Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Kończymy relację LIVE. To był bardzo długi piłkarski wieczór, niestety smutny dla biało-czerwonych. Oby we wtorek było lepiej!
Skomentuj 0
Koniec dwóch ostatnich meczów: Francja - Gruzja 3:1 Szkocja - Walia 1:2 A tutaj obszerne podsumowanie:
Skomentuj 0
Zakończył się mecz San Marino - Anglia. Synowie Albionu wygrali 8:0 (Della Valle sam. 12', Oxlade-Chamberlain 29', Defoe 35', 77', Young 39', Lampard 42', Rooney 54', Sturridge 70'). Po piątkowych meczach nasza sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo nieciekawa... -> Grupa H
Skomentuj 0
Wyniki zakończonych meczów: Hiszpania - Finlandia 1:1 Macedonia - Belgia 0:2 Szwecja - Irlandia 0:0 Polska - Ukraina 1:3 Bośnia i Hercegowina - Grecja 3:1
Skomentuj 0
Honorowy gol dla Greków w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną (Theofanis Gekas 90+3').
Skomentuj 0
Koniec meczu na Stadionie Narodowym. Przeraźliwe gwizdy na trybunach mówią wszystko. Polacy polegli z Ukrainą 1:3, a w drugiej połowie nie pokazali niestety nic pozytywnego. Gole: Piszczek 18' - Jarmolenko 2', Husiew 6', Zozulja 45'.
Skomentuj 0
  • Walijczycy poszli za ciosem i już prowadzą 2:1! W 74. minucie do siatki trafił Hal Robson-Kanu.
    Skomentuj 0
    Walia wyrównała w meczu ze Szkocją (Aaron Ramsey k. 72'). Tymczasem zakończyło się spotkanie w Gijon, gdzie Hiszpania sensacyjnie zremisowała z Finlandią 1:1!
    Skomentuj 0
    San Marino - Anglia 0:8 (Jermain Defoe 77').
    Skomentuj 0
    W Warszawie już 88. minuta. Polacy grają bez wiary w odwrócenie losów rywalizacji, ucichły też trybuny.
    Skomentuj 0
    Francja - Gruzja 3:1 (Alexander Kobakhidze 71').
    Skomentuj 0
    Kanonada w meczu San Marino - Anglia trwa. Siódmego gola dla Synów Albionu strzelił Daniel Sturridge (70').
    Skomentuj 0
    Wyniki kolejnych zakończonych meczów: Czechy - Dania 0:3 Austria - Wyspy Owcze 6:0 Węgry - Rumunia 2:2 Mołdawia - Czarnogóra 0:1 Holandia - Estonia 3:0
    Skomentuj 0
    Sensacyjny wynik w Gijon! Hiszpania remisuje z Finlandią 1:1 po tym jak w 79. minucie gola zdobył Teemu Pukki. Z kolei w innych spotkaniach Francja podwyższyła prowadzenie z Gruzją (3:0 - Franck Ribery 61'), a Rumunia rzutem na taśmę uratowała remis w Budapeszcie (Alexandru Chipciu 90+2').
    Skomentuj 0
    W 76. minucie ostatnia zmiana w polskim zespole. Za Radosława Majewskiego na murawie pojawił się Łukasz Teodorczyk.
    Skomentuj 0
    Holandia - Estonia 3:0 (Ruben Schaken 84'). Tymczasem w Warszawie mamy 74. minutę, nadal dwa gole straty i niestety nie najlepszą grę biało-czerwonych. Nasz zespół nie stwarza klarownych sytuacji.
    Skomentuj 0
    Zakończyły się dwa mecze: Słowacja - Litwa 1:1 Luksemburg - Azerbejdżan 0:0
    Skomentuj 0
    Posypały się kolejne gole: Francja - Gruzja 2:0 (Mathieu Valbuena 47') Holandia - Estonia 2:0 (Robin van Persie 72') Macedonia - Belgia 0:2 (Eden Hazard k. 62') Austria - Wyspy Owcze 6:0 (Zlatko Junuzović 77', David Alaba 78', Gyorgy Garics 82') Mołdawia - Czarnogóra 0:1 (Mirko Vucinić 79') San Marino - Anglia 0:6 (Wayne Rooney 54') Czechy - Dania 0:3 (Niki Zimling 82')
    Skomentuj 0
    Bośnia i Hercegowina prowadzi z Grecją już 3:0. Drugiego gola w meczu strzelił Edin Dzeko (52'). Tymczasem na Stadionie Narodowym w Warszawie mamy 59. minutę. Polacy nie grają zbyt dobrze, na co zareagował selekcjoner. Ludovic Obraniak zastąpił Daniela Łukasika.
