W drugiej połowie Pogoń zdecydowanie nacisnęła, ale zdołała tylko wyrównać.

90+2'
90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Matus Putnocky z kłopotami obronił soczysty strzał z dystansu Rafała Murawskiego.

86'

Adam Gyurcso mógł wyjść sam na sam z Putnockym, jednak w ostatniej chwili Patryk Lipski naprawił własny błąd, z którego zrodziła się ta sytuacja.

84'

Płasko z dystansu uderzył Mariusz Stępiński. Obok słupka.

83'

Teraz napór Portowców nieco zelżał. Czy doczekamy się jeszcze goli?

80'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Marek Zieńczuk.

79'

Pogoń kontynuuje natarcie! Po indywidualnej szarży Marcin Listkowski oddał płaski strzał z ostrego kąta, jednak piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

76'

Teraz Michał Koj ofiarnie zablokował mocne uderzenie Akahoshiego z 14 metrów.

1
75'

Fantastyczna interwencja Putnocky'ego po strzale głową z kilku metrów Frączczaka! Centrował Gyurcso.

1
72'

Soczyście z ostrego kąta strzelił Adam Frączczak, jednak nie trafił w bramkę.

1
71'

Z rzutu wolnego anemicznie strzelił, a w zasadzie podał do Kudły Tomasz Podgórski.

1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Rudol.

1
68'

Łukasz Surma zablokował atomowy strzał z dystansu Matrasa.

1
65'

Płaskie uderzenie Matrasa z 14 metrów, Putnocky interweniował jednak bardzo pewnie.

1
64'

Poderwała się Pogoń! Teraz Marcin Listkowski zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
60'

Z 17 metrów nad bramką uderzył Takafumi Akahoshi.

2
59'

Gol! Strzelił Rafał Murawski. Asystował mu Władimir Dwaliszwili.

Wyrównanie! Z lewego skrzydła dośrodkował Dwaliszwili, jeden z Portowców nie sięgnął piłki, ale z bliska do siatki wpakował ją Rafał Murawski.

1
58'

Po dośrodkowaniu Rafała Murawskiego niegroźnie główkował Adam Frączczak i Matus Putnocky na posterunku.

1
57'

Ruch. Schodzi: Paweł Oleksy. Wchodzi: Marek Szyndrowski. Powodem zmiany kontuzja.

1
54'

Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, ale teraz mamy przerwę w grze, bo głowami zderzyli się Jarosław Fojut i Paweł Oleksy.

1
52'

Marcin Listkowski zepsuł dobrą akcję Pogoni bardzo niedokładnym odegraniem przed pole karne.

1
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
48'

Na trybunach stadionu w Szczecinie pojawiło się 4568 widzów.

1
47'

Sprzed pola karnego dość mocno, ale obok słupka strzelił Władimir Dwaliszwili.

1
46'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Marcin Listkowski.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
17:39

Gwizdy na trybunach w Szczecinie. Trudno się dziwić. Ruch gra co najwyżej solidnie, za to Pogoń bardzo słabo.

43'

Paweł Oleksy przeciął groźne dośrodkowanie Gyurcso.

1
41'

Portowcy w bezproduktywnym ataku pozycyjnym. Brakuje dokładności, a przede wszystkim podkręcenia tempa.

1
37'

Teraz zapachniało wyrównaniem! Z rzutu wolnego dośrodkował Dawid Kort, ale niekryty Adam Frączczak główkował obok słupka.

1
34'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Dawid Kort.

1
33'

Tempo wciąż jest dość spacerowe. Zdecydowanie lepiej nad wydarzeniami na boisku panują jednak Niebiescy.

2
30'

Adam Gyurcso padł w polu karnym po interwencji Grodzickiego, ale sędzia puścił grę.

1
29'

Pogoń jest zagubiona i na razie nie ma pomysłu na jakąś odpowiedź na gola dla Ruchu.

1
26'

Bardzo niecelny płaski strzał z dystansu oddał Łukasz Zwoliński.

1
24'

Gol! Strzelił Mariusz Stępiński. Asystował mu Tomasz Podgórski.

Kapitalna kontra Niebieskich! Lipski podał na prawe skrzydło do Podgórskiego, ten dośrodkował na 7. metr, skąd pewnie do siatki trafił Stępiński!

1
23'

Adam Frączczak ładnie rozprowadził akcję na lewe skrzydło do Gyurcso, ale jego dośrodkowanie przytomnie przeciął Rafał Grodzicki.

1
20'

Kiepskie dośrodkowanie Korta z rzutu wolnego. Piłka poleciała wprost w ręce Putnocky'ego.

1
17'

Adam Frączczak zdecydował się na uderzenie z boku pola karnego, lecz kopnął piłkę na wiwat i nie trafił w bramkę.

1
16'

Rafał Grodzicki zablokował strzał Akahoshiego z ostrego kąta.

1
15'

Adam Gyurcso dynamicznie przedarł się prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie przeciął powracający we własne pole karne Michał Koj.

1
12'

Mecz nie porywa, tempo jest średnie, a sytuacji nie ma.

2
8'

Dawid Kort nie opanował piłki w polu karnym po płaskiej centrze Frączczaka, a to mogła być bardzo dobra okazja dla Pogoni.

1
6'

Po dośrodkowaniu Lipskiego piłka znalazła się w siatce, ale Paweł Oleksy i Mariusz Stępiński byli na spalonym. Nie umknęło to uwadze sędziów.

1
4'

Łukasz Zwoliński ruszył do prostopadłego podania, ale był na spalonym i sędzia przerwał grę.