Puchar Anglii: 1/8 finału
16 lut 2019 18:30
90+4'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Mahrez uderzył lewą nogą i porażka dla gospodarzy jest już bardziej dotkliwa.

Manchester City
23
12
4
2
2
90+3'

Sane uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od ręki zawodnika stojącego w murze i wyszła na rzut rożny.

2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
2
89'

Gol! Strzelił Phil Foden. Błyskawiczna odpowiedź City. Foden jak w masło wszedł w obronę Newport i uderzył z ok. 14 metrów nie do obrony.

14
5
2
2
88'

Gol! Strzelił Padraig Amond. Newport wraca do meczu! Koszmarny błąd obrony City, do piłi doszedł Amond i przelobował bramkarza.

8
88'

Kontra City, ale na spalonym znalazł się Jesus.

2
86'

Newport. Schodzi: Scot Bennett. Wchodzi: Fraser Franks.

wchodzi Wchodzi
Fraser Franks #5
schodzi Schodzi
Scot Bennett #17
2
1
85'

Sane sam na sam z bramkarzem, Day zdołał odbić piłkę. Ponownie uczynił to twarzą.

1
1
2
85'

Coraz bliżej końca meczu. City w ataku, ale wolno rozgrywa swoje akcje.

2
82'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

81'

Newport nie poddaje się. Gospodarze szukają swojej szansy na złapanie kontaktu bramkowego. Oni dla miejscowych fanów i tak są zwycięzcami i bohaterami.

1
1
79'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Aymeric Laporte.

75'

Gol! Strzelił Phil Foden. Foden zamknął mecz. Strzał z ok. 16 metrów. Piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. 0:2!

12
7
3
1
3
71'

Problemy ma Otamendi. Będzie potrzebna zmiana?

1
2
6
70'

Jeszcze gospodarze szukają swoich szans na wyrównanie, ale potrafią jedynie dojść do pola karnego.

1
1
1
1
1
68'

Newport. Schodzi: Joss Labadie. Wchodzi: Matt Dolan.

Matt Dolan #8
Joss Labadie #4
2
1
2
67'

Pogubił się przed bramką Ederson, ale konsekwencji w postaci zagrożenia pod bramką City nie było.

2
1
63'

City na połowie Newport. Goście długo rozgrywają piłkę, gospodarze nie potrafią przedostać się pod bramkę przyjezdnych.

3
61'

Newport. Schodzi: Tyreeq Bakinson. Wchodzi: Josh Sheehan.

Tyreeq Bakinson #15
1
3
57'

Kolejny strzał w meczu Danilo, tym razem piłka zatrzymala się na słupku.

2
1
3
55'

Strzał sprzed pola karnego Danilo na róg sparował Day.

3
2
53'

"Naprawę" nosa Day'a z trybun obserwuje jego żona. Prawdopodobnie mąż w niedzielę przy obiedzie będzie mówił przez nos.

4
52'

Podczas interwencji ucierpiał nosa Day'a. Bramkarz mocno krwawi.

3
1
1
2
1
51'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Gabriel Jesus. W końcu złamali gospodarzy gracze City. Sane otrzymał piłkę od Jesusa, strzał odbił bramkarz, ale futbolówka wpadła do siatki. 0:1.

18
12
4
3
5
49'

Trochę chaotycznie momentami wyglądają akcje Newport. Przecież z chaosu powstała nasza planeta.

2
1
48'

Starają się wykreować okazję bramkową gospodarze. W przerwie siły wróciły. Na jak długo?

2
46'

Przed nami 2. połowa. City w końcu udowodni, że gra kilka poziomów wyżej?

1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
1
1
43'

Gościom należał się rzut karny za zagranie ręką w polu karnym. Arbiter jednak trochę rozkojarzony jest w sobotni wieczór.

4
2
1
3
42'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Newport, ale zabrakło uderzenia. Wciąż bez goli!

1
1
4
38'

Jesus ostro potraktowany przez rywala, ale obyło się bez kartki.

4
35'

Odpowiedź gospodarzy. Strzał Amonda poszybował obok słupka.

1
1
1
1
4
34'

City wrzuciło wyższe przełożenie. Najpierw strzał Mahreza odbił Day, po chwili w poprzeczkę trafił Sane!

5
1
1
1
1
32'

Sane trafiony umyślnie w krtań. Sędzia kartki nie pokazał.

1
1
1
4
29'

Silva z piłką w polu karnym, ale nie miał miejsca do oddania strzału, a po chwili został zablokowany.

1
1
1
2
1
27'

A sędzia liniowy co? Zobaczył na spalonym Sane, ale o takowym mowy nie ma!

2
1
3
26'

Znowu kocioł pod bramki City, ale zabrakło uderzenia.

2
1
2
3
23'

Kolejna próba Mahreza, tym razem sprzed pola karnego. Tym razem strzał był niecelny.

4
1
1
2
20'

Mahrez po raz drugi uderzał na bramkę Walijczyków, Day nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
1
4
19'

Po kolejnym dalekim wrzucie z autu, zgranie piłki i strzał Labadie minął bramkę.

1
18'

Z dystansu uderzyłFernandinho, ale kilka metrów ponad bramką.

1
1
17'

Już ponad kwadrans za nami i to Newport powinno prowadzić!

2
2
2
14'

Ederson uratował City! Bramkarz końcami palców wybił strzał głową z czterech metrów Bakinsona!

1
2
2
1
12'

"Popaliło" się nam na boisku. Najpierw spalony po jednej stronie boiska, po chwili po drugiej.

1
8'

Manchester City pogroził palcem gospodarzom. Szarżował Riyad Mahrez, ale Day uratował zespół.

1
7'

Newport nie odpuszcza. Nie zdziwi nas, jeśli miejscowi wkrótce zdobędą gola.

4'

Groźnie pod bramką gospodarzy, ale żaden z zawodników City nie zdołał uderzyć na bramkę.