Panie sędzio, nie przedłużamy, szkoda wieczoru.

1
1
1
85'

Wymiana podań Atletico Madryt. Stołeczna drużyna, ta hiszpańska, ma ponad 60 procent posiadania piłki. Ostatnia jej akcja została przerwana przez Thomasa Parteya, który huknął z dystansu nieznacznie obok bramki Antona Koczenkowa.

83'

Radość z prawdopodobnie ostatniego gola, ale nigdy nie mów nigdy.

81'

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Marcos Llorente.

79'

Temperatura tego meczu obecnie jak w igloo albo nawet poza igloo. Atletico jeszcze próbuje zapewnić publiczności odrobinę emocji, jednak uderzenie Joao Felixa z dystansu było niecelne.

1
77'

75'

Lokomotiw. Schodzi: Eder. Wchodzi: Fiodor Smołow.

74'

Bez sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach. Szkoleniowiec Lokomotiwu postanowił wyładować złosć na apatycznie zbierającym się do wejścia na boisko zmienniku. Stefano Napoleoni kiedyś przeżył coś podobnego.

73'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Thomas Lemar.

69'

Lokomotiw. Schodzi: Vedran Corluka. Wchodzi: Stanisław Magkiejew.

wchodzi Wchodzi
Stanisław Magkiejew #37
schodzi Schodzi
1
69'

Vedran Corluka nie dokończy tego meczu. Doświadczony obrońca doznał poważnej kontuzji i opuścił boisko na noszach.

68'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Hector Herrera.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa za faul na Vedranie Corluce.

Atletico Madryt
67'

Odrobinę za wysokie dośrodkowanie posłane przez Kierana Trippiera. Nawet dysponujący słusznymi warunkami fizycznymi Alvaro Morata nie zdołał dosięgnąć piłki i oddać uderzenia.

2
65'

1
63'

Felipe strzelił drugiego gola!

61'

Bryan Idowu wyprzedził Renana Lodiego i nie pozwolił mu kontynuować ataku po crossowym podaniu. Lokomotiw nie utrzymał się jednak w posiadaniu futbolówki dłużej niż przez kilka sekund.

1
59'

Byliśmy świadkami prawdopodobnie najdłuższej wymiany podań zawodników Lokomotiwu, ale tylko kręcili się w kółko i nie stworzyli zagrożenia dla Jana Oblaka. Atletico wyraźnie konkretniejsze w swoich działaniach.

1
1
1
56'

Atletico ponownie ma powód do zadowolenia.

1
54'

Gol! Strzelił Felipe. Asystował mu Koke.

Prawie wszystko wiadomo. Można sobie zostawić tylko małą niewiadomą, biorąc pod uwagę nieprzewidywalność futbolu. Atletico udokumentowało miażdżącą przewagę drugim golem. Felipe bez problemu uciekł zawodnikom z Moskwy i uderzył pod poprzeczkę po wrzutce Koke z prawego skrzydła.

Asysta:
7
3
1
2
3
53'

Benedikt Hoewedes próbował uruchomić Edera podaniem z pominięciem drugiej linii, która i tak nie funkcjonuje. Niemiec nie zaskoczył skoncentrowanych mimo rzadkiego angażowania obrońców Atletico.

1
1
51'

Gospodarzom nie zależy na wysokim tempie rywalizacji. Na dodatek jeden z nich Alvaro Morata upadł na boisko i kompani postanowili wybić piłkę poza boisko.

1
1
48'

Dzięki strzałowi Joao Felixa gospodarze mają czego bronić w drugiej połowie.

1
46'

Druga połowa.

komentarz

Czy Lokomotiw Moskwa wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
44'

Centrum wydarzeń pozostaje w okolicy pola karnego Lokomotiwu Moskwa. Gospodarzom marzy się druga bramka zdobyta przed przerwą, ponieważ pozostawanie na skromnym prowadzeniu jest igraniem z ogniem.

2
3
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak za faul na Thomasie Parteyu.

