Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za około godzinę na kolejne memoriałowe emocje. Tym razem już z udziałem Biało-Czerwonych.

2
1
1
czas 3 SET

Zwycięstwo Kanadyjczyków za trzy punkty sprawiło, że zwycięzcę całego memoriału poznamy dopiero w drugim meczu. Tam o pierwsze miejsce na podium powalczą Polacy z Rosjanami.

czas 3 SET

Trójkolorowi jeszcze się bronią. Patry zdobywa dla nich 21 punkt.

czas 3 SET

Hoag i Kanadyjczycy coraz bliżej wygrania meczu.

czas 3 SET

A na boisku w międzyczasie pokazał się Jason DeRocco, który w piątek zasłabł na meczu z Rosjanami. Jak widać wszystko w porządku z przyjmujący.

czas 3 SET

Tillie pobawił sie w rozgrywającego i wystawił do Clevenota, a ten obił ręce rywali.

czas 3 SET

Chinenyeze udanie ze środka. Postura tego siatkarza i sposób dojścia do ataku sprawia, że każde jego zbicie jest efektowne.

czas 3 SET

Najpierw Rossard kończy przechodzącą, a teraz Hoag zablokowany.

czas 3 SET

Vandoorn w siatkę i poprawia wynik na tablicy dla Francuzów.

czas 3 SET

Pierwszy blok Francuzów na Vernonie jak dotąd.

czas 3 SET

Vernon atakuje, a piłka uderza Tillie. Tylko uderza, bo nie utrzymał jej w grze.

7
5
3
1
CAN 18 : 11 FRA
czas 3 SET

Jak już udaje się Francuzom wyprowadzić udanie akcję to i tak rywale ich blokują.

czas 3 SET

Clevenot pod piłką i chyba to zaskoczyło pierwszą linie Kanady. Kończy po prostej.

czas 3 SET

Hoag coraz bardziej pogrąża mistrzów Europy.

czas 3 SET

Van Berkel uciął się w tym ataku, ale i tak skończył. Nie istnieje pierwszy atak u Francuzów.

4
3
3
1
CAN 12 : 8 FRA
czas 3 SET

Rossard przejął inicjatywę w ofensywie, lecz bez pozytywnego efektu. Kolejne punkty oddane Kanadyjczykom i ich przewaga jest nadal wysoka.

4
4
2
3
CAN 9 : 6 FRA
czas 3 SET

Vernon wykańcza kolejną akcję. Pojedynczy blok nie jest dla niego żadną przeszkodą.

1
2
1
CAN 8 : 4 FRA
czas 3 SET

Francuzi wychodzą z fatalneog ustawienia lecz tylko dlatego, że Kanada popełniła błąd.

czas 3 SET

Patry zgaszony przez Vandoorna. Chyba lepiej jakby trener ściągnął go z boiska patrząc pod kątem mentalnym.

2
1
CAN 4 : 3 FRA
czas 3 SET

Brizard jak nie umiał wystawiać na 2. linie do przyjmujących tak nadal nie umie. Kończy kontrę Vernon.

czas 3 SET

Wracamy po 10-minutowej przerwie. Trener Tillie konsekwentnie gra drugim składem.

czas 2 SET

Vandoorn zamyka drugiego seta. Kanada wychodzi na prowadzenie 2:0.

13
8
3
1
CAN 24 : 20 FRA
czas 2 SET

Po raz trzeci z rzędu lewe skrzydło. Hoag kiwnął zaraz za blok i setowa.

czas 2 SET

Kolejny blok-aut Kanadyjczyków i siatkarze Antigi wracają do wysokiego prowadzenia.

czas 2 SET

Hoag w blok, po czym piłka ląduje na aucie.

czas 2 SET

Od ostatniej przerwy walka toczy się punkt za punkt. Starta jednak cały czas po stronie francuskiej.

