Mistrzostwa Europy siatkarek: zwycięstwo Polek z Ukrainą. Zobacz tabelę grupy B

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Grzegorz Michałowski / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
PAP / Grzegorz Michałowski / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski

Polskie siatkarki pokonały Ukrainę 3:1, odnosząc tym samym trzecie zwycięstwo podczas mistrzostw Europy 2019. Zobacz tabelę grupy B po kolejnym triumfie Biało-Czerwonych.

Po łatwych zwycięstwach ze Słowenią oraz Portugalią, Biało-Czerwone w czterech setach okazały się lepsze od reprezentacji Ukrainy. Polki zapisały na swoje konto trzecią wygraną w mistrzostwach Europy 2019.

W pierwszym poniedziałkowym meczu Włoszki pewnie pokonały Belgijki 3:0. Aktualne wicemistrzynie świata nie straciły w turnieju do tej pory nawet jednej partii.

Wtorek będzie dla polskich siatkarek dniem przerwy. W środę o godzinie 17:30 zmierzą się z reprezentacją Belgii.

6.Portugalia30-300:9

Czytaj także: - Mistrzostwa Europy siatkarzy. Vital Heynen ogłosił kadrę na zgrupowanie w Arłamowie. Powrót Kurka, brak Łomacza - Mistrzostwa Europy siatkarek. Włochy - Belgia: zrywy to za mało. Italia dalej bez porażki