    Skomentuj 0
    Dwa rzuty karne w meczu Węgry - Rumunia. Najpierw na 1:1 wyrównał Adrian Mutu (68'), a chwilę później prowadzenie dla gospodarzy odzyskał Balazs Dzsudzsak (71'). Tymczasem w coraz gorszej sytuacji są Czesi, którzy przegrywają z Danią już 0:2 (Simon Kjaer 67').
    Skomentuj 0
    Po ponad godzinie gry Mołdawia remisuje z Czarnogórą 0:0. Goście grają w osłabieniu, bo w 63. minucie czerwoną kartkę otrzymał Milorad Peković.
    Skomentuj 0
    W meczu Hiszpania - Finlandia mamy 1:0 dla gospodarzy. W 49. minucie do siatki trafił Sergio Ramos.
    Skomentuj 0
    W Warszawie zaczęła się druga połowa. Ukraińcy przystąpili do niej bez zmian, zaś w ekipie polskiej Jakub Kosecki zastąpił Macieja Rybusa.
    Skomentuj 0
    Kolejne bramki: Czechy - Dania 0:1 (Andreas Cornelius 57') Francja - Gruzja 1:0 (Olivier Giroud 45+1') Szkocja - Walia 1:0 (Grant Hanley 45+2')
    Skomentuj 0
    San Marino - Anglia 0:5 (Frank Lampard 42').
    Skomentuj 0
    Anglicy kontynuują strzelanie. W 39. minucie prowadzą z San Marino już 4:0 po golu Ashley'a Younga. Tymczasem w Amsterdamie Holandia dość późno, bo dopiero po przerwie otworzyła wynik potyczki z Estonią (Rafael van der Vaart 47').
    Skomentuj 0
    San Marino - Anglia 0:3 (Jermain Defoe 35').
    Skomentuj 0
    Gwizdy pożegnały biało-czerwonych, zakończyliśmy pierwszą połowę z dwiema bramkami straty do rywali.
    Skomentuj 1
    Niestety w okresie niezłej gry straciliśmy następnego gola i to jeszcze do szatni... W 45. minucie Andrij Jarmolenko zgrał piłkę głową do Romana Zozulji, a ten pokonał Artura Boruca strzałem w krótki róg. 1:3.
    Skomentuj 0
    Raczej nie będzie cudu w San Marino. Anglia prowadzi z gospodarzami 2:0, w 29. minucie gola zdobył Alex Oxlade-Chamberlain.
    Skomentuj 0
    Bośnia i Hercegowina podwyższyła prowadzenie z Grecją. 2:0 po bramce Vedada Ibisevicia w 36. minucie.
    Skomentuj 0
    Liechtenstein ostatecznie zremisował z Łotwą 1:1 (Polverino 17' - Cauna 30').
    Skomentuj 0
    Zaglądamy na chwilę do T-Mobile Ekstraklasy, bo poznaliśmy nazwisko następcy Dariusza Kubickiego.
    Skomentuj 0
    Koniec meczu Andora - Turcja. Goście wygrali 2:0 po trafieniach Inana oraz Yilmaza.
    Skomentuj 0
    Tymczasem Bośnia i Hercegowina prowadzi z Grecją 1:0 po golu Edina Dzeko w 29. minucie.
    Skomentuj 0
    Za nami 30 minut meczu w Warszawie. Trzeba przyznać, że Polacy się nie załamali. Od dłuższego czasu mają przewagę i zaciekle walczą o odrobienie strat.
    Skomentuj 0
    Macedonia - Belgia 0:1 (Kevin de Bruyne 26').