Lokomotiw Moskwa
3
2
2
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Murilo za faul na Joao Felixie.

Murilo #27
1
1
39'

Po interwencji Macieja Rybusa, który blokował dośrodkowanie, Atletico Madryt miało korner. Ostra walka po dośrodkowaniu i sędzia postanowił gwizdnąć przewinienie na broniącym zawodniku Lokomotiwu Moskwa.

2
1
37'

Joao Felix biegł na przebój między mało zwrotnymi przyjezdnymi. Akcja utalentowanego Portugalczyka zakończyła się niecelnym zagraniem. Od bramki Anton Koczenkow.

2
34'

Widowiskowa wywrotka Kierana Trippiera, który wylądował za bandami reklamowymi. Zanim powrócił do gry chyba negocjował z fotoreporterem rekompensatę za zniszczenie sprzętu. Na szczęscie defensorowi nic niebezpiecznego się nie stało.

2
1
33'

31'

Anton Koczenkow mocno rozgrzany w tym meczu przez gospodarzy. Bramkarz Lokomotiwu Moskwa szaleje między słupkami. Przed momentem zatrudnił go uderzeniem z dystansu Thomasa Partey.

2
29'

Może to brzmieć paradoksalnie, ale Lokomotiw ma dużo szczęścia w tym meczu. Anton Koczenkow obronił uderzenie Kierana Trippiera z rzutu karnego, a później trafienie Alvaro Moraty zostało anulowane z powodu spalonego. Goście mogli już mieć ogromną stratę do faworyta.

1
26'

Alvaro Morata zachował się sprytnie w sytuacji sam na sam z Antonem Koczenkowem, jednak radość z gola okazała się przedwczesna. Sędzia anulował trafienie z powodu spalonego byłego napastnika Juventusu.

1
1
22'

Nie zmienia się zasadniczo sytuacja na murawie. Atletico Madryt nie pozwala dojść do głosu swojemu przeciwnikowi, a Jan Oblak nudzi się między słupkami. Słoweniec interweniował tylko raz po dośrodkowaniu.

1
20'

Joao Felix dał prowadzenie gospodarzom!

3
2
1
1
1
17'

Gol! Strzelił Joao Felix.

Portugalczyk wykonał rzut karny zdecydowanie lepiej niż Kieran Trippier. Joao Felix zmylił Antona Koczenkowa i oddał płaskie uderzenie w lewy narożnik. Atletico Madryt wyszło zasłużenie na prowadzenie 1:0. Diego Simeone może odrobinę odetchnąć.

12
11
4
3
11
16'

Piłka sunęła długo po obrzeżach pola karnego Lokomotiwu Moskwa. Pod tym naporem goście popełniają błędy. Zagranie ręką w szesnastce Rifata Żemaletdinowa i druga w tym spotkaniu jedenastka dla Atletico Madryt.

3
1
2
2
2
12'

Akcja gospodarzy z wykorzystaniem aktywnego na skrzydle Saula Nigueza. Przyspieszenie oraz dośrodkowanie zawodnika Atletico Madryt nie zaskoczyło gęsto ustawionych obrońców Lokomotiwu.

1
2
9'

Lokomotiw Moskwa otrząsnął się po bardzo skomplikowanym dla siebie początku spotkania. Wicemistrz Rosji wybrał się nawet w pobliże pola karnego przeciwnika, a posłane tam dośrodkowanie musiał sprzątnąć Jan Oblak.

1
5'

Kieran Trippier zmarnował ogromną szansę na gola! Tym razem reprezentant Anglii nie ma okazji do swiętowania.

4
1
2'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kieran Trippier!

Nadal bezbramkowo. Kieran Trippier strzelił z rzutu karnego w słupek! Piłkę dotknął jeszcze Anton Koczenkow, który spisał się wybornie i zrehabilitował za sprokurowanie jedenastki.

14
10
1
2
1'

Rzut karny dla Atletico Madryt. Anton Koczenkow nierozsądnie wybiegł z bramki i podciął będącego pierwszego przy piłce Joao Felixa.