien dużo lepiej. Piłka poszybowała wprost w Edersona.

6
6
6
7
63'

Niepewnie obrona City, do uderzenia doszedł Karim BenzemaAymeric Laporte zablokował strzał.

11
4
4
3
13
62'

Po raz kolejny w meczu na spalonym znalazł się Benzema.

5
7
1
2
3
61'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

10
5
4
3
4
58'

Z piłką biegł Kevin De Bruyne, Belga zatrzymał Carvajal. Sędzia uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Rzut rożny dla City.

15
5
4
7
10
55'

A teraz do uderzenia doszedł najaktywniejszy w Realu Benzema. Piłka poszybowała jednak ponad bramką.

9
4
2
8
5
54'

Na strzał zdecydował się Kroos, piłkę zablokował Fernandinho.

8
5
7
4
51'

Dani Carvajal starał się dogrywać w pole karne. Jednak po raz kolejny niewiele z tego wyszło.

5
5
1
7
5
48'

Dwa rzuty rożne dla City, ale dogrania kończyły sie bez uderzenia na bramkę Królewskich.

8
3
4
5
19
47'

Groźnie pod bramką Realu, z dość trudnej pozycji uderzał Sterling, dobrze między słupkami zachował się Thibaut Courtois.

22
4
3
2
10
46'

Wracamy do gry!

9
4
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

19
7
2
4
8
44'

Benzema uderzył w środek bramki, wcześniej był jednak na spalonym.

7
7
3
13
8
42'

Błąd Courtoisa, de Bryune dograł do Fodena, ten jednak niecelnie uderzył z ok. 16 metrów.

7
4
4
7
20
40'

Kevin De Bruyne starał się indywidualną akcją zagrozić Królewskim, został jednak zatrzymany.

9
6
5
3
9
37'

Kevin De Bruyne zagrał do Cancelo, strzał defensora odbił bramkarz. Nie było jednak dobitki.

16
10
3
2
11
35'

Zagranie do Benzemy, Francuz jednak znalazł się na spalonym.

13
5
2
8
8
33'

Indywidualna akcja Walkera, który minął kilku rywali. Strzał nie był już precyzyjny, piłka minęła cel.

13
7
4
2
7
31'

Starał się dośrodkować Joao Cancelo, ale źle zagrywał.

7
5
1
8
7
30'

Realowi do doprowadzenia do dogrywki brakuje już tylko jednego trafienia.

25
13
5
7
8
28'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Real podnosi głowę! Tutaj jeszcze może się wiele wydarzyć. Rodrygo ograł Joao Cancelo i podał do Benzemy. Francuz wygrał walkę w powietrzu i uderzeniem głową pokonał Edersona. 1:1!

105
54
19
26
70
25'

Real Madryt uzyskał optyczną przewagę. Gospodarze przez moment byli w opresjach, ale udało im się odepchnąć rywala od własnej bramki.

15
9
3
4
5
22'

Tym razem na strzał zdecydował się Eden Hazard, kolejny raz dobrze w bramce zachował się Ederson!

17
9
2
4
3
21'

W końcu Real! Hazard do Benzemy, mocne uderzenie zdołał sparować na rzut rożny Ederson!

25
13
5
4
4
20'

W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze cały czas nie pozwalają Królewskim na zbyt wiele.

9
2
1
6
6
17'

Nie klei się gra Realowi. Piłkarze Manchesteru City prowadzą i spotkanie mają pod konrolą.

18
9
2
7
11
15'

Mocny strzał Sterlinga, piłka minęła bramkę gości.

18
5
6
6
6
14'

Próba odpowiedzi Realu. Na strzał zdecydował się Modrić, daleko od bramki gospodarzy.

13
6
3
4
7
12'

Mogło być 2:0. Strzały Fodena i Gundogana zostały jednak zablokowane. Real śpi, Realu nie ma. To może być ważny moment w rywalizacji.

35
14
6
15
21
10'

Co wiemy? Real, aby doprowadzić do dogrywki musi zdobyć dwa gole.

12
9
5
4
5
9'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. Błąd piłkarzy Realu we własnym polu karnym. Źle zagrał Thibaut Courtois, który zagrał piłkę do Varane'a, ten stracił piłkę. Futbolówkę przejął Jesus i po chwili wyłożył ją Sterlingowi, który spokojnie trafił do siatki. 1:0!

122
63
23
35
59
7'

W końcu coś się podziało. Z dystansu mocno uderzył Kevin De Bruyne, Militao zmienił toru lotu piłki i ta w niewielkiej odległości minęła bramkę. Będzie rzut rożny.

16
7
7
5
4
4'

Odpowiedź Realu, Carvajal do Benzemy, ten jednak nie dał rady wykorzystać okazji. Dobrze zachowała się defensywa City.

17
11
3
5
5
3'

Pierwsza próba City. Kevin De Bruyne starał się znaleźć dalekim zagraniem Jesusa, ale podawał niedokładnie.