Remis na początek Bundesligi

Bawarczycy, mimo iż prowadzili już 2:0 po bramkach <b>Schweinsteigera</b> i <b>Podolskiego</b> z karnego nie potrafili utrzymać korzystnego rezultatu i podzielili się punktami z podopiecznymi <b>Martina Jola</b>.

Mecz rozpoczął się idealnie dla gospodarzy, którzy już po 16. minutach prowadzili 2:0. Łatwe prowadzenie chyba uśpiło Bawarczyków, którzy w 25. minucie stracili gola. Jego autorem był niezawodny Guerrero. Bramkę wyrównującą dla HSV w drugiej połowie zdobył po uderzeniu z rzutu karnego urodzony w Polsce Piotr Trochowski. Podział punktów w tym meczu był sprawiedliwym wynikiem, emocji było w nim wiele. Wypada mieć tylko nadzieję, że reszta sezonu w niemieckiej Bundeslidze będzie podobnie pasjonująca.

FC Bayern Monachium - Hamburger SV 2:2 (2:1)

1:0 - Schweinsteiger 12'

2:0 - Podolski (k.) 16'

2:1 - Guerrero 25'

2:2 - Trochowski (k.) 56'