PKO Ekstraklasa: 10. kolejka
28 wrz 2019 15:00
90+4'

Gol! Strzelił Piotr Tomasik.

2:1 dla Wisły Płock! Piotr Tomasik w polu karnym poradził sobie z obrońcą, strzelał z kilkunastu metrów z ostrego kąta. Precyzyjne uderzenie, po którym piłka wpadła do siatki!

2
90+1'

Gospodarze przy piłce. Jeszcze szukają okazji na zmianę wyniku tego spotkania.

1
1
2
90'

Doliczone trzy minuty.

5
1
1
85'

Dominik Furman zagrywał piłkę z rzutu wożnego. Wybił ją jeden z obrońców Rakowa.

3
1
2
3
2
82'

Kolejne minuty mijają. Raków Częstochowa rozgrywa piłkę na połowie Wisły. Do bramki gości jednak daleko.

3
1
2
2
79'

Szybka akcja Wisły Płock i uderzenie z kilkunastu metrów Piotra Tomasika. Piłka trafiła w boczną siatkę, nie ma zmiany wyniku meczu.

1
78'

Jeszcze uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Strzał jednak niecelny, piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
77'

Uderzenie z dystansu oddał Dominik Furman. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
1
75'
74'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Płock. Piłki nie zdołał jednak Felicio Brown Forbes.

4
1
1
1
72'
8
1
1
1
2
70'

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Piotr Malinowski.

komentarz

1
1
68'

Raków Częstochowa przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
64'

Groźnie atakuje Wisła Płock. Goście szukają okazji na objęcie prowadzenia.

9
3
1
2
61'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Rakowa, gdzie jednak niecelnie główkował Grzegorz Kuświk.

3
1
2
2
2
61'

Znów pokazał się Mateusz Szwoch. Oddał zaskakujący strzał z około 16 metrów, ale Michał Gliwa obronił.

4
2
2
58'

Z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman. W polu karnym Rakowa niecelnie główkował jednak Damian Michalski.

1
2
1
1
57'

Uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Wisły Płock. Pewnie piłkę złapał Thomas Daehne.

2
1
2
1
53'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Daniel Bartl wybijał piłkę, opanował ją Mateusz Szwoch i z około 16 metrów popisał się efektownym uderzeniem. 1:1!

Wisła Płock
33
14
4
7
15
52'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Pilkę pewnie złapał Michał Gliwa.

1
1
1
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Dominika Furmana. Główkował Angel Garcia, lecz Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Babenko.

Raków Częstochowa
3
3
2
47'

W polu karnym Wisły piłkę otrzymał jeden z zawodników gospodarzy. Strzał był już jednak niecelny.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Schodzi: Bryan Nouvier. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

45+4'

Niecelne uderzenie głową na bramkę Rakowa. Piłka przeleciała ponad bramką.

6
1
45'

Doliczone pięć minut.

3
1
1
1
1
45'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

2
1
6
45'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR.

1
3
1
1
44'

Raków znów miał okazję. Felicio Brown Forbes pobiegł na bramkę gości, ale padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

7
4
1
1
4
42'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Michał Skóraś.

Gol dla Rakowa, który prowadzi 1:0! Michał Skóraś miał dużo miejsca na dośrodkowanie, świetnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie celny strzał głową oddał Felicio Brown Forbes.

32
17
4
9
14
41'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Damian Rasak.

3
39'

Sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego. Gramy dalej.

5
1
2
38'

Znów zamieszanie w polu karnym Wisły, tym razem po błędzie Thomas Daehne,  który źle wybijał piłkę. Chwilę później w polu karnym padł jeszcze Felicio Brown Forbes, ale sedzia nakazał grać dalej.

1
1
34'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje dwóch zawodników, którzy zderzyli się głowami.

8
1
1
32'

Raków groźniej zaatakował w ostatnich minutach, ale teraz już gra toczy się na połowie gospodarzy.

5
2
2
29'

Znów postraszył gości Raków CzęstochowaFelicio Brown Forbes wpadł w pole karne, oddał strzał, ale to uderzenie obronił bramkarz Wisły.

5
5
1
1
1
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym gości. Po uderzeniu Tomasa Petraska piłkę zablokował jednak jeden z zawodników Wisły.

3
3
26'

Zanosiło się na groźną akcję Rakowa. W pole karne Wisły dośrodkował Bryan Nouvier, gdzie jednak niecelnie strzelał Miłosz Szczepański.

4
4
1
1
24'

Raków Częstochowa stara się grać wysokim pressingiem i szybko odebrac piłkę rywalowi.

4
2
3
2
22'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji bramkowych. Ani jeden, ani drugi zespół nie zdecydował się jak na razie zdecydowanie ruszyć do ataku.

1
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
19'

Wyrównane jest to spotkanie. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
3
2
16'

Miękkie dośrodkowanie Dominika Furmana w pole karne beniaminka. Piłkę złapał Michał Gliwa.

2
3
2
15'

Teraz Wisła Płock będzie miała rzut wolny. Odległość podobna jak chwilę wcześniej. Może być groźne dośrodkowanie w pole karne Rakowa.

1
1
2
1
14'

Zbyt mocne dośrodkowanie w wykonaniu Petra Schwarza. Ostatecznie piłka znalazła się poza boiskiem.

3
14'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

1
1
1
1
12'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Cezary Stefańczyk.

1
1
9'

Gospodarze przy piłce. Raków Częstochowa rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
3
2
1
7'

Damian Rasak wstrzelił piłkę w pole karne Rakowa. Tam pewnie złapał ją jednak Michał Gliwa.

6
2
1
1
5'

Groźna akcja Wisły Płock. Zawodnikom Wisły zabrakło jednak dokładności w polu karnym rywala. W piłkę nie trafił dobrze Mateusz Szwoch.

5
1
1
2
1
4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock. Piłkę wybili zawodnicy z Płocka.