    Skomentuj 0
    W innym spotkaniu naszej grupy San Marino przegrywa z Anglią 0:1. Bramka padła w 12. minucie po samobójczym strzale Alessandro Della Valle.
    Skomentuj 0
    Brawo dla Polaków, którzy w 18. minucie złapali kontakt! Po płaskim dośrodkowaniu Błaszczykowskiego z prawego skrzydła precyzyjnym uderzeniem w długi róg gola zdobył Łukasz Piszczek. Już tylko 1:2!
    Skomentuj 0
    Austria - Wyspy Owcze już 3:0 (Andreas Ivanschitz 28').
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zakończyły się dwa kolejne mecze: Norwegia - Albania 0:1 Kazachstan - Niemcy 0:3
    Skomentuj 0
    Słowacja wyrównała w starciu z Litwą (1:1 po golu Martina Jakubko 40'), zaś Austria podwyższyła prowadzenie w potyczce z Wyspami Owczymi (2:0, Philipp Hosiner 20').
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Coś niebywałego... 7 minut meczu w Warszawie i przegrywamy 0:2. Sprzed pola karnego precyzyjnie przy słupku strzelił Ołeh Husiew.
    Skomentuj 0
    Węgry - Rumunia 1:0 od 16. minuty (gol Vilmosa Vanczaka).
    Skomentuj 0
    Liechtenstein - Łotwa nadal 1:1. Goście mogli prowadzić, jednak w 62. minucie Cauna nie wykorzystał jedenastki.
    Skomentuj 0
    Fatalny początek w wykonaniu biało-czerwonych. Od 2. minuty przegrywamy po golu Andrija Jarmolenki. Biernie zachowali się obrońcy, którzy pozostawili rywalowi zbyt dużo swobody.
    Skomentuj 0
    Tymczasem na Stadionie Narodowym w Warszawie sędzia Pavel Kralovec zagwizdał po raz pierwszy i zaczął się mecz Polska - Ukraina (szczegółowa relacja LIVE TUTAJ).
    Skomentuj 1
    Austria - Wyspy Owcze 1:0 (Philipp Hosiner 8'). Tymczasem dobiega końca spotkanie Norwegii z Albanią. Goście wciąż sensacyjne prowadzą, ale grają w dziesiątkę.
    Skomentuj 0
    Podsumujmy wyniki już zakończonych meczów: Izrael - Portugalia 3:3 Bułgaria - Malta 6:0 Słowenia - Islandia 1:2 Chorwacja - Serbia 2:0
    Skomentuj 0
    Niemcy prowadzą z Kazachstanem już 3:0. W 74. minucie gola zdobył Thomas Mueller.
    Skomentuj 0
    Tradycyjna relacja LIVE ze spotkania Polska - Ukraina znajduje się TUTAJ. U nas jednak również nie zabraknie meldunków ze Stadionu Narodowego.
    Skomentuj 0
    Od 19. minuty Słowacja przegrywa z Litwą 0:1. Gola zdobył były zawodnik Widzewa Łódź i KGHM Zagłębia Lubin Darvydas Sernas.
    Skomentuj 0
    Wkrótce rywalizacja na europejskich boiskach nabierze tempa. Oto mecze, które zaczną się już niebawem: gr. B: Czechy - Dania / godz. 20.30 gr. C: Austria - Wyspy Owcze / godz. 20.30 gr. D: Holandia - Estonia / godz. 20.30 gr. D: Węgry - Rumunia / godz. 20.30 gr. H: Mołdawia - Czarnogóra / godz. 20.30 gr. A: Macedonia - Belgia / godz. 20.45 gr. C: Szwecja - Irlandia / godz. 20.45 gr. G: Bośnia i Hercegowina - Grecja / godz. 20.45 gr. H: Polska - Ukraina / godz. 20.45 gr. I: Hiszpania - Finlandia / godz. 20.45 gr. A: Szkocja - Walia / godz. 21.00 gr. H: San Marino - Anglia / godz. 21.00 gr. I: Francja - Gruzja / godz. 21.00
    Skomentuj 0
    Sensacja w Oslo! Od 67. minuty Norwegia przegrywa z Albanią 0:1 po bramce Hamdiego Salihiego.
