Premier League: 6. kolejka
20 wrz 2019 21:00
90+5'

Gol! Strzelił Harry Wilson. Asystował mu Aaron Ramsdale.

Jeszcze jedna bramka w doliczonym czasie. Wynik ustalony strzałem do pustej siatki. Nie dogadał się Jan Bednarek ze swoim golkiperem. Gol idzie na konto tego duetu. Z kolei asysta należy do bramkarza Bournemouth.

6
1
1
2
90+3'
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
2
89'

Ostatnie szanse na zapunktowanie dla gospodarzy. Kibice drżą o jakikolwiek punkt.

1
1
1
85'

Philip Billing nie trafił w bramkę Southampton z rzutu wolnego. Była chwila oddechu na obrońców Bournemouth.

1
1
1
1
82'

Aaron Ramsdale w komitywie z obrońcami ugasili ogromny pożar. Strzelić gola wyrównującego próbowali kolejno Pierre-Emile Hoejbjerg oraz James Ward-Prowse.

1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu za wcześniejsze przewinienie.

Southampton FC
1
2
1
77'

Southampton. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Danny Ings.

77'
76'

Wydaje się, że szturm gospodarzy cały czas przybiera na sile, jednak Bournemouth nie kapituluje po raz drugi.

1
1
1
74'

Jack Stacey interweniował już w parterze. Świetne zachowanie defensora Bournemouth. Podjął ryzyko, ale odbita od niego futbolówka nie poleciała w lustro bramki. Przyjezdni wciąż na prowadzeniu.

1
72'

Southampton gra wyraźnie lepiej niż w pierwszej połowie. Atutem zespołu Jana Bednarka nie jest precyzja, przez co czas ucieka, a jego szturm nie doprowadza do wyrównania.

1
1
1
70'

James Ward-Prowse prowadzi jednoosobowy ostrzał bramki Bournemouth. Mogłby już spojrzeć w kierunku swoich kompanów z Southampton, ponieważ futbolówka po jego próbach lata wszędzie tylko nie w kierunku bramki.

1
1
67'

Piłkarze postanowili ostrzej porozmawiać ze sobą. Także sędzia znalazł się w dużym zamieszaniu. Kłótnia była konsekwencją zderzenia Cedrica Soaresa z Diego Rico. Nie ma kartek. Skończy się na pouczeniu.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Stacey za faul popełniony kilkadziesiąt sekund wcześniej.

AFC Bournemouth
1
62'

Cedric Soares walczy z gośćmi na prawej stronie. Aktualnie atakuje głównie jego drużyna.

60'

Sędziowie sprawdzali, czy przyznać rzut karny Bournemouth za kolizję z udziałem Joshuy Kinga. Nie ma gwizdka.

56'

Nathan Redmond ułożył sobie piłkę na lewej stopie przed polem karnym przeciwnika i strzelił. Futbolówka poleciała ponad bramką Bournemouth.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Wilson za faul na Sofiane Boufalu.

1
53'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

Pewne uderzenie z rzutu karnego w odsłoniętą część bramki. Dzięki nierozsądnemu przewinieniu zawodnika Bournemouth, decyzji sędziego i pewnej stopie Jamesa Warda-Prowse'a jest bramka kontaktowa dla Southampton.

7
2
1
1
1
52'

Steve Cook faulował na skraju pola karnego Che Adamsa. Jedenastka dla Southampton i ogromna szansa na gola kontaktowego.

2
1
49'

James Ward-Prowse strzelił metr nad poprzeczką po podaniu Cedrica Soaresa, który szarżował na prawej stronie boiska. Brawa z trybun dla gospodarzy, którzy ruszają w poszukiwaniu wyrównania.

1
46'

Druga połowa.

1
46'
Czy Southampton wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
45'

Doliczone dwie minuty.

1
43'

Dwa rzuty rożne dla Świętych. Nie pozwolili na groźne uderzenie gracze Bournemouth.

1
41'

Momentami zaczynają mieć kłopoty piłkarze Bournemouth, ale nie kapitulują. Ze swoim prowadzeniem muszą przetrwać jeszcze przez kilka minut w pierwszej połowie.

2
37'

Pierre-Emile Hoejbjerg wpadł w pole karne Bournemouth, gdzie został zatrzymany przez duet Aaron Ramsdale oraz Jefferson Lerma. Mogła być bramka kontaktowa gospodarzy.

2
35'

Gol! Strzelił Harry Wilson. Asystował mu Philip Billing.

Składna akcja i tym razem nie ma wątpliwości, że Bournemouth może cieszyć się z drugiego gola. Harry Wilson oddał techniczne uderzenie z centralnej części pola karnego. Piłkę dostarczył tam rozpędzony na lewym skrzydle Philip Billing. Pogubili się Jan Bednarek i spółka, a bramkarz Southampton na razie wpuszcza wszystko.

