Rio 2016: Ćwierćfinał turnieju koszykówki - mężczyźni
USA
Zakończony
Argentyna
komentarz

Dziękujemy za udział w tej relacji i już teraz zapraszamy serdecznie na starcie Chorwacja - Serbia. Początek tego meczu o godzinie 3:15. Zapraszamy na WP SportoweFakty.pl

IV kwarta, 40:00

Rywalem Amerykanów w meczu półfinałowym będą Hiszpanie. Ostatniego półfinalistę wyłoni natomiast pojedynek Chorwatów z Serbami - na triumfatora tego meczu czekają już Australijczycy.

USA wygrywa zasłużenie i pewnie melduje się w półfinale olimpijskiego turnieju w Rio! Kapitalne zawody rozegrał Kevin Durant, a amerykańscy zmiennicy wywalczyli aż 54 punkty z ławki! Ten mecz przejdzie do historii, bo z pewnością w ekipie z Argentyny kończy się pewna era, w której wielkie mecze rozgrywał Manu Ginobili

IV kwarta, 39:29

Trwa show DeMara DeRozana, który tym razem popisał się akcją meczu i znakomitym wsadem!

IV kwarta, 38:08

Ponownie z półdystansu DeMar DeRozan, a przy owacji na stojąco parkiet opuścił Manu Ginobili

IV kwarta, 37:47

Trafił DeMar DeRozan i USA o dwa oczka od setki

IV kwarta, 37:02

Fani z Argentyny od kilku minut wiwatują na cześć swoich największych zawodników, jak Manu Ginobili czy Luis Scola - wynik dla nich nie ma już najmniejszego znaczenia

IV kwarta, 36:24

Argentyńska "stara gwardia" wraca na parkiet - najprawdopodobniej jest to pożegnanie dla tych wielkich koszykarzy z występami na igrzyskach olimpijskich

IV kwarta, 35:37

Na parkiecie też już dzieje się niewiele. Reprezentanci USA znacznie spuścili z tonu przede wszystkim w defensywie. O przerwę poprosił Mike Krzyzewski

IV kwarta, 34:30

Liderzy Argentyny już w komplecie na ławce - teraz czas dla następców. Na parkiecie natomiast fiesta

IV kwarta, 34:01

Paul George z ogromną łatwością dostaje się pod strefę podkoszową rywali i ma już 17 punktów na swoim koncie. Po tej akcji zmienia go Harrison Barnes - również po raz pierwszy na parkiecie

IV kwarta, 32:40

W Argentynie dużo młodych, ale wciąż po profesorsku gra Luis Scola

IV kwarta, 31:59

Po raz pierwszy na parkiecie melduje się DeMar DeRozan , który zastąpił Kevina Duranta

IV kwarta, 31:25

Inny gracz z ławki Paul George nie chce być gorszy i też ma już na swoim koncie 15 punktów

IV kwarta, 30:57

DeMarcus Cousins rozgrywa bezapelacyjnie swój najlepszy mecz w Rio

IV kwarta, 30:00

Rozpoczęła się ostatnia kwarta tego spotkania

III kwarta, 30:00

87 punktów ma już na swoim koncie reprezentacja USA i aż 26 oczek przewagi przed decydującą kwartą tego ćwierćfinału. Tutaj już nic nie może się zmienić.

III kwarta, 28:21

Kevin Durant po raz siódmy zza łuku! 25 punktów przewagi USA i przerwa dla Sergio Hernandeza

III kwarta, 27:22

Tempo gry jest niesamowite, a akcje drużyn nie trwają nawet 10 sekund

III kwarta, 26:18

Kolejnym na tej liście jest DeMarcus Cousins , który z łatwością ograł teraz Luisa Scolę

III kwarta, 25:27

Kyrie Irving drugim Amerykaninem z dwucyfrową zdobyczą punktową. Teraz idealnie asystą obsłużył go Carmelo Anthony

III kwarta, 24:47

Wstrzelić nie potrafi się w ekipie USA tylko Klay Thompson, który w ostatniej akcji z narożnika trafił w kant tablicy...

III kwarta, 23:56

Przez chwilę zawodnicy obu drużyn zapomnieli o defensywie, a punkty zdobywane są z największą łatwością. Emocji trochę dostarczyli DeAndre Jordan i Facundo Campazzo, pomiędzy którymi doszło do małego spięcia

III kwarta, 22:50

Kilka razy się nie udało, ale w końcu dopiął swego - DeAndre Jordan z potężnym wsadem na koncie

III kwarta, 21:52

Tym razem zza łuku Carmelo Anthony...

III kwarta, 21:24

Kevin Durant trafia niemal wszystko! Dwie minuty drugiej połowy i już dwie kolejne trójki na jego koncie

III kwarta, 21:12

Pierwsze punkty w drugiej połowie lądują na koncie Kyrie Irvinga , który przy tym zaliczył tak naprawdę asystom do samego siebie. Dodatkowo trójką szybko poprawia Kevin Durant

II kwarta, 20:00

Już za chwilę wracamy do gry w ćwierćfinałowym meczu USA - Argentyna. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatnie 20 minut rywalizacji w Rio dla tej drugiej ekipy