W Polkowicach przestają wierzyć w cud. "Rywale byli o dwie klasy lepsi"

Materiały prasowe / Tomasz Szulc / Na zdjęciu: Górnik Polkowice

To może być bardzo krótka przygoda beniaminka Górnika Polkowice ze STATSCORE Futsal Ekstraklasą. W ostatnim meczu w 2021 roku zespół z Dolnego Śląska doznał kolejnej wysokiej porażki.

Na półmetku rywalizacji w STATSCORE Futsal Ekstraklasie beniaminek Górnik Polkowice znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Zespół z Dolnego Śląska jest blisko spadku.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

W meczu kończącym I rundę polkowiczanie doznali kolejnej bolesnej porażki. Tym razem przegrali w Chojnicach z Red Devils 0:8. - Ciężko wypowiadać się po takim meczu. O rywalu wiedzieliśmy wszystko. Znaliśmy wszystkie mocne i słabe strony Red Devils. Zauważalny był totalny brak wywiązywania się z założeń taktycznych. I nie dziwi, że wszystko tak się zakończyło - denerwował się po spotkaniu trener Górnika Grzegorz Nowak w rozmowie z Futsal Ekstraklasa TV. - Popełniliśmy wszystkie błędy jakie mogliśmy i to się powtarzało przez całą rundę - dodał.

Złudzeń po meczu nie miał zawodnik Górnika Paweł Wyżga. - Rywale byli o dwie klasy lepsi. W 1. połowie mieliśmy jakieś szanse, mogliśmy coś strzelić. Wtedy mogło się to inaczej potoczyć. Po przerwie gracze Red Devils dominowali - podsumował.

Na półmetku polkowiczanie plasują się na przedostatniej pozycji. Do bezpiecznej lokaty drużynie brakuje siedmiu punktów.

Wznowienie rozgrywek zaplanowano na drugi weekend lutego. Mecze ligowe można oglądać na platformie WP Pilot.

Zawodnik Rekordu walczy z czasem. "Mam nadzieję, że zdążę"
Lider klasyfikacji strzelców w szoku. "Nie do końca to do mnie dociera"