    Skomentuj 0
    Kolejne doniesienia ze Stadionu Narodowego.
    Skomentuj 0
    O godz. 20.10 rozpocznie się mecz Słowacja - Litwa. Pięć minut później do rywalizacji przystąpią Luksemburg i Azerbejdżan.
    Skomentuj 0
    Turcja strzeliła gola do szatni (Burak Yilmaz 45+2') i prowadzi z Andorą już 2:0.
    Skomentuj 0
    W 30. minucie Łotwa doprowadziła do wyrównania w starciu z Liechtensteinem. Bramkę zdobył Aleksandrs Cauna.
    Skomentuj 0
    Wyniki do przerwy: Norwegia - Albania 0:0, Kazachstan - Niemcy 0:2. Zakończyło się natomiast spotkanie Chorwacji z Serbią. Gospodarze zwyciężyli 2:0.
    Skomentuj 0
    Liechtenstein prowadzi z Łotwą 1:0 (Michele Polverino 17'), w takim samym stosunku Andora przegrywa z Turcją (Selcuk Inan 30').
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Gylfi Sigurdsson skompletował dublet i Islandia już prowadzi na wyjeździe ze Słowenią 2:1. Szykuje się niespodzianka, bo do końca pozostał niespełna kwadrans.
    Skomentuj 0
    Jednego możemy być pewni. Powtórki ze starcia z Anglikami nie będzie.
    Skomentuj 0
    2:0 dla Niemców! W 22. minucie do siatki trafił Mario Goetze.
    Skomentuj 1
    Od 20. minuty Niemcy prowadzą na Astana Arenie z Kazachstanem 1:0. Wynik otworzył Bastian Schweinsteiger. O godz. 19.15 zaczęło się spotkanie Andora - Turcja. Za kilka chwil natomiast zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w starciu Lichtenstein - Łotwa.
    Skomentuj 1
    Co o meczu z Polską piszą media na Ukrainie?
    Skomentuj 0
    Wyrównanie w meczu Słowenia - Islandia (1:1). Bramkę dla gości zdobył w 55. minucie Gylfi Sigurdsson.
    Skomentuj 0
    Nasza reprezentacja kobiet jest notowana dużo wyżej niż mężczyźni. Oby po dzisiejszym meczu panowie też pomaszerowali w górę rankingu!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Bułgaria pokonała ostatecznie Maltę 6:0. Wyniki do przerwy: Słowenia - Islandia 1:0, Chorwacja - Serbia 2:0. Zaczęły się mecze Kazachstan - Niemcy i Norwegia - Albania.
    Skomentuj 0
    Tymczasem Waldemar Fornalik odkrył karty i podał skład na spotkanie z Ukrainą! Boruc - Piszczek, Wasilewski, Glik, Boenisch - Błaszczykowski, Krychowiak, Łukasik, Majewski, Rybus - Lewandowski. Też byście tak wybrali?
    Skomentuj 1
    • marco_er Zgłoś komentarz
      osobiście zmieniłbym Rybusa, który nie wiadomo w jakiej jest formie, na Mierzejewskiego, a Majewskiego na Obraniaka
      Reprezentacja Polski udaje się właśnie autokarem z hotelu Hyatt na Stadion Narodowy. Przypomnijmy, że pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 20.45.
      Skomentuj 0
      "Jusko" o meczu z Ukrainą:
      Skomentuj 0
      Nasi wysłannicy są już na Stadionie Narodowym. Jak donoszą, jest tam przeraźliwie zimno i wietrznie. Póki co schronili się w biurze prasowym :)
      Skomentuj 0
      Chorwacja prowadzi z Serbią 2:0. W 37. minucie do siatki trafił Ivica Olić.
      Skomentuj 0
      Kolejne dwie bramki: Bułgaria - Malta 6:0 (Ivan Ivanov 78'), Słowenia - Islandia 1:0 (Milivoje Novaković 34').
      Skomentuj 0
      Mamy otwarcie wyniku w Zagrzebiu. Chorwacja prowadzi z Serbią 1:0. Bramkę zdobył Mario Mandzukić (23'). Tymczasem w starciu Bułgarii z Maltą hat-tricka skompletował Aleksandar Tonev! 5:0 dla gospodarzy.
