Futsal: Mocna końcówka głogowian

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP
PAP

13. seria spotkań w lidze futsalu została przełożona z uwagi na mecz reprezentacji Polski z Hiszpanią. Rozegrano jedynie spotkanie w Gliwicach.

Euromaster Chrobry Głogów po sobotniej wygranej w Gliwicach nad beniaminkiem Nbit-em znacznie poprawił swoją sytuację w tabeli, uciekając na kilka kolejnych punktów ze strefy spadkowo - barażowej.

Pojedynek w Gliwicach jako jedyny w 12. serii nie został przełożony z uwagi na krótkie zgrupowanie reprezentacji Polski. Pozostałe spotkania tej serii rozegrane zostaną za dwa tygodnie.

W meczu to gospodarze po przerwie jako pierwsi zdobyli gola. Odpowiedź przyjezdnych była jednak zabójcza dla beniaminka ekstraklasy. Euromaster w cztery minuty zdobył trzy gole i dość niespodziewanie z Górnego Śląska wraca z kompletem punktów. Po porażce gliwiczanie mogą się znaleźć poza pierwszą czwórką, która po fazie zasadniczej zagra o medale.

Nbit Gliwice - Euromaster Chrobry Głogów 1:3 (0:0) Tarasovych 24' - Kaczmar 32', 36', Niedźwiedź 33'.