13
19
89
90+5'

To już końcowe sekundy. Śląskowi już nie może się tutaj stać krzywda. Wrocławianie zostaną nowym liderem PKO Ekstraklasy.

88
47
5
5
12
90+3'

Gykjaer uderzał z siedmiu metrów, ale po raz kolejny kapitalnie w bramce zachował się Putnocky!

61
32
8
9
19
90+3'

Lech jeszcze szuka kontaktowego trafienia, jednak już bez większej wiary w sukces.

30
27
7
13
12
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
42
15
8
11
18
90'

Sędzia doliczył 6 minut. Zaskakująca decyzja pana Marciniaka.

16
9
18
6
53
90'

Jóźwiak główkował z pięciu metrów niemal do pustej bramki. Jednak gracz Lecha spudłował!

31
31
16
11
20
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
33
15
5
6
12
87'

I po raz kolejny uderzał Płacheta. Strzał sprzed pola karnego poszybował dwa metry ponad bramką Lecha.

28
8
6
5
13
85'

A teraz Płacheta uderzył z ok. 17 metrów. Mickey van der Hart z problemami obronił.

46
19
12
7
11
84'

A Śląsk wciąż swoje. Musonda przejął piłkę, wpadł z nią w pole karne. Uderzył wprost w bramkarza Lecha.

36
19
5
5
13
84'
10
5
5
11
14
82'

Broź usiadł na murawie, boli go pośladek.

8
26
8
14
20
82'

P U T N O C K Y! Słowak odbił strzał Gytkjaera z ok. 12 metrów! Aleź to było okazja.

44
14
5
5
15
81'

Broź do Picha, ten wpadł w pole karne, ale dobrze nogą odbił strzał Mickey van der Hart.

22
11
3
3
14
80'
17
6
6
2
7
79'

Jóźwiak do Gytkjaera, strzał z pierwszej piłki pewnie obronił Matus Putnocky.

21
11
1
3
11
76'

Płacheta wychodził sam naprzeciwko van der Harta. Holender zdążył do piłki!

21
11
5
9
23
75'

Sprzed pola karnegio uderzył Gumny, dość daleko od bramki Śląska.

22
10
5
4
7
75'

Świetny strzał Tiby i jeszcze lepsza interwencja Putnocky'ego! Słowak gra tak jak w czasach występów w Ruchu Chorzów.

28
17
5
4
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

13
9
8
4
24
72'

Po dograniu z rogu sfaulowany został Putnocky. Słowak szybko pozbierał się z murawy.

13
2
4
5
4
71'
67'

Śląsk cofa się coraz głębiej, jednak wrocławianie potrafią szybko przedostać się pod bramkę Lecha.

32
11
8
6
11
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Golla.

Śląsk Wrocław
20
9
3
9
22
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
33
15
5
14
13
63'

Odpowiedź Śląska. Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Łabojko. Strzał poszybował kilka metrów ponad bramką.

24
9
4
2
11
62'

Jóźwiak dośrodkował z lewej strony i omal nie przelobował Putnocky'ego. Słowak zachował czujność wybijając piłkę na rzut rożny.

8
60'

Coraz mniej czasu ma Lech na danie sobie nadziei na punkt. Śląsk nie chce tylko się bronić, ale też szuka kolejnego gola.

25
10
6
3
5
58'

Akcja Śląska, Pich w pole karne do Musondy, którego strzał został zablokowany.

20
9
3
4
15
55'

Dośrodkowanie wprost na głowę Gytkjaera, piłka po uderzeniu poszybowała tuż ponad bramką Śląska!

21
17
4
3
9
55'
4
3
3
2
8
53'

Amaral w polu karnym, strzał nie zagroził jednak Putnocky'iemu.

12
8
3
4
8
51'

Exposito z lewej strony dograł na szesnasty metr do Picha, który z pierwszej piłki uderzył kilka metrów od celu.

14
8
4
3
12
50'

Lech pod polem karnym Śląska. Gospodarze szukali pozycji strzałowej, ale ostatecznie jej nie znaleźli.

20
15
2
4
9
48'

Ładna akcja Lecha, Tiba w polu karnym do Gytkjaera, ten jednak uderzył wprost w bramkarza.

17
7
6
10
6
46'

Od strzału ze środka boiska 2. połowę rozpoczął Śląsk. Piłka o pół metra minęła bramkę Lecha.

22
5
6
3
3
46'

8
45'

Sędzia doliczył minutę, a lewą stroną ruszył Płacheta. Z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy.

5
2
2
6
14
44'

Jóźwiak chciał uderzać sprzed pola karnego. Miał być techniczny strzał w okienko, wyszedł "kartofel", który poszybował w okolice narożnika boiska.

