Ostre strzelanie - wyniki 1/4 Halowego Pucharu Polski

Niezwykle obfitujące w ilość zdobytych goli były pierwsze mecze 1/4 HPP. Najwięcej goli padło w spotkaniu Jango Katowice z Clearexem Chorzów. Katowiczanie przed własną publicznością zwyciężyli 8:6, po pierwszej części gry przegrywając 2:3.

Jednego gola mniej zdobyto w pojedynku Akademii Futsal Club z Paradise Szczecin. Zawodnicy z Poznania wygrali z gospodarzami aż 12:1, do przerwy prowadząc już 6:0.

Dwucyfrową liczbę goli zanotowano w konfrontacji KS Gniezno z PA Novą Gliwice. Drużyna z Gniezna sprawiła niespodziankę, remisując na własnym obiekcie z wyżej notowanym rywalem 5:5.

Obrońca pucharu, Kupczyk Darkomp Kraków, bez większych problemów uporał się w wyjazdowym pojedynku z Marwitem Zławieś Wielka. Krakowianie wygrali 5:2, do przerwy prowadząc 3:1.

Mecze rewanżowe zostaną rozegrane 15-17 maja.