Rayo Vallecano czekało trzy mecze. Cztery gole na koniec kolejki

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/JUANJO MARTIN / Piłkarze Rayo mogli cieszyć się ze zwycięstwa
PAP/EPA / PAP/EPA/JUANJO MARTIN / Piłkarze Rayo mogli cieszyć się ze zwycięstwa

Cztery gole padły w potyczce 5. kolejki La Ligi. Rayo Vallecano pokonało na własnym stadionie Osasunę 2:1. Gospodarze na trzy punkty czekali od trzech meczów.

W poniedziałek meczem Rayo Vallecano z Osasuną zakończyła się 5. kolejka La Ligi. Rayo Vallecano, które nie potrafiło wygrać od 1. kolejki, podejmowało Osasunę. Drużyna z Pampeluny nad rywalem miała trzy punkty przewagi.

To przyjezdni lepiej weszli w spotkanie, obejmując prowadzenie w 21. minucie. Skromną przewagę Osasuna dowiozła do przerwy.

Po zmianie stron Rayo ruszyło do zdecydowanego ataku i już po pięciu minutach wyrównało. Minął kwadrans i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Osasuna do końca szukała wyrównania, ale w końcówce nadziała się na kontrę miejscowych i ostatecznie przegrała 1:3.

Rayo Vallecano - CA Osasuna 3:1 (0:1) 0:1 - Garcia 21' 1:1 - Mumin 50' 2:1 - Ratiu 66' 3:1 - Lopez 90+5'