61:113
Zakończony
Polska
IV kwarta, 0:00

Koniec! 113:61 - mega pogrom, ale nie mogło być inaczej! Brawo, mimo aż 20 strat...

IV kwarta, 0:30

Adam Hrycaniuk skończył kontrę i mamy 111 punktów. Czy coś jeszcze wpadnie?

IV kwarta, 2:15

Zbiórki: 36:13 na korzyść Polaków - to też robi wrażenie.

IV kwarta, 2:30

Mamy 70,3 proc. z gry - to też rzadkość. Cieszmy się z takich małych rzeczy i z faktu, że mamy bilans 2-0 po dwóch spotkaniach eliminacyjnych do ME!

IV kwarta, 3:37

Zapunktowała już cała jedenastka! Michał Michalak dołożył się również do pewnej wygranej.

IV kwarta, 4:33

48 punktów przewagi. Czy ktoś z Was pamięta podobnie wysokie zwycięstwo Polaków w oficjalnym meczu międzypaństwowym?

IV kwarta, 5:52

Damian Kulig i mamy 101! Brawo :)

IV kwarta, 6:39

Szymon Szewczyk i mamy 99 punktów. Kto trafi setkę?

IV kwarta, 7:09

Mamy 41 punktów przewagi i trener Luksemburga bierze czas. 7 minut do końca.

IV kwarta, 7:45

Dwunasta trójka Polaków! Tym razem Tomasz Gielo, który zdobył swój dziewiąty punkt.

IV kwarta, 9:30

"Szewcu" za dwa punkty i mamy już 90 punktów! Będzie setka? :)

III kwarta, 0:0

Wow, co za końcówka Szymona Szewczyka. Nasz podkoszowy ma już 16 punktów, a Polacy rzucili w trzeciej kwarcie aż 39 oczek!

III kwarta, 2:15

Ostra wymiana ciosów w końcówce trzeciej kwarty. Nasza przewaga osiągnęła już 30 punktów! Czterech graczy ma już powyżej 10 punktów.

III kwarta, 3:15

Nasza przewaga w zbiórkach robi wrażenie - 22:8, a przecież gramy bez naszego potężnego centra Przemysława Karnowskiego.

III kwarta, 3:32

Dobry okres Mateusza Ponitki. Jego trójka, a chwilę potem celny lay up.

III kwarta, 5:15

Jones i Zamojski szaleją. Jeden za dwa, drugi za trzy. Grunt, że nasza przewaga nadal oscyluje wokół 20 punktów.

III kwarta, 6:24

Czy ktoś ma zamiar zatrzymać Christophera Jonesa? Ten zawodnik trafił kolejną trójkę i już ma 14 punktów.

III kwarta, 6:45

Wyrównana trzecia kwarta. Luksemburg odpalił już dwie trójki, z kolei u nas Przemysław Zamojski zdobył już 10 punktów.

III kwarta, 09:00

Jairo Delgado zagrał dobry mecz przeciwko Austrii, a przeciwko Polsce dopiero teraz zdobył pierwsze punkty.

Christopher Jones też potrafi rzucać za trzy. Ma już 11 punktów - może warto mu się przyjrzeć bliżej i przykryć nieco mocniej?

III kwarta, 09:43

Zaczynamy od trójki, a jakże! Przemysław Zamojski i już 52:27!

III kwarta, 10:00

Czas na początek drugiej połowy. Rozpoczynamy składem: Skibniewski, Waczyński, Zamojski, Cel, Hrycaniuk.

II kwarta, 0:00

Czas na chwilę przerwy, to może ktoś chętny na nasz quiz koszykarski?

Najlepsi strzelcy w ekipie biało-czerwonych: Damian Kulig  - 9 punktów, Mateusz Ponitka  i Szymon Szewczyk po 7 oczek.

Wszystko super, ale martwi duża liczba strat. Aż 14 po pierwszej połowie, to nie wypada...

Adam Waczyński ustalił wynik pierwszej połowy na 49:27.

II kwarta, 1:01

Gdyby ktoś nie wiedział, to przypominamy - w ekipie Luksemburga tylko jeden zawodnik ma więcej niż 200cm (Alexandre Rodenbourg  - 203cm). Dzięki temu mamy sporą przewagę na tablicach - 16:7.

21-punktowe prowadzenie biało-czerwonych na minutę przed końcem pierwszej połowy. Trener gospodarzy poprosił o czas.

II kwarta, 1:45

Kolejna trójka Polaków, już szósta! Tym razem Robert Skibniewski.

II kwarta, 2:30

Damian Kulig jest dziś nieomylny! 4/4 podkoszowego PGE Turowa Zgorzelec i 9 punktów na jego koncie.

II kwarta, 3:46

Bob Melcher w gazie. Już ma osiem punktów.

Po 16 minutach gry Luksemburg ma... zero asyst.

Mamy aż siedem fauli w tej kwarcie. Trener Mike Taylor poprosił o czas.

II kwarta, 4:25

Jedna z nielicznych szybkich kontr gospodarzy. Celnie wykończył ją Bob Melcher.

II kwarta, 5:15

11/12 za dwa punkty w wykonaniu Polaków - czy to jest trening? Nie, to mecz eliminacji ME!

II kwarta, 5:37

Luksemburczycy zdobywają punkty z... linii rzutów wolnych. Najpierw Kox, a teraz Melcher.

II kwarta, 7:30

Trener Mike Taylor już skorzystał z całej meczowej rotacji. Na parkiecie Michał Michalak.

Piąta trójka Polaków. Tym razem celnie przymierzył Kamil Łączyński. Luksemburg na razie bez żadnej odpowiedzi.

II kwarta, 8:00

Mamy 75 proc. skuteczności z gry - WOW! Znów za dwa punkty trafił Damian Kulig, który ma już 7 punktów, podobnie jak Mateusz Ponitka.

II kwarta, 8:21

Mamy już 20 punktów przewagi! Czas dla gospodarzy.

II kwarta, 8:30

Szymon Szewczyk spod kosza i mamy już 18 punktów przewagi. Dobrze, że szybko odskoczyliśmy rywalom

I kwarta, 0:00

Kolejna trójka! Tym razem Damian Kulig i prowadzimy 26:10 po pierwszej kwarcie!

I kwarta, 1:15

Po trójce Mateusza Ponitki prowadzimy 21:10!