      Skomentuj 0
      Wracamy do meczu Polska - Ukraina. Kilka słów o pogodzie na dzisiejszy wieczór.
      Skomentuj 0
      Bułgarzy ani myślą spuszczać z tonu. 4:0 po golu Emila Gargorova w 55. minucie.
      Skomentuj 0
      Bułgaria - Malta już 3:0. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się kapitan gospodarzy Ivelin Popov.
      Skomentuj 0
      Selekcjoner wyjaśnił mechanizm ustalania składu na mecze kadry.
      Skomentuj 0
      Co ma do powiedzenia kapitan biało-czerwonych przed starciem z Ukrainą?
      Skomentuj 0
      Do przerwy Bułgaria prowadzi z Maltą 2:0. Tymczasem o godz. 18.00 zaczną się dwa kolejne mecze: Chorwacja - Serbia i Słowenia - Islandia.
      Skomentuj 0
      Ależ dzień konia ma Aleksandar Tonev! Po jego drugiej bramce Bułgaria prowadzi z Maltą już 2:0.
      Skomentuj 0
      Wydarzenie dnia to oczywiście mecz Polska - Ukraina na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jakie są Wasze typy?
      Skomentuj 0
      Przy okazji warto zaznaczyć, że w sobotę (zgodnie z pierwotnym terminarzem) odbędzie się jeszcze jeden mecz. O godz. 17.30 w ramach grupy E Cypr podejmie Szwajcarię.
      Skomentuj 0
      Informacja z Belfastu. Tam, podobnie jak w Polsce, pogoda nie sprzyja piłkarzom. Dlatego spotkanie grupy F Irlandia Północna - Rosja zostało przełożone na sobotę na godz. 16.00 (pierwszy termin to dziś o godz. 20.45).
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Poniżej tabela grupy F po spotkaniu Izrael - Portugalia. Sytuacja faworytów daleka od ideału. ->Grupa F
      Skomentuj 0
      Mamy gola w spotkaniu Bułgarii z Maltą, które rozpoczęło się o godz. 17.00. Na razie nie ma niespodzianki i od 6. minuty na prowadzeniu gospodarze. Co ciekawe, na listę strzelców wpisał się Aleksandar Tonev z Lecha Poznań!
      Skomentuj 0
      Co nas czeka w godzinach popołudniowych i wieczornych? Oto rozkład jazdy: gr. B: Bułgaria - Malta / godz. 17.00 gr. A: Chorwacja - Serbia / godz. 18.00 gr. E: Słowenia - Islandia / godz. 18.00 gr. C: Kazachstan - Niemcy / godz. 19.00 gr. E: Norwegia - Albania / godz. 19.00 gr. D: Andora - Turcja / godz. 19.15 gr. G: Liechtenstein - Łotwa / godz. 19.30 gr. G: Słowacja - Litwa / godz. 20.10 gr. F: Luksemburg - Azerbejdżan / godz. 20.15 gr. B: Czechy - Dania / godz. 20.30 gr. C: Austria - Wyspy Owcze / godz. 20.30 gr. D: Holandia - Estonia / godz. 20.30 gr. D: Węgry - Rumunia / godz. 20.30 gr. H: Mołdawia - Czarnogóra / godz. 20.30 gr. A: Macedonia - Belgia / godz. 20.45 gr. C: Szwecja - Irlandia / godz. 20.45 gr. G: Bośnia i Hercegowina - Grecja / godz. 20.45 gr. H: Polska - Ukraina / godz. 20.45 gr. I: Hiszpania - Finlandia / godz. 20.45 gr. A: Szkocja - Walia / godz. 21.00 gr. H: San Marino - Anglia / godz. 21.00 gr. I: Francja - Gruzja / godz. 21.00
      Skomentuj 0
      Zanim przejdziemy do spotkań, które przed nami, warto zaznaczyć, że jeden mecz już się odbył. Doszło w nim do niespodzianki, a mogła być nawet sensacja. Izrael zremisował z Portugalią 3:3, znacznie komplikując sytuację gości.