3
1
1
89'

Niemcy ustawieni na własnej połowie i czekają na ostatnie w tym meczu pomysły reprezentacji Austrii.

1
1
2
2
1
89'

3
1
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs i nie zagra w ewentualnym półfinale.

85'

Austria U-21. Schodzi: Husein Balić. Wchodzi: Mathias Honsak.

wchodzi Wchodzi
Mathias Honsak #11
schodzi Schodzi
Husein Balić #14
1
84'

Ostatnie szanse reprezentacji Austrii. Już zmęczeni jej zawodnicy, mimo to muszą podjąć ryzyko i ruszyć do frontalnego ataku.

1
83'

Niemcy U-21. Schodzi: Maximilian Eggestein. Wchodzi: Robin Koch.

Robin Koch #20
83'

Żółtą kartkę otrzymał Suat Serdar za faul.

Suat Serdar #16
Niemcy U-21
80'

Levin Oztunali obrócił się z piłką blisko linii pola karnego i zdecydował się na solowe zakończenie ataku. Płaskie uderzenie skrzydłowego nie sprawiło problemu Alexandrowi Schlagerowi.

1
2
1
1
1
77'

Austria U-21. Schodzi: Sasa Kalajdzić. Wchodzi: Adrian Grbić.

1
77'

Kolejny rzut wolny reprezentacji Niemiec. Tym razem bezpośrednie i minimalnie niecelne uderzenie.

1
1
1
2
3
76'

Philipp Lienhart ustawił się najlepiej we własnym polu karnym i wyekspediował futbolówkę po dośrodkowaniu Nadiema Amiriego z rzutu wolnego.

74'

9100 kibiców na trybunach w Udine.

1
2
1
1
72'

Kevin Danzo narobił zamieszania, po czym postanowił zostać na placu.

71'

Kevin Danzo ucierpiał i być może będzie konieczna zmiana.

69'

Dotychczas ostatni gol meczu.

1
68'

Maximilian Ullmann ustawił się w dobrym miejscu i zablokował uderzenie zza pola karnego. Jeszcze korner i musieli się bronić zawodnicy z Austrii.

66'

Kontratak Niemców zakończony nieczystym strzałem Nadiema Amiriego. Jeszcze próbował wepchnąć piłkę z bliska do bramki Levin Oztunali, ale był o sekundę spóźniony.

1
65'

W ostatnich minutach bez sytuacji podbramkowych. Reprezentacja Niemiec ustawiona szczelnie na własnej części boiska.

1
63'

Także Niemcy zestresowani. Chcieli po przerwie utrzymywać się w posiadaniu piłki i kontrolować grę, ale nie do końca to się udaje.

60'

Denerwują się Austriacy, ponieważ czas mija, a mimo sytuacji podbramkowych, nie potrafią wyjść na prowadzenie.

1
57'

Alexander Nuebel lepszy w sytuacji sam na sam z Huseinem Baliciem. Ponownie interweniował skutecznie nogami. Austria nie potrafi zamienić żadnej z genialnych sytuacji podbramkowych w drugiego gola.

2
1
56'

Niemcy U-21. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Nadiem Amiri.

Marco Richter #11
1
1
1
56'

Niemcy U-21. Schodzi: Florian Neuhaus. Wchodzi: Suat Serdar.

Florian Neuhaus #19
1
54'

Austria U-21. Schodzi: Dejan Ljubicić. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Christoph Baumgartner #20
54'

Cudowna interwencja bramkarza Niemców.

52'

Nic wynikło z rzutu rożnego naszych zachodnich sąsiadów, ale pozostali w posiadaniu piłki.

1
1
1
1
51'

Powolne rozegranie reprezentacji Niemiec. Jej akcja przyniosła korzyść w postaci rzutu rożnego.

1
1
1
47'

Nieudana akcja Austriaków blisko linii pola karnego Niemców. Wmieszali się w kombinację formalni goście.

1
1
46'

1
Czy reprezentacja Niemiec odzyska prowadzenie po przerwie?
Tak
Nie
4
2
1
1
45+1'

W doliczonym czasie genialna szansa dla Austrii na objęcie prowadzenia! Po miękkim dośrodkowaniu Marco Friedla do piłki dopadł Sasa Kalajdzić i główkował w słupek bramki Alexandra Nuebela.

45'

Doliczona minuta.

1
43'

Marco Friedl zdecydował się na potężne uderzenie z dystansu po tym jak Niemcy zbyt krótko wybili piłkę po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu. Futbolówka przeleciała pół metra ponad bramką Alexandra Nuebela.

1
1
1
41'

Luca Waldschmidt dostał podanie z głębi pola i starał się wykonać asystę do dobrze ustawionego Lewina Oztunaliego. Sędzia gwizdnął spalonego i końcówka akcji była już jednak bez znaczenia.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Ljubicić za ostre przewinienie.

3
3
1
1
1
36'

Marco Richter wystartował do podania z głębi pola. Pod jego nogi rzucił się Alexander Schlager i interweniował z wyczuciem.

1
1
34'

Alexander Nuebel interweniował po strzale z najbliższej odległości Sasy Kalajdzicia. Popisał się wybornym refleksem. Jeszcze dobitka przewrotką Philippa Lienharta, ale wysoko ponad bramką reprezentacji Niemiec.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Tah za faul w centrum boiska.

Niemcy U-21
1
1
1
30'

Obudzili się Niemcy, których dwie akcje w ostatnich minutach były pozbawione tylko i aż dobrego wykończenia.

29'

Levin Oztunali przedarł się w pole karne Austrii, ale z jego dośrodkowania nie potrafił skorzystać żaden inny reprezentant Niemiec.

1
26'

Austria dopadła przeciwnika.

24'

Gol! Strzelił Kevin Danso.

Dokładne uderzenie z rzutu karnego w lewy narożnik bramki. Austria cieszy się z wyrównania.

Austria U-21
4
2
1
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Nuebel.

Alexander Nuebel faulował we własnym polu karnym w momencie wykonywania chwytu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
1
1
2
19'

Austriacy chwieją się na nogach po atomowym uderzeniu. Ekipa z alpejskiego kraju musi ponownie zorganizować się do ataku.

16'

Młodzi Niemcy na prowadzeniu.

14'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Jonathan Tah.

Perfekcyjnie! Spektakularnie! Luca Waldschmidt huknął zza pola karnego w samo okienko. Piąte trafienie w turnieju zawodnika Freiburga. Austriacy byli za daleko, jakby zlekceważyli możliwości przeciwnika. Kara była surowa.

7
5
2
3
4
13'

Sasa Kalajdzić nie zdążył do piłki zagranej w pole bramkowe przez Huseina Balicia. Niewiele zabrakło napastnikowi, żeby oddać uderzenie z bliska do siatki.

1
12'

Kevin Danzo przewiduje ruchy przeciwników i nie pozwala im na kontynuowanie ataków indywidualnych.

10'

Niemcy przetrwali ostrożnie początek meczu. Austria musi szukać kolejnych sposobów na przedarcie się przez defensywę przeciwnika.

7'

Muszą atakować reprezentanci Austrii. Jonathan Tah wybił na korner płaskie dośrodkowanie i obsztorcował po swojej interwencji kompanów grających na skrzydle.

2
1
4'

Marco Richter rozpędził się blisko pola karnego przeciwnika, ale został tam przyblokowany przez agresywnego i dobrze ustawionego Kevina Danzo.

1
3'

Formalni gospodarze w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a przeciwnicy na biało-czarno.

Czy reprezentacja Niemiec wygra mecz z Austrią?