1
3
CAN 20 : 18 FRA
czas 2 SET

Brizard znów stara się pilnować aby nie załamał się atakujący. Daje mu piłka na przełamanie.

czas 2 SET

Clevenot i punkt dla Les Bleus. Chyba parę ostrych zdań na przerwie od Tillie pomogło zawodnikom.

1
1
1
2
CAN 18 : 16 FRA
czas 2 SET

Efektownie Chinenyeze. Jest to najbardziej dynamiczny siatkarz Francji jak na razie.

czas 2 SET

Dwa punkty z rzędu Francuzów i  trener Antiga prosi o czas.

1
1
2
4
CAN 17 : 12 FRA
czas 2 SET

W końcu Patry zwraca honor prowoskrzydłowym.

3
1
2
1
1
czas 2 SET

Nie będzie przesadą gdy powie się, że Francuzi mogliby równie dobrze nie wychodzić na boisko. Jak dotąd przynoszą sobie jedynie wstyd.

W ostatniej akcji dwóch zawodników czekało na piłkę aż upadnie, a ta upadłą obok nich.

1
4
CAN 14 : 10 FRA
czas 2 SET

Ależ czapa! Pierwszy tak soczysty blok w tym meczu. Blokował duet Sanders Vandoorn, a siatkówkę z głowy wybili Clevenotowi.

4
3
CAN 13 : 10 FRA
czas 2 SET

Bultor powtarza zagrania i również pokonuje rywala.

2
2
czas 2 SET

Bultor gorszy w pojedynku z vis-a-vis. Bez problemu mija go Van Berkel.

1
1
1
czas 2 SET

Czas dla Tillie. Trener mocno zdenerwowany.

2
1
CAN 10 : 7 FRA
czas 2 SET

Luźno analizując, to co Brizard gra na drugą linię do Clevenota woła o pomstę do nieba.

2
2
CAN 9 : 7 FRA
czas 2 SET

Francuzi gubią się w swoich zagraniach. Nawet gdy jest szansa na obronę to tak komplikują sprawę, że akcja ostatecznie kończy się błędem.

2
1
1
CAN 8 : 6 FRA
czas 2 SET

Kolejny błąd serwisowy. Od asów Rossarda z początku meczu, nie było ciekawej zagrywki.

CAN 7 : 5 FRA
czas 2 SET

Patry odbił się od rąk Kanadyjczyków jak od muru, ale koledzy go podbili, a następnie Brizard dał mu szansę na poprawkę.

1
CAN 6 : 4 FRA
czas 2 SET

Ciekawa wymiana, ostatecznie Hoag kiwnął.

CAN 3 : 4 FRA
czas 2 SET

Poza Tillie na boisku zameldował się również Patry na ataku. To właśnie on zdobył ostatni punkt.

1
CAN 1 : 3 FRA
czas 2 SET

Na boisku za Jenie Grebennikova zameldował się Kevin Tillie, dla którego jest to powrót do gry po dłuższej przerwie. Wczoraj specjalnie dla WP SportoweFakty powiedział parę słów o aferze związanej z rozwiązaniem jego kontraktu.

1
1
CAN 0 : 2 FRA
czas 2 SET

Rossard sprawdza defensywę Kanady na początek meczu. Podobnie jak on w pierwszym secie tak oni teraz nie zdają egzaminu.

2
1
czas 1 SET

A spotkanie Polaków już coraz bliżej. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.

1
CAN 25 : 22 FRA
czas 1 SET

Rossard padł na ziemię lecz piłki nie podbił. Nie pomógł nawet doping kolegów z drużyny stojących w "wianuszku". Pierwszy set dla Kanady.

8
5
2
CAN 24 : 22 FRA
czas 1 SET

Za drugim razem już udało sie wybić Boyera z uderzenia. Setowa dla Kanady.

