PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
03 sie 2019 20:00
90+1'

ŁKS ma ostatnie szanse na zapunktowanie. Lech przesuwa się po własnej połowie i buduje granatową ścianę.

42
19
4
4
17
90'

Doliczone trzy minuty.

13
3
8
8
26
87'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Guima za faul na Filipie Marchwińskim.

ŁKS Łódź
23
7
6
2
11
85'
17
6
15
4
6
84'

Pirulo huknął nieznacznie obok okienka bramki Lecha Poznań.

16
9
11
5
6
83'

Zbliżamy się, a raczej piłkarze zbliżają się do 30. strzału. Dani Ramirez spudłował po podaniu Jana Grzesika. Hiszpan mierzył z kilkunastu metrów, ale nie trafił idealnie w futbolówkę.

6
3
2
2
2
81'
80'

Szybka riposta podopiecznych Dariusza Żurawia. Filip Marchwiński zatrudnił Michała Kołbę po przedłużonym dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza.

17
8
5
3
4
78'

Wojciech Łuczak obrócił się z piłką blisko linii pola karnego i po chwili strzelił. Rykoszet i drużyna z Łodzi miała jeszcze szansę na zaskoczenie Kolejorza z rzutu rożnego.

7
5
4
2
6
76'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński za faul na Pirulo.

13
9
8
9
19
76'

5452 kibiców ogląda mecz na stadionie.

22
10
6
3
8
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i wynik po pierwszej połowie jeszcze nie zmienił się w drugiej.

10
6
3
4
5
73'
komentarz

1
1
5
71'

Potrzebuje jakiegoś impulsu drużyna Dariusza Żurawia. Niebawem trener wprowadzi pierwszego zmiennika.

5
6
1
69'

Idzie do przodu ŁKS. Dani Ramirez strzelił lewą stopą w dobrze ustawionego bramkarza Lecha Poznań.

15
7
1
3
5
68'

Rzut wolny w bocznym sektorze boiska dla zespołu z Łodzi. Po dośrodkowaniu Łukasza Piątka beniaminek był o włos od wyrównania! Strzelał z bliska Rafał Kujawa, a jego uderzenie zatrzymał Thomas Rogne. Lech Poznań w coraz większych opałach.

12
5
9
4
7
65'

Mała tradycja łodzko-poznańska.

7
3
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Bogusz za faul na Robercie Gumnym.

ŁKS Łódź
15
6
4
6
5
62'

Kazimierz Moskal wykorzystał limit zmian. W obozie Lecha Poznań mniej nerwowych ruchów.

7
4
2
61'
komentarz

1
1
1
3
58'

Minuty ze wskazaniem na podopiecznych Kazimierza Moskala. ŁKS ruszył do przodu i szuka sposobu na ponowne wyrównanie.

8
2
3
5
2
56'

Sędzia nie przyznał gospodarzom rzutu karnego po starciu z udziałem Macieja Wolskiego.

17
9
5
6
10
54'

Żółtą kartkę otrzymał Karlo Muhar za faul w środku pola.

Lech Poznań
6
3
4
14
10
54'

Darko Jevtić mógł strzelić przynajmniej równie ładnego gola jak w pierwszej połowie. Po obróceniu się z futbolówką w polu karnym łodzian strzelił płasko. ŁKS został uratowany przez rozpaczliwie interweniującego Jana Sobocińskiego!

6
1
4
12
2
52'

Wrzutka Daniego Ramireza z rzutu wolnego spadła na głowie jednego z broniących poznaniaków.

3
2
4
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Amaral za przewinienie na Arturze Boguszu.

Lech Poznań
11
4
3
9
7
47'

Michał Kołba wybiegł na przedpole i powstrzymał sunącego w kierunku bramki gospodarzy Christiana Gytkjaera.

12
3
3
12
3
46'

Druga połowa.

13
3
5
1
1
46'

5
45+1'

Michał Kołba! W doliczonym czasie Joao Amaral przegrał pojedynek z bramkarzem łodzian po podaniu Pedro Tiby.

8
4
3
10
11
45'

Doliczona minuta.

12
6
3
2
2
44'

Tak cieszyli się gospodarze z dotychczas jedynego gola.

7
6
2
1
6
42'

Pirulo strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę. Blisko południowca był Tymoteusz Puchacz i utrudnił wyrównanie po podaniu Daniego Ramireza.

9
3
5
1
3
40'

8
40'

Do Darko Jevticia należy dotychczas ostatnie słowo w sprawie wyniku.

33
16
5
1
3
37'

Uderzenie Macieja Wolskiego w twardo stojącego na nogach przeciwnika.

4
1
5
3
4
36'

Wymiana ciosów jak w wadze ciężkiej. Lech Poznań szybko wrócił do równowagi i ma ponownie swoją przewagę.

24
12
3
1
4
34'

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Lech Poznań ponownie na prowadzeniu! Wyborna reakcja przyjezdnych, a uderzenie Darko Jevticia robiło wrażenie. Perfekcyjnie podkręcona piłka, kopnięta zza pola karnego, wylądowała w narożniku bramki Michała Kołby. Coraz większe rumieńce ma to widowisko!

Lech Poznań
165
69
15
17
35
32'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Maciej Wolski.

Gospodarze dopadli Lecha Poznań. Triumfator klasyfikacji kanadyjskiej Fortuna I ligi kontynuuje swoją zabawę w PKO Ekstraklasie. Dani Ramirez strzelił na 1:1 z kilkunastu metrów po wymienieniu podań z Maciejem Wolskim. Pożar wywołał Mickey van der Hart niedokładnym wybiciem piłki pod nogi gospodarza. ŁKS przeprowadził ekspresową akcję bramkową.

52
33
16
41
101
31'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Tiba za faul na Adrianie Klimczaku.

Lech Poznań
4
1
3
13
14
28'

Joao Amaral zablokowany blisko pola karnego gospodarzy przez Jana Sobocińskiego. Naprawdę dużo uderzeń. Na ich brak nie wypada narzekać. Na jakość już trochę można.

10
1
2
1
1
27'

Piłka wycofana z rzutu rożnego przed pole karne łodzian. Pedro Tiba miał tam sporo miejsca i huknął w kierunku bramki. Wykazał się Michał Kołba i dzięki jego paradzie Lech Poznań nie podwoił przewagi.

18
4
2
1
3
26'

Maksymilian Rozwandowicz interweniował w powietrzu po wrzutce Joao Amarala z rzutu wolnego. Lech Poznań będzie mieć jeszcze korner. Sporo tych stałych fragmentów.

9
6
1
2
3
23'

Joao Amaral na spalonym w momencie dośrodkowania Pedro Tiby. Tym razem chorągiewka sędziego asystenta poszła w górę.