20
33
6
9
10
43'

Lech rozgrywa piłkę w okolicach środka boiska. Przerwa jednak zbliża się milowymi sekundami.

14
9
6
5
10
40'

Ładnie w polu karnym z rywalem poradził sobie Tiba. Płaski strzał odbił Putnocky!

21
15
9
2
15
39'

Ależ walczą piłkarze Śląska. Dla nich nie ma straconych piłek.

64
27
3
5
11
37'

Płacheta w polu karnym, do dogrania nie doszedł van der Hart, do piłki nie doszedł Musonda.

18
11
9
2
6
36'

Jóźwiak znalazł sobie miejsce do oddania strzału z ok. 16 metrów. Wysoko ponad bramką Śląska.

16
22
7
11
14
34'

"Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" - niesie się przy Bułgarskiej. Jevtić padł w polu karnym, sędzia Marciniak zaczął odganiać muchy.

22
32
8
7
17
34'

Musonda zagrywał do Picha, piłka ostatecznie padła łupem bramkarza.

5
31'

Tiba zagrywał z pola karnego, nikt nie przeciął dość mocnej wrzutki.

11
7
5
5
12
31'

Lech leży, szuka impulsu aby wstać. Jak na razie takowego nie ma. A Śląsk? Szuka czwartej bramki.

7
29'

W końcu coś nie wyszło Śląskowi. Na spalonym znalazł się Erik Exposito.

15
9
5
6
20
28'

Jeśli tak dalej pójdzie to Śląsk w Poznaniu wygra 9:3.

59
35
5
8
27
26'

Gol! Strzelił Łukasz Broź. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Mączyński mięciuteńko dograł z rzutu wolnego. W pole karne wbiegł Broź i  strzałem głową przelobowal bramkarza. Van der Hart na pewno już ma lęki, a Śląskowi wychodzi póki co wszystko. 1:3!

146
94
15
17
59
25'

Mączyński dogrywał z rzutu wolnego, strzał Golli poszybował wprost w holenderskie rękawice.

23
16
8
11
15
24'

Śląsk prowadzi i to Śląsk atakuje. Jesteśmy pod wrażeniem gry gości.

36
18
7
8
20
22'

Erik Exposito wycofał piłkę do Stigleca. Płaski strzał bramkę Lecha minął o metr. Mogą podobać się akcje wrocławian.

27
15
3
6
15
21'

Jevtić szukał luki w polu karnym. Pomocnik chciał zagrywać do Tiby, nie udało mu się to.

20
10
3
3
9
19'

Lech chciałby zaatakować. Śląsk cały czas ma inny plan i przebywa pod polem karnym Kolejorza.

36
28
4
6
17
16'

Gol! Strzelił Łukasz Broź. Asystował mu Dino Stiglec. Cóż tam się dzieje? Błyskawiczna odpowiedź Śląska. Z lewej strony dośrodkował Stiglec, nikt nie trącil piłki. Futbolówka trafiła pod nogi Brozia, który mocnym strzałem z ok. 16 metrów pokonał van der Harta. Holender nawet nie interweniował. 1:2!

150
114
20
30
116
14'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Karlo Muhar. To nie pilkarz, to zegarmistrz. Cóż za precyzja Jevticia. Pomocnik biegł z piłką niemal przez pół boiska. Strzelił z ok. 15 metrów między nogami Łabojki. Putnocky nie był w stanie odbić płaskiego uderzenia. 1:1!

155
52
16
51
100
14'

Lech stara się uspokoić grę i dłużej rozgrywać piłkę. Gospodarzom brakuje jednak cierpliwości.

3
7
4
5
5
12'

Tiba ruszył środkiem boiska, wbiegł w pole karne, dograł do Jevticia, który został zablokowany. Mogło być groźnie.

22
9
7
2
4
10'

Stiglec ruszył lewą stroną, do groźnego dośrodkowania jednak nikt nie doszedł. Ależ groźny na początku jest Śląsk.

19
12
7
6
11
8'

Śląsk prowadzi i nie zamierza bronić skromnego 1:0. Goście szukają drugiej bramki!

43
23
10
10
32
6'

Gol! Strzelił Robert Pich. Pich uderzył w prawy róg, bramkarz rzucił się w przeciwny. 0:1!

105
68
17
32
82
5'

32
5'

Ależ się dzieje! Błąd graczy Lecha, piłkę przejęli goście. Strzał Płachety trafił w rękę Rogne. Będzie rzut karny!

25
11
11
9
17
4'

Śląsk pod polem karnym Lecha. Broź obrócił się z piłką, ale przewrócił się.

12
9
6
6
6
2'

Jóźwiak z piłką w polu karnym. Płaski strzał trafił w Celebana. To uratowało Śląsk. Będzie rzut rożny.