Za dużo błędów gospodarzy w polu serwisowym. To kosztuje.

14
13
KĘD 17 : 21
czas 4 SET

Jewgienij Siwożelez huknął prosto w pole podopiecznych Nikoli Grbicia. Kilka sekund wcześniej gospodarzom nie udało się przeprowadzić skutecznego kontrataku.

czas 4 SET

Kędzierzynianie muszą wierzyć do końca, ale rozpędzony Kuzbass Kemerowo ma cel na wyciągnięcie ręki.

czas 4 SET

Być może ostatnia przerwa. Sytuacja podbramkowa...

czas 4 SET

Piłka poza boiskiem po ataku ze środka Łukasza Wiśniewskiego. Pierwsza przerwa na żądanie Nikoli Grbicia w czwartym secie, ponieważ Kuzbass Kemerowo nieznacznie odskoczył. Serb nakazuje ryzyko.

3
3
9
7
KĘD 10 : 11
czas 4 SET

Kuzbass Kemerowo pracuje zarówno w obronie, jak i w wybloku. Mistrz Rosji nie chce przedłużać tego spotkania i komplikować sobie drogi do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów.

czas 4 SET

Remis. Anton Karpuchow pokazał jak zaatakować po nieudanej próbie Aleksandra Śliwki. Przyjmujący Kuzbassa Kemerowo znalazł miejsce między rękami blokujących kędzierzynian.

1
2
1
7
KĘD 7 : 5
czas 4 SET

Początek seta ze wskazaniem na zespół z PlusLigi. Pojawiły się błędy po stronie Kuzbassa Kemerowo i zadaniem podopiecznych Nikoli Grbicia jest wykorzystanie tych pomyłek.

12
8
KĘD 4 : 4
czas 4 SET

Przed czwartą partią sytuacja jest trudna. Ewentualna porażka wyeliminuje Grupę Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z prestiżowego europejskiego pucharu. Nikola Grbić wrócił do bazowego ustawienia, a jego podopieczni starają się wrócić do gry na wysokim poziomie.

3
1
2
KĘD 0 : 1
czas 4 SET

Kuzbass Kemerowo otworzył czwartego seta dobrą akcją.

3
1
1
2
5
komentarz

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma problem. Drugi set z rzędu dla przeciwnika.

2
3
1
KĘD 18 : 25
czas 3 SET

Jak zwykle Wiktor Połetajew i trzeci set dla Kuzbassa Kemerowo.

4
2
2
4
KĘD 17 : 24
czas 3 SET

Piłki setowe dla Kuzbassa Kemerowo po płynnej akcji przeprowadzonej przez środek. Atakował Michaił Szczerbakow.

1
1
2
1
KĘD 13 : 21
czas 3 SET

Trzecia partia to pierwsza bez zwrotów akcji i interesującego scenariusza. Kuzbass Kemerowo, którego liderem jest Wiktor Połetajew, niebawem będzie prowadzić w setach, no chyba że kędzierzynianie przeprowadzą rewelacyjny pościg.

2
1
3
2
KĘD 11 : 18
czas 3 SET

Piotr Łukasik wszedł na boisko z kwadratu rezerwowych. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dokończy trzeciego seta w przemodelowanym ustawieniu.

1
1
KĘD 11 : 17
czas 3 SET

Pojedyncze udane akcje kędzierzynian to zdecydowanie za mało, żeby dopaść uskrzydlonego swoimi ofensywnymi popisami Kuzbassa Kemerowo. Przerwa na żądanie trenera Nikoli Grbicia.

1
3
4
KĘD 9 : 15
czas 3 SET

David Smith powstrzymany blokiem na środku siatki. Z problemami idzie Beniaminowi Toniuttiemu poszukiwanie lidera ofensywy. Przemysław Stępień oraz Filip Grygiel pojawili się na boisku.

1
1
KĘD 8 : 12
czas 3 SET

Przewaga wypracowana przez Wiktora Połetajewa, którego od czasu do czasu wspierają kompani z klubu. Przerwa na żądanie trenera Nikoli Grbicia, a także zmiana powrotna Kamil Semeniuk za Simone Parodiego.

1
1
3
5
KĘD 8 : 10
czas 3 SET

Wiktor Połetajew dorzucił do punktów wywalczonych atakiem pojedynczy blok na Simone Parodim. Kuzbass Kemerowo udareminił pościg przeciwnika z Kędzierzyna-Koźla.

1
1
KĘD 7 : 7
czas 3 SET

Remis. Aleksander Śliwka serwował co prawda delikatnie, ale piłka przeturlała się zaskakująco na stronę Kuzbassa Kemerowo.

czas 3 SET

Aleksander Śliwka przymierzył prawie w narożnik boiska. Przyjmujący z Kędzierzyna-Koźla stara się pobudzić swoich kompanów z zespołu takimi efektownymi zagraniami.

czas 3 SET

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle potrzebuje ponownie uruchomić swoje armaty. Sporo piłek jest podbijanych przez Kuzbassa Kemerowo. Cztery punkty z rzędu dla mistrza Rosji i wchodzi Simone Parodi.

1
4
1
KĘD 1 : 0
czas 3 SET

Na początek trzeciego seta punkt dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

2
1
komentarz

Kuzbass Kemerowo doprowadził do remisu 1:1 w setach.

2
1
3
KĘD 23 : 25
czas 2 SET

Tego seta nie mógł zakończyć nikt inny niż Wiktor Połetajew.

4
3
KĘD 22 : 24
czas 2 SET

Przerwa na żądanie trenera Kuzbassa Kemerowo po asie serwisowym Łukasza Wiśniewskiego. Po niej dla odmiany zepsuta zagrywka i piłki setowe.

1
1
KĘD 20 : 23
czas 2 SET

Zmiana powrotna. Arpad Baroti ponownie za Simone Parodiego. Wiktor Połatajew poradził sobie bez problemu po dograniu nieustannie wrzucającemu mu piłki Igora Kobzara.

2
KĘD 19 : 21
czas 2 SET

Ponownie seria trzech punktów zdobyta przez Kuzbassa Kemerowo. Nie ma już możliwości przerwania gry Nikola Grbić, dlatego przynajmniej zmiana Simone Parodiego za Arpada Barotiego.

2
3
KĘD 19 : 18
czas 2 SET

Arpad Baroti świetnie w obronie, a Aleksander Śliwka nie zmarnował wysiłku swojego potężnego kompana z klubu. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odwróciła bardzo niekorzystny wynik na swoją korzyść.

9
7
2
KĘD 18 : 18
czas 2 SET

Po przewadze Kuzbassa. Zagotowali się goście.

7
6
1
KĘD 17 : 18
czas 2 SET

Coraz mniej czasu na przeprowadzenie pościgu ma drużyna Nikoli Grbicia. Na szczęście Arpad Baroti zablokował Wiktora Połetajewa i szkoleniowiec przyjezdnych zażądał przerwy. Jeszcze punkt pozostał Kuzbassowi Kemerowo.

5
7
3
1
KĘD 12 : 16
czas 2 SET

Anton Karpuchow dorzucił asa serwisowego. Kuzbass Kemerowo idzie po drugiego seta. Na dodatek jego gra jest bardziej konkretna, wszystko co robią przyjezdni w ostatnich minutach jest wyraziste.