4
6
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sasa Zivec.Sędzia anulował żółtą kartkę i pokazał czerwoną! Fatalne wejście w nogi Makowskiego!

KGHM Zagłębie Lubin
48
27
8
8
11
83'

Bardzo niecelny strzał Slisza z dystansu.

10
7
6
3
4
82'

Czerwiński dośrodkował piłkę w pole karne Lechii, ale znowu dobrze ustawił się Maloca.

13
4
4
2
4
82'

Gra toczy się w środkowej części boiska. Lechii to nie przeszadza.

7
6
3
1
4
78'
5
7
3
10
4
78'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński.Fila wyprzedził Starzyńskiego. Piłkarz Zagłębia ratował się faulem.

16
8
3
3
4
76'

Dwie świetne główki Malocy przy dośrodkowaniach.

12
4
3
1
76'
6
5
7
4
2
75'

Slisz stracił piłkę na własnej połowie na rzecz Paixao. Portugalczyk zauważył, że Forenc oddalił się ob bramki, ale nie zdołał go przelobować.

3
1
10
2
72'

Czerwiński lepszy w siłowym starciu od Mladenovicia. Serb z Lechii nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

5
3
9
4
4
68'

Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce. Zagłębie wyraźnie pogubione.

44
19
7
5
7
66'

Kąśliwy strzał Bohara. Alomerović odbił piłkę na rzut rożny.

18
13
11
4
6
63'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Co za powrót gdańszczan! Paixao pewnym strzałem z rzutu karnego wyprowadza Lechię na prowadzenie. Forenc wyczuł intencje Portugalczyka, ale nie sięgnął piłki. 3:2!

Lechia Gdańsk
89
47
14
12
19
62'

Rzut karny dla Lechii!

55
33
10
8
8
61'

Sędzia podbiega do monitora. Będzie rzut karny?!

23
17
9
3
5
61'

Mamy przerwę w grze. Sędziowie sprawdzają sytuację.

11
7
12
4
5
60'

Fila przewrócił się w polu karnym Zagłębia, ale sędzia nie wskazał na rzut karny!

8
3
3
5
13
57'

Ruszyło Zagłębie. Starzyński wywalczył rzut rożny, dobry powrót Lipskiego.

13
4
3
4
3
55'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Asystował mu Flavio Paixao. Już remis! Paixao posłał długą piłkę w kierunku Haraslina. Błąd popełnił Oko i Słowak trafił do siatki. 2:2!

76
45
15
14
18
53'

Gol! Strzelił Tomasz Makowski. Asystował mu Lukas Haraslin.

Mamy gola kontaktowego! Haraslin wycofał piłkę do Makowskiego. Piłkarz Lechii uderzył mocno z dystansu, a zasłonięty Forenc nie dał rady!

85
45
15
14
19
52'

Prosty błąd Fili i strata piłki. Nie da się tak odrobić strat.

6
4
2
8
9
Czy Zagłębie Lubin awansuje do ćwierćfinału?
6
49'

Niepilnowany Czerwiński w polu karnym Lechii! Zagrywał pod bramkę, ale na posterunku był Nalepa.

1
47'

Starzyński zdecydował się na strzał! Alomerović wypiąstkował piłkę.

8
2
2
5
2
46'

Nalepa nadepnął na nogę Białka. Mamy rzut wolny.

2
1
2
4
3
46'
czas Druga połowa
45+2'

Lubinianie skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Teraz Makowski sfaulował rywala i mamy rzut wolny.

3
45'

Lipski uderzył z woleja, ale nie skierował futbolówki w światło bramki.

6
4
2
4
6
43'

Gol! Strzelił Damjan Bohar.

Bohar zdobywa drugiego gola! Zdecydowanie zasłużył na bramkę. Skrzydłowy Zagłębia puścił piłkę pod nogami Nalepy i strzałem tuż przy słupku pokonał Alomerovicia! 2:0.

34
18
8
7
28
41'

Makowski rzucił się pod nogi Poręby i zablokował uderzenie. Wcześniej akcję świetnie rozprowadził Bohar.

6
1
2
3
41'

Fila nie zatrzymał rozpędzonego Bohara, ale zagranie skrzydłowego Zagłębia zablokował Nalepa.

5
1
2
39'

Fantastyczna interwencja Forenca! Bramkarz wygrał pojedynek z Paixao. Portugalczyk fatalnie uderzył z kilku metrów. To powinno być wyrównanie.

3
7
2
4
5
37'

Kolejna wrzutka Mladenovicia. Paixao doszedł do okazji strzeleckiej, ale był w trudnej pozycji i nieczysto trafił w piłkę.

1
3
2
4
2
36'

Zablokowany strzał Makowskiego z dystansu. Lechia powoli zaczyna grać coraz lepiej.

3
4
1
35'

Tym razem dośrodkowanie z prawej strony. Centrował Fila, lecz znowu lubinianie lepsi w powietrzu.

2
2
2
3
7
34'

Dobra wrzutka Mladenovicia w kierunku Lipskiego. Guldan uprzedził jednak pomocnika biało-zielonych i oddanie strzału było niemożliwe.