5
2
4
33'

Nathan Ake ponownie próbował strzelić gola gospodarzom po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem Jan Bednarek i spółka poradzili sobie we własnym polu karnym.

1
1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa akcja Nathana Redmonda zakończona wstrzeleniem w pole bramkowe. Piłka przeturlała się poza boisko zamiast trafić do Che Adamsa.

2
1
1
1
1
28'

Wciąż jednobramkowa zaliczka gości. Na razie największa radość miejscowych kibiców była po anulowaniu gola przeciwnika.

3
2
2
2
25'

Piłka w bramce Southampton, ale nie ma gola. Joshua King strzelił z dogodnej pozycji do siatki, ale w momencie podania Dominica Solanke był na minimalnym spalonym. Bramka anulowana po kilkudziesięciu sekundach.

1
2
2
2
3
24'

Southampton musi mieć się na baczności. W każdej sytuacji. Druga bramka Bournemouth może być już rozstrzygająca.

1
3
1
1
3
22'

Ataki Southampton nie są przesadnie groźne. Na razie przyjezdni radzą sobie dobrze, a ich prowadzenie jest niezagrożone.

1
1
1
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Lerma.

3
3
2
2
2
19'

Sofiane Boufal strzelił po raz drugi tego wieczoru. Tym razem przebił się przez obrońców Bournemouth, ale nie zaskoczył bramkarza gości. Pewny chwyt.

2
1
1
1
1
18'

Nathan Ake dał prowadzenie Bournemouth.

16'

Jan Bednarek ścigał się z Joshuą Kingiem. Piłkarz Bournemouth wykonał dośrodkowanie, ale pod presją Polaka zrobił to na oślep i uruchomił przeciwnika zamiast kompana.

2
1
13'

Sofiane Boufal wymienił podania z kompanem przed polem karnym Bournemouth, po czym oddał płaskie uderzenie w nogi defensora.

1
1
1
12'

Piłkarze Bournemouth udokumentowali pierwszy konkretny atak. Teraz publiczność czeka na reakcję miejscowego zespołu.

1
10'

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu Diego Rico.

Rozpędził się na prawej stronie Jack Stacey. Pierre-Emile Hoejbjerg zablokował jego dosrodkowanie, ale Bournemouth miał jeszcze korner. Właśnie po dośrodkowaniu Diego Rico ze stałego fragmentu padł gol. Nathan Ake wyskoczył wysoko, przepchnał przeciwnika i przymierzył głową na 1:0. Trudny początek spotkania dla Southampton.

11
6
7
3
4
6'

James Ward-Prowse jest pierwszym piłkarzem, który znalazł miejsce między obrońcami Bournemouth. Uderzenie pomocnika obok bramki strzeżonej przez Aarona Ramsdale'a. Ostrzeżenie dla gości.

3
2
3
2
2
5'

Już kilka prób spokojnego rozegrania piłki przez zawodników Southampton, jednak odbili się od ustawionych blisko linii własnego pola karnego przeciwników.

2
2
3
2
2
2'

Southampton w biało-czerwonych pasiakach, a przyjezdni w granatowych strojach z wiśniowymi i białymi akcentami.

2
1
1
1
1
20:13

Piłkarze są na murawie, mają za sobą prezentację i powitanie. Za moment pierwszy gwizdek.

2
20:13

Święci na stadionie.

1
Czy Southampton wygra mecz z Bournemouth?
Tak
Nie
1
20:13

Obaj w podstawowym składzie Southampton na nadchodzące starcie.

1
20:01

Artur Boruc na ławce rezerwowych gości.

20:01

Jan Bednarek zagra od pierwszego gwizdka.

20:00

Sędzia: Chris Kavanagh

20:00

Bournemouth również wygrało poprzedni mecz. Klub Artura Boruca pokonał 3:1 Everton po dwóch wcześniejszych porażkach z Manchesterem City i z Leicester City.

1
20:00

Po serii pozytywnych wyników Southampton zostało sąsiadem Bournemouth w tabeli Premier League. Oba kluby mają po siedem punktów i zamykają górną połowę stawki. W ostatnich latach nieco lepsze wyniki w bezpośrednich pojedynkach notuje klub Jana Bednarka.

1
20:00

Piłkarze Southampton są niepokonani od ponad miesiąca. Na ich pozytywną serię składają się ligowe dwa zwycięstwa i remis oraz wygrana pucharowa. Po przerwie reprezentacyjnej Święci wygrali 1:0 wyjazdowe spotkanie z Sheffield United.