2
1
2
88'

Z boku boiska wrzucał Chodyna, Ziółkowski wyskoczył najwyżej w polu karnym, ale strzelił obok słupka.

3
4
1
86'

Chodyna z rzutu wolnego strzelił minimalnie nad poprzeczką.

3
4
1
2
2
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ryan Sears.

Ryan Sears #27
5
4
1
3
1
85'

Rzut wolny dla Legii z 17 metrów. Zagranie piłki ręką.

1
1
1
1
1
83'

Gol! Strzelił Sergio Barcia. Asystował mu Ryoya Morishita.

5:0! Morishita z rzutu rożnego i kompletnie niepilnowany Sergio Barcia trafia głową z pięciu metrów.

25
6
1
1
82'

Legia blisko kolejnego gola. Nsame był w polu karnym, ale zachował się po koleżeńsku. Nie strzelał, tylko podał do Morishity, jednak fantastycznie w bramce spisał się McMullan.

7
1
1
81'

Szansa dla gospodarzy! Po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony nie trafił z bliska Hill.

2
1
80'

Morishita opanował piłkę w polu karnym, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Bardzo blisko piątego gola.

3
2
1
1
1
77'

Żewłakow opanował piłkę po długim podaniu, stanął oko w oko z bramkarzem i pewnie trafił do siatki... ale spalony.

2
2
1
3
6
76'

Lloyd strzelał na bramkę z ostrego kąta, ale został zablokowany. Kobylak nie musiał interweniować.

1
1
1
1
1
74'

Caernarfon Town FC. Schodzi: Mathew Jones. Wchodzi: Osian Evans.

1
74'

Jones opuszcza boisko z urazem.

3
2
2
1
1
73'

A tymczasem jeden mamy kontuzję w zespole gospodarzy.

1
1
72'

Gol! Strzelił Jean-Pierre Nsame. Asystował mu Wojciech Urbański.

4:0! Nsame przelobował bramkarza z kilku metrów. Pięknym podaniem popisał się Urbański.

70'

Pewna interwencja Kobylaka na przedpolu. Gospodarze niezbyt dobrze rozegrali rzut wolny.

4
68'

Zablokowany strzał Kuna z 20 metrów, ale wcześniej sędzia sygnalizował pozycję spaloną Nsame.

3
1
1
66'

Niewiele się dzieje na murawie. Po tych zmianach gra Legii wyraźnie wyhamowała.

4
2
1
2
2
63'

Legia ma pełną kontrolę. Trzy gole ewidentnie podłamały ambitnie grających w pierwszej połowie Walijczyków.

10
1
1
1
1
61'

Caernarfon Town FC. Schodzi: Paulo Mendes. Wchodzi: Sam Downey.

1
61'

Caernarfon Town FC. Schodzi: Josef Faux. Wchodzi: Matthew Hill.

Matthew Hill #15
Josef Faux #21
1
58'

Nsame strzela na 4:0, ale kolejny raz spalony.

4
5
2
10
6
57'
57'
55'

Caernarfon Town FC. Schodzi: Zack Clarke. Wchodzi: Adam Davies.

2
55'

Caernarfon Town FC. Schodzi: Darren Thomas. Wchodzi: Marc Williams.

2
54'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Ryoya Morishita.

Doczekał się Pekhart. Tym razem już się nie pomylił, uprzedził rywala i trafił do pustej bramki po płaskim podaniu Morishity.

23
7
3
3
3
53'

To jest zupełnie inna Legia niż w pierwszej połowie.

10
1
2
2
2
52'

Dobre dośrodkowanie Chodyny z prawej strony. Miał szansę Morishita, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

3
1
2
1
51'

Kolejne pudło Pekharta. Zabrał asystę Kunowi. Najpierw nie potrafił opanować piłki, a następnie strzelił bardzo niecelnie.

3
2
3
50'

Powinno być 3:0, ale Pekhart nie trafił w dogodnej sytuacji.

3
2
2
3
5
48'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Sears.

3
3
2
3
48'

Gol! Strzelił Artur Jędrzejczyk. Asystował mu Bartosz Kapustka.

0:2! Kapustka do gola dokłada asystę. Idealne dośrodkowanie, przeciwnicy stanęli i z kilku metrów do siatki trafia Jędrzejczyk.

24
8
1
1
1
48'

Legia chce iść za ciosem. Rzut wolny.

6
3
1
1
1
46'

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Asystował mu Sergio Barcia.

Doskonały początek drugiej połowy w wykonaniu Legii. Zaczęli od środka, Sergio Barcia zagrał lagę przed pole karne, piłka zrobiła kozioł i trafiła do Kapustki, a ten ze spokojem pokonał bramkarza.