3
1
1
90'

Rzut karny dla Crystal Palace! Wilfried Zaha sfaulowany przez Sterlinga, choć wydaje się, że to kontrowersyjna decyzja.

6
8
3
2
2
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yaya Toure.

2
2
1
2
2
88'

The Citizens biją głową w mur, niespodzianka wisi w powietrzu.

1
1
1
4
2
84'

W końcówce mamy wymianę ciosów. Manchester City podjął większe ryzyko, a gospodarze szukają szans w kontrach.

1
2
1
1
1
81'

Man City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Yaya Toure.

5
4
4
4
4
81'

Teraz było gorąco w polu karnym gospodarzy, ale Martin Kelly zablokował strzał De Bruyne z 13 metrów.

5
4
3
2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero.

2
1
1
3
3
77'

Co za kapitalna szansa londyńczyków! Andros Townsend doszedł do piłki na 8. metrze, nikt go nie krył, a mimo to huknął w trybuny!

3
4
1
2
76'

Sergio Aguero doszedł do głębokiego dośrodkowania Walkera, ale uderzał z niemal zerowego kąta i nie trafił w bramkę.

4
2
2
75'

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: Jason Puncheon.

73'

Nicolas Otamendi przeciął groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła i w ten sposób uprzedził składającego się do główki Benteke.

2
1
1
69'

Wayne Hennessey złapał piłkę po mocnym strzale z dystansu De Bruyne.

1
1
68'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Kevin De Bruyne, jednak trafił w mur obrońców.

1
2
1
2
2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yohan Cabaye.

2
2
66'

Od kilku minut Manchester City podkręca tempo i ma teraz wyraźną przewagę.

3
2
1
1
63'

Teraz mogło być 0:1! Wayne Hennessey instynktownie obronił strzał z bliska Sane.

2
3
3
5
61'

Bernardo Silva dośrodkował precyzyjnie do Sergio Aguero, ten jednak główkował lekko i w środek bramki, a to nie mogło zaskoczyć Hennesseya.

1
1
1
3
57'
57'

Teraz De Bruyne podał do Gundogana, a ten sprzed pola karnego uderzył tuż obok słupka.

2
2
1
1
55'

Timothy Fosu-Mensah oddalił zagrożenie po centrze De Bruyne z rzutu wolnego.

2
3
1
2
1
52'

Spokojny początek drugiej części, Orły nadal wybijają rywali z uderzenia.

2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrick van Aanholt.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

9
5
2
2
2
45+6'

Żółtą kartkę za odkopnięcie piłki otrzymał Leroy Sane.

1
2
1
1
1
45+1'

Kevin De Bruyne znakomicie obsłużył w polu karnym Sergio Aguero, jednak Argentyńczyk uderzył nieczysto i spudłował.

2
2
1
1
2
45'

Doliczone 6 minut.

1
2
1
45'

W ostatnich minutach gra toczy się w środkowej strefie.

1
1
41'

Twarde, wyrównane spotkanie na Selhurst Park. Dziś zainkasowanie kolejnych trzech punktów nie będzie dla lidera spacerkiem.

3
2
1
3
4
37'

Nieźle prezentuje się Crystal Palace. Londyńczycy umiejętnie neutralizują ofensywne atuty rywala i nie dopuszczają go do zbyt wielu sytuacji. Sami natomiast potrafią groźnie skontrować.

2
2
2
2
4
34'

Danilo zablokował bardzo groźny strzał Townsenda z kilkunastu metrów.

6
4
2
1
1
32'

Po dośrodkowaniu Cabaye'a z rzutu rożnego, nieczysto i wyraźnie obok słupka główkował Christian Benteke.

4
6
1
1
1
28'

Po strzale Sergio Aguero sprzed pola karnego i rykoszecie od Riedewalda, Crystal Palace uratował słupek!

4
3
2
5
4
25'

Po rzucie rożnym niefortunnie we własnym polu karnym interweniował James Tomkins, wyszedł z tego płaski strzał, ale piłkę pewnie złapał Wayne Hennessey.

6
3
2
1
1
23'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

22'

Kolejna przerwa w grze, lekarze znów opatrują Jesusa.

1
3
3
4
1
21'

Płasko z 17 metrów strzelił Gabriel Jesus - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Hennesseya.

3
3
1
2
1
20'

Z rzutu wolnego z 22 metrów w mur obrońców uderzył Leroy Sane.

3
3
3
2
2
20'

Palace. Schodzi: Scott Dann. Wchodzi: Martin Kelly.

2
2
4
2
2
19'

Dann już nie wróci do gry. Za chwilę pierwsza zmiana w zespole Orłów.

2
2
3
2
3
16'

Żółtą kartkę otrzymał Scott Dann.

3
2
2
1
1
16'

Scott Dann zatrzymał faulem groźną szybką akcję gości i doznał przy tym poważnego urazu.

2
2
3
2
2
13'

Soczyście z dystansu uderzył Patrick van Aanholt, piłka odbiła się po drodze od obrońcy i na wszelki wypadek interweniował jeszcze Ederson.

2
2
3
2
2
11'

Gabriel Jesus zaliczył bolesny upadek i doznał kontuzji.

5
4
3
2
2
9'

Nieporozumienie Mangali z Edersonem i zapachniało golem dla gospodarzy. Obrońca Man City zablokował jednak strzał Benteke. Bramka była już pusta.

2
2
1
1
1
8'

Z narożnika boiska zupełnie nieudanie uderzył Yohan Cabaye i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

2
2
1
1
1
5'

Manchester City prowadzi atak pozycyjny, Crystal Palace czyha na kontry. Zatem bez zaskoczeń.

3
3
2
1
1
2'

Pierwsza akcja gości. Po wrzutce Danilo strzał z ostrego kąta oddał Bernardo Silva, jednak piłka minęła dalszy słupek.