2
2
5
90+2'

Jeszcze starają się coś zdziałać gracze Torino. Do bramki Szczęsnego jednak daleko.

4
1
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
6
1
2
88'

Końcowe minuty. Gra jest rwana. Torino nie potrafi zagrozić gościom.

3
1
2
85'

Torino FC. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Vincezno Millico.

wchodzi Wchodzi
Vincezno Millico #22
schodzi Schodzi
2
1
84'

Mogło być 0:2. Sirigu jednak góra po strzale Ramsey'a.

2
1
1
3
83'

Juventus kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Torino nie potrafi zagrozić gościom.

1
1
2
80'

Torino FC. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Sasa Lukić.

78'

Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, wprost w bramkarza gospodarzy.

5
1
1
5
76'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Sami Khedira.

74'

Torino FC. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Simone Zaza.

73'

Mogło być 0:2. Strzelał Higuain, ale zbyt anemicznie.

2
2
1
1
71'

Mogła być błyskawiczna odpowiedź Torino. Kapitalnie w bramce zachował się Szczęsny broniąc strzał z sześciu metrów Ansaldiego.

4
4
1
2
1
70'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Gonzalo Higuain. Dośrodkowanie z rogu w kierunku dalszego słupka. Piłkę zgrał Higuain, a z pięciu metrów pewnym uderzeniem do siatki wbij ją de Ligt. 0:1!

29
19
7
4
12
70'

Po raz kolejny Sirigi ratuje Torino. Kapitalnie z woleja uderzał Higuain, jeszcze lepiej zachował się bramkarz.

1
1
68'

Żółtą kartkę za dysksusje otrzymał Daniele Baselli.

4
3
3
1
2
67'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

65'

Ronaldo łokciem potraktował Izzo. Dlaczego nie ma kartki dla CR7?

5
4
3
2
11
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristian Ansaldi.

1
1
1
3
62'

Cały czas czekamy aż piłkarze wrzucą wyższe przełożenie i zadowolą nas swoją grą.

2
1
3
1
2
60'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

komentarz

Gonzalo Higuain czeka na wejście na boisko w derbach.

2
2
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Cuadrado.

1
1
2
57'

Ronaldo otrzymał piłkę w polu karnym. Uderzył z dość trudnej sytuacji, górą po raz kolejny bramkarz Torino!

2
1
1
1
3
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Bentancur.

1
1
3
1
53'

A może piłkarze strajkują? To są derby. A tutaj mamy wrażenie, że grają ze sobą kierowcy na sprzedawców.

1
1
1
1
50'

Niewiele się dzieje. Większe emocje bywają w sklepie spożywczym w dziale z ciastkami.

1
1
1
48'

Sporo biegania w środku pola. Jednak brakuje okazji bramkowych.

1
1
46'

Wracamy do gry po przerwie.

1
1
45'

Sędzia doliczyl 2 minuty.

3
45'

Ależ parada Sirigu! Bramkarz popisał się kapitalnym refleksem odbijając strzał z pięciu metrów de Ligta!

3
1
3
45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Bonucci urwał się obrońcom, ale z narożnika pola bramkowego spudłował.

2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Temitayo Aina.

Temitayo Aina #34
Torino FC
2
2
1
43'

Do uderzenia doszedł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił wprost w bramkarza gospodarzy.

1
2
2
20:41

Wojciech Szczęsny póki co na nadmiar pracy w meczu nie może narzekać.

5
39'

Dybala dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony. Piłkę wybili obrońcy Torino.

3
1
3
37'

Teraz Juventus w natarciu. Efektem jednak tylko rzut rożny. Po nim sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

1
2
2
36'

Belotti wpadł z piłką w pole karne lewą stroną, wycofał do Meite, ale ten spudłował!

3
2
1
4
34'

Nerwowo na murawie. Obyło się jednak bez kartek. A my cały czas czekamy aż piłkarze zaczną nas zachwycać.

2
32'

Indywidualna akcja Dybali, strzał z pola karnego zdołał odbić bramkarz!

2
1
4
2
31'

Dwie wrzutki w pole karne Juve. Przy drugiej sfaulowany został Szczęsny.

3
5
29'

Verdi po zderzeniu z rywalem pofrunął ponad murawą i padł na nią. Musiało boleć.

3
2
4
4
3
27'

Gracze Juventusu stanęli na połowie gospodarzy i... w końcu otrzymali piłkę. Po szybkiej akcji z woleja ponad bramką uderzył Cristiano Ronaldo.

2
1
1
5
1
25'

Płaski strzał oddał Belotti, Szczęsny pewnie złapał piłkę.

1
1
1
24'

Dość wolne tempo akcji. Po w miarę dynamicznym początku z boiska zaczęło wiać nudą.

1
21'

Cristian Ansaldiuderzał niepotrzebnie sprzed pola karnego. Daleko od celu.

1
1
2
21'

Strzelał Dybala, piłka poszybowała ponad bramką Torino. Coraz więcej do powiedzenia ma Juventus.

1
1
2
2
19'

Do dośrodkowania doszedł Ronaldo, uderzenie głową poszybowało ponad bramką.

3
1
1
5
2
19'

Juventus na połowie Torino. Goście długo rozgrywają swoje akcje.

3
2
1
1
3
16'

Uderzał Rincon, gola jednak nie ma.

2
3
1
3
3
15'

Coraz więcej do powiedzenia zaczyna mieć Juventus. Torino nastawia się na wyprowadzanie kontr.

3
2
3
1
3
12'

Karnego nie było. Był rzut rożny, ale szansy po nim Torino sobie nie stworzyło.

3
2
3
2
2
11'

A teraz o karnym marzą gospodarze. To Matthijs de Ligt zagrał ręką. Co na to sędzia?

1
2
3
11'

Szczęsny daleko przed bramką. Polak nie zrobił jednak "Senegalu" i do piłki zdążył.

2
2
4
2
2
10'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, ale racji nie mieli.

2
1
1
3
9'

Pierwsza okazja Juventusu. Strzelał Dybala, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

2
2
2
1
2
8'

Po rzucie wolnym piłka spadła pod nogi Verdiego, a ten uderzył dwa metry ponad poprzeczką.

2
1
1
1
3
6'

Optyczna przewaga należy do gospodarzy. Juventus jak na razie przyczajony.

1
2
1
4'

Mattia De Sciglio zagrał... dziwnie. Będzie rzut rożny dla Torino.

3
1
2
1
3
1'

Pierwsza interwencja Szczęsnego. Po dograniu z rogu strzał głową wprost w Polaka.