6
1
2
czas 1 SET

Kolejny czas dla Antigi. Jego podopieczni stracili kontrolę nad meczem.

czas 1 SET

Hoag atakował z sytuacyjnej lecz trafił idealnie w potrójny francuski mur. Straty niemal już całkowicie odrobione.

czas 1 SET

Boyer daje jeszcze nadzieję Les Bleus. Posyła zagrywkę nie do przyjęcia dla rywala.

3
1
2
czas 1 SET

Niestety dla Clevenota, sędzia nie bierze udziału w grze.

czas 1 SET

Van Berkel kończy kolejną piłkę od Sandersa.

czas 1 SET

Na trybunach zaledwie garstka kibiców. Mimo to słychać "cziki czaka cziki czu"... tylko o co chodzi?

czas 1 SET

Przerwa pomogła zrobić przerwę. Chinenyeze dynamicznie na środku.

czas 1 SET

Rossard nie radzi sobie ani w przyjęciu ani w ataku jak na razie. Bez problemu Kandyjczycy go wyblokowywują i wyprowadzają kontry.

czas 1 SET

Hoag testuje Rossarda na przyjęciu. Siatkarz Asseco Resovii jak na razie oblewa egzamin.

1
CAN 14 : 13 FRA
czas 1 SET

Kolejne przebijanka. Tym razem Sanders będący w drugiej linii wystawił ręce aby ochronić twarz przed piłką od Bultora czym pozbawił swoich kolegów obrony., bowiem piłka wyleciała daleko poza zasięg siatkarzy.

1
1
CAN 14 : 12 FRA
czas 1 SET

Van Berkel zagrywa i Kanada wychodzi na dwupunktowe prowadzenie.

1
1
CAN 12 : 12 FRA
czas 1 SET

Nawet kadeci wstydziliby się takiej przebijanki... Jedynie Vernon zachował twarz wykańczając akcje mocnym uderzeniem na prawym skrzydle.

CAN 11 : 11 FRA
czas 1 SET

Zamieszanie po stronie francuskiej idealnie wykorzystuje Van Berkel i atakuje ze środka siatki.

CAN 9 : 10 FRA
czas 1 SET

Jak na zawołanie akcja na skrzydle. Marshall zablokowany.

CAN 9 : 8 FRA
czas 1 SET

Brizard się nie popisał wystawą, ale Clevenot skończył z pipe'a. Jak dotąd ani jedni ani drudzy nie grają skrzydłami.

CAN 8 : 7 FRA
czas 1 SET

Tym razem Francuzi skoczyli do bloku, tyle że nie dotknęli pilki, a ta upadła zaraz za nimi.

1
1
CAN 7 : 7 FRA
czas 1 SET

Znów Marshall z pipe'a. Francuzi ewidentnie nie przygotowali się pod grę Sandersa. Nawet trudno nazwać pierwszą linię "wiatrakami" bowiem kompletnie nie wiedzą orientują się na siatce.

CAN 5 : 7 FRA
czas 1 SET

Boyer idealnie po prostej. Siatkarz bez problemu przeskoczył rywala w bloku.

CAN 4 : 6 FRA
czas 1 SET

Marshall kończy z pipe'a Sanders przygotował mu czystą siatkę.

CAN 3 : 5 FRA
czas 1 SET

Efektowne zbicie ze środka Van Berkela. Chinenyeze skakał, ale z rękami w drugą stronę.

1
CAN 2 : 4 FRA
czas 1 SET

Kanadyjczycy wychodzą z ustawienia z Rossardem na zagrywce.

czas 1 SET

Dobre rozpoczęcie Francuzów przy zagrywkach Rossarda. Na skrzydle powstrzymany Marshall.

CAN 1 : 1 FRA
czas 1 SET

Jak widać spore zmiany po stronie francuskiej. Dotychczasowi liderzy będą mogli odpocząć.

Obie ekipy już po rozgrzewce, co oznacza, że za chwilę rozpoczynamy piąte spotkanie XV Memoriału!