Augsburg. Schodzi: Ruben Vargas. Wchodzi: Fredrik Oldrup Jensen.

4
1
82'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Axel Witsel.

Nokaut - 5:1 dla Borussii DortmundAxel Witsel zagrał znakomite, prostopadłe podanie górą, a do siatki z powietrza trafił rezerwowy - Julian Brandt.

Borussia Dortmund
21
11
1
1
2
Czy Borussia Dortmund zdoła jeszcze zdobyć co najmniej jedną bramkę podczas tego starcia?
3
79'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Mario Goetze.

5
2
3
4
6
77'
74'

Przy okazji przypominamy, że w piątek Robert Lewandowski strzelił 2 gole dla Bayernu Monachium. Tyle samo co w tym meczu Paco Alcacer.

5
1
8
71'

Borussia Dortmund co oczywiste dzieli i rządzi na boisku, nie pozwalając Augsburgowi na zbyt wiele.

4
3
1
68'
68'
67'

Thorgan Hazard został wycięty równo z trawą przez jednego z rywali i będzie rzut wolny dla Borussii.

1
1
1
2
2
65'

Przyjezdni wyglądają na bezradnych i uciekają się tylko do defensywy.

3
2
3
1
63'

Piłkarze BVB spokojnie konstruują swoją następną akcję ofensywną.

Łukasz Piszczek
15
7
1
60'

Augsburg. Schodzi: Andre Hahn. Wchodzi: Marco Richter.

Marco Richter #23
3
1
59'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jadon Sancho.

4:1 dla Borussii DortmundJadon Sancho nie zwalnia tempa i tym razem zagrał dokładnie do Paco Alcacera. Hiszpan uderzył z pierwszej piłki i pokonał Tomasa Koubka.

22
8
5
1
3
57'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Paco Alcacer.

Borussia Dortmund prowadzi już 3:1! Z lewej flanki dośrodkowywał Jadon Sancho. Fatalnie interweniował Tomas Koubek, który wypuścił piłkę z rąk. Paco Alcacer przejął futbolówkę i wyłożył ją Marco Reusowi, który trafił do praktycznie pustej bramki.

25
10
5
2
4
57'

Niesamowity Jadon Sancho uratował piłkę przed stratą i Borussia Dortmund znów naciera na bramkę FC Augsburg.

4
1
1
54'

Zespół z Dortmundu nie zamierza zwalniać tempa i walczy o swoją kolejną bramkę.

3
2
51'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Axel Witsel.

Borussia Dortmund wygrywa 2:1! Znakomita akcja w wykonaniu Axela Witsela, który przedryblował kilku rywali i zagrał piłkę w pole karne Augsburga. Tam do futbolówki dopadł Jadon Sancho i płaskim strzałem wyprowadził BVB na prowadzenie.

15
7
4
1
6
50'

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie Tomas Koubek.

1
1
Czy w drugiej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
2
4
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Borussia Dortmund - FC Augsburg.

1
4
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

2
1
43'

BVB atakuje raz lewym, a raz prawym skrzydłem, ale na razie bez powodzenia.

1
1
2
41'

Jadon Sancho sprawia mnóstwo problemów obrońcom gości i co chwila stwarza zagrożenie pod polem karnym Augsburga.

1
1
39'

Z lewego skrzydła dośrodkowywał Mads Pedersen, zaś piłkę z własnego pola karnego wybili gospodarze.

1
1
1
37'

Strzelał z kilku metrów Thorgan Hazard, ale został zablokowany przez jednego z rywali.

1
1
3
35'
1
3
32'

Nico Schulz huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie i grę od własnej bramki wznowi Tomas Koubek.

1
3
1
31'

Strata FC Augsburg i ponownie w ofensywie znajduje się Borussia Dortmund.

3
3
1
1
29'

Widoczny jest Łukasz Piszczek, który bierze udział w kolejnych atakach swojej drużyny.

8
9
4
1
27'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Axel Witsel, a znów nie dał się pokonać Tomas Koubek. Rośnie przewaga miejscowej ekipy.

3
1
1
5
2
25'

Potężnie uderzył Marco Reus, a piłkę do boku odbił Tomas Koubek. Było o krok od drugiego gola dla BVB.

4
2
1
23'

Borussia Dortmund cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

3
2
21'

Na razie potyczka jest toczona w dobrym tempie. Przy piłce znajdują się piłkarze z Dortmundu.

4
4
1
19'

Celnie główkował Marco Reus, jednak pewnie piłkę chwycił bramkarz Augsburga, Tomas Koubek.

2
2
2
3
6
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
2
1
1
15'

Aktywny jest Paco Alcacer, który szuka swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

Paco Alcacer
7
6
1
1
2
13'
2
5
12'

Borussia Dortmund - 70 proc.

FC Augsburg - 30 proc.

4
1
10'

Julian Weigl huknął celnie z dystansu, a świetnie obronił Tomas Koubek, który wybił piłkę na korner.

2
1
1
4
2
8'

Gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

5
1
1
5'

Thorgan Hazard faulował rywala i będzie rzut wolny dla FC Augsburg.

2
1
1
1
3'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Marco Reus.

Borussia Dortmund błyskawicznie wyrównała! Jadon Sancho dograł futbolówkę do Marco Reusa, a ten wbił piłkę tuż przed bramkę strzeżoną przez Tomasa Koubka. Tam świetnie odnalazł się Paco Alcacer i z bliskiej odległości trafił do siatki.

38
21
10
3
7
1'

Gol! Strzelił Florian Niederlechner. Asystował mu Mads Pedersen.

FC Augsburg błyskawicznie wyszedł na prowadzenie 1:0! Składna akcja przyjezdnych. W jej końcowej fazie Mads Pedersen zagrał dokładne, płaskie podanie wzdłuż linii końcowej boiska do niepilnowanego Floriana Niederlechnera, któremu nie pozostało nic innego jak pokonać Marwina Hitza.

26
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
14:30

W "jedenastce" BVB znalazł się polski obrońca Łukasz Piszczek.

5
1
4
12:44

Potyczkę poprowadzi sędzia Frank Willenborg.

Czy Borussia Dortmund pokona FC Augsburg?
Tak
Nie
1
12:44

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1. kolejki Bundesligi Borussia Dortmund - FC Augsburg. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 15:30.