Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
1
90'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Sead Kolasinac.

Przyczaił się na drugim słupku były napastnik Borussii Dortmund i strzałem z bliska pokonał Neto. Rośnie przewaga Arsenalu w półfinale! Druga asysta w tym spotkaniu Seada Kolasinaca.

88'

Valencia. Schodzi: Rodrigo Moreno. Wchodzi: Santi Mina.

komentarz

1
1
85'

Jeszcze pięć minut regulaminowego czasu. Szuka drugiego gola Valencia CF, ale nie podejmie maksymalnego ryzyka przy obecnym wyniku i to jest zrozumiałe.

1
1
1
1
82'
82'

Kevin Gameiro był nie do zatrzymania w polu karnym Arsenalu. Kilkakrotnie układał sobie piłkę na stopie do strzału aż wreszcie huknął, tyle że wysoko ponad bramką Petra Cecha. Zmarnowana szansa na wyrównanie.

77'

Niebezpieczne podanie w pole karne hiszpańskiego zespołu. W ostatnim momencie interweniował Gabriel, który w drugiej połowie przerwał już kilka akcji Arsenalu.

1
1
1
1
1
77'

Arsenal nadal ze skromną przewagą.

3
1
1
75'
73'

Kevin Gameiro zagroził Kanonierom po raz pierwszy od momentu wejścia na boisko. Odważnie interweniował po jego ataku Petr Cech.

6
2
4
komentarz

1
71'

Valencia. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Daniel Wass.

71'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo za faul w środku pola.

Valencia CF
3
1
1
1
69'

Korner dla Valencii. Niepewna interwencja na przedpolu Petra Cecha, ale miał obok siebie kompana, który wyjaśnił sytuację po strąceniu Mouctara Diakhaby'ego.

2
1
67'

Zapachniało trzecim golem Arsenalu i jednocześnie trzecim Alexandra Lacazetta. Był w polu bramkowym, piłka była pod jego nogami, ale nie udało się jej wpakować do bramki i to dwukrotnie. Raz interweniował Neto, następnie blokował obrońca.

3
1
1
66'

Przewinienie Gabriela na Alexandrze Lacazettcie. Za wcześniej drużyna z Anglii wznowiła grę i zdezorientowany sędzia zdecydował się zatrzymać jej atak.

1
63'

Mogła być druga tego wieczoru akcja bramkowa napastników Arsenalu. Po rajdzie Pierre'a-Emericka Aubameyanga nie udało się oddać dobrego strzału głowę do bramki Alexandrowi Lacazettowi.

1
3
62'

Sead Kolasinac zatańczył z przeciwnikami w bocznym sektorze boiska. Wiele nie wywalczył, ale przynajmniej wrzut z autu.

3
2
60'

Kwadrans po przerwie bez przełomu. Valencia CF stara się jeszcze zagrozić Petrowi Cechowi, ale publiczność na Emirates Stadium nie jest na razie przesadnie zestresowana.

2
2
1
58'
55'

Z problemami interweniowali gospodarze po miękkim dośrodkowaniu. Rodrigo Moreno starał się oddać uderzenie "szczupakiem".

1
53'

Pytanie, komu mniej odpowiada obecny wynik. Arsenal ma zaliczkę, Valencia ma gola strzelonego na wyjeździe. Odrobinę aktywniejsza jest aktualnie ekipa z Londynu.

1
1
50'

Interweniowali gospodarze po zbyt płaskim dośrodkowaniu Daniego Parejo z rzutu rożnego. Carlos Soler jeszcze strzelił zza pola karnego, ale w przeciwnika.

1
1
1
48'

Podania wymieniane przez zawodników Arsenalu. Trener przyjezdnych tak długo przemawiał do swoich podopiecznych, że spóźnił się na drugą część meczu. Przekonamy się, co przygotowała w